DaVinci Resolve kombinuje najpokročilejší korektor farieb na svete s profesionálnym multi-track ... Vytvorené spoločnosťou Blackmagic Design

Kompletná sada na úpravu, korekciu farieb a profesionálnu postprodukciu zvuku, všetko v jedinej aplikácii.

Mac
Windows
Linux
FL Studio je digitálna audio pracovná stanica (DAW) pre počítače so systémom Windows a MacOS. Vytvoril Image Line

FL Studio (predtým známe ako FruityLoops) je digitálna zvuková stanica vyvinutá belgickou spoločnosťou Image-Line. FL Studio obsahuje grafické používateľské rozhranie založené na sekvenčnom hudebnom sekvenceru.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet

ActivePresenter je riešenie na vytváranie videozáznamov, videozáznamov, príručiek, dokumentácie a interaktívnych prezentácií. S plnohodnotným editorom vám ActivePresenter umožňuje upravovať audio /video, vylepšovať vzhľad a dojem obsahu a jednoducho a efektívne definovať rozvetvené scenáre.

Mac
Windows

Upravujte video rýchlejšie ako kedykoľvek predtým pomocou výkonného a prepojeného programu Adobe Premiere® Pro CC. Medzi desiatky úplne nových funkcií patrí prepracovaná časová os, vylepšená správa médií a zjednodušené triedenie farieb.

Mac
Windows
Steam je digitálna distribúcia, správa digitálnych práv, multiplayer a komunikačná platforma ... Vytvoril Valve Corporation

Steam je digitálna distribúcia, správa digitálnych práv, multiplayer a komunikačná platforma vyvinutá spoločnosťou Valve Corporation.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad