Steam je digitálna distribúcia, správa digitálnych práv, multiplayer a komunikačná platforma ... Vytvoril Valve Corporation

Steam je digitálna distribúcia, správa digitálnych práv, multiplayer a komunikačná platforma vyvinutá spoločnosťou Valve Corporation. Používa sa na distribúciu širokej škály hier a súvisiacich médií úplne cez internet, a to od samostatného úsilia jedného človeka až po niektoré z najpopulárnejších hier na svete. Para je odlíšená od svojich rovesníkov, pokiaľ ide o funkčnosť, a to predovšetkým prostredníctvom jej sídla v systémovej lište a úlohami na ploche, ktoré klientský softvér vykonáva, aby túto pozíciu využil .... Viac informácií »

Alternatívy k Steam pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Steam.
Alternatives: 
Lutris je platforma pre open source hry pre GNU /Linux.

Lutris je platforma pre open source hry pre GNU /Linux. Umožňuje zhromažďovať a spravovať (inštalovať, konfigurovať a spúšťať) všetky vaše hry získané z akéhokoľvek zdroja v jednom rozhraní.

Linux
Web
Steam
MS-DOS
RetroAchievements.org je komunita, ktorá spolupracuje a súťaží s cieľom získať vlastné úspechy ...

Boli ste najväčší vo svojom dni na hrách Mega Drive alebo SNES? Chcete to dokázať? Použite naše modifikované emulátory a počas hry budete obetovať úspechy! Váš pokrok bude sledovaný, aby ste mohli súťažiť so svojimi priateľmi, aby ste dokončili všetky svoje obľúbené klasiky na 100%.

Windows
Web
Spojte ľudí a hry kdekoľvek.

Spojte ľudí a hry kdekoľvek.

Windows
Web
Nákup a sťahovanie hier okamžite pre PC a Mac.

Okamžite si zakúpte a sťahujte hry pre PC a Mac.

Web
V spoločnosti Splitplay získate najlepšie nezávislé hry na brazílskom trhu a Latinskej Amerike. Vytvoril Splitplay

Splitplay je webová stránka, ktorá predáva juhoamerické indie hry s obrovskými zľavami buď pomocou klávesov Steam alebo klávesami Splitplay.

Web
Viac ako 9000 klasických PC a Amiga hier na stiahnutie, recenzie, screenshoty, utility

Viac ako 9000 klasických PC a Amiga hier na stiahnutie, recenzie, screenshoty, utility.

Web
IndieGameStand je iný druh indie herných balíčkov a propagačné webové stránky. Vytvoril indiegamestand

IndieGameStand je iný druh indie herných balíčkov a propagačných webových stránok. Naša stránka je o uvedení a presadzovaní novej nezávislej hry každých 96 hodín (4 dni), aby si hráči mohli kúpiť za zľavnenú cenu. To je nový predaj hry Pay-What-You-Want každých pár dní.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Android Tablet
Instant Gaming je jedným z najobľúbenejších internetových obchodov na stiahnutie všetkých typov najnovších hier ...

Okamžité hranie je jedným z najobľúbenejších internetových obchodov na prevzatie všetkých najnovších hier a prístup k ich kľúčom CD ľahko.

Mac
Windows
Linux
Web
Stránka venovaná hrám vytvoreným pomocou obľúbeného softvéru RPGMaker.

Stránky určené pre hry vytvorené pomocou populárneho softvéru RPGMaker.

Web
Free Steam Keys je populárna on-line platforma, herná komunita a agregátor poháňaný fanúšikmi Steam. Vytvoril FreeSteamKeys

Voľný Steam Keys je populárna online herná platforma, komunita a agregátor poháňaný fanúšikmi Steam. Členovia predkladajú, nájdu a zdieľajú odkazy na prebiehajúce parné darčeky. Voľné parné kľúče uvádzajú tisíce legitímnych parných darčekov na jednom mieste, ktoré navštevujú hráči denne.

Web
Arc prináša vaše obľúbené hry, komunity, médiá a

Oblúk združuje vaše obľúbené hry, komunity, médiá a zábavu dohromady do jednej ľahko použiteľnej platformy

Windows
Web
Pomocou aplikácie MovieLikers môžete vyhľadávať filmy, sledovať prívesy, nájsť a zdieľať informácie a ešte viac.

Pomocou aplikácie MovieLikers môžete vyhľadávať filmy, sledovať prívesy, nájsť a zdieľať informácie a ešte viac.

Web
Tu nájdete najlepšie odblokované hry Vytvoril vakhtang jibladze

Odblokujeme veľa flashoviek a pridáme vám stránky, ktoré potom vy a vaše priatelia po celom svete môžete hrať zadarmo

Web
IndieGameStand je iný druh indie herných balíčkov a propagačné webové stránky. Vytvoril indiegamestand

IndieGameStand je iný druh indie herných balíčkov a propagačných webových stránok. Naša stránka je o uvedení a presadzovaní novej nezávislej hry každých 96 hodín (4 dni), aby si hráči mohli kúpiť za zľavnenú cenu. To je nový predaj hry Pay-What-You-Want každých pár dní.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Android Tablet
Sila Games je digitálna distribučná platforma pre hry PC a Mac. Vytvoril SilaGames

Sila Games je digitálna distribučná platforma pre hry PC a Mac. Každý týždeň nájdete množstvo ponúk v niektorých z najlepších hier od 2K, Paradox, Nordic, Atari, SEGA, Daedalic a mnoho ďalších.

Mac
Windows
Linux
Hodnotenia: 

Pre mňa je oveľa lepšou alternatívou ako tento klaster EA a Microsoft.

Para sa stala štandardom v digitálnej distribúcii, a to vďaka dobrej správe. Samotná služba je bezplatná, má dobrú komunitnú integráciu s profilmi, chatom a hlasovým chatom, skupinami, odporúčaniami a ďalšími. Poskytuje tiež vývojový rámec pre integráciu pary vývojárom, čo má za následok hry využívajúce parnú komunitu, úspechy, ukladanie nastavení a ukladanie hier do cloudu, prehliadanie servera. Jedinou nevýhodou je: Steam je DRM. Hra viazaná na váš účet bude viazaná na ňu natrvalo. Môžete hrať hry v režime offline a odmietnuť aktualizáciu, pravdepodobne však zostanete online a budete môcť aktualizovať svoju príjemnú automatickú aktualizáciu. Ventily (tvorca politiky distribúcie pary) nie sú príliš komplexné a nie nespravodlivé, čo umožňuje vydavateľom a nezávislým spoločnostiam zverejňovať svoje hry za spravodlivých podmienok. Pre užívateľov tu boli a budú nekonečné množstvo víkendových obchodov a letných a zimných obchodov, kde si môžete kúpiť nespočetné množstvo hier za peklo.

Na stránke môžem čítať, že para je na Windows mac & amp; linux, ale nemôžem nájsť linuxové verzie kdekoľvek o.O Môžete mi pomôcť nájsť ho prosím: D

Možno to bude musieť čoskoro aktualizovať, pretože Steam prichádza na Mac 12. mája. http://store.steampowered.com/news/3569/ a povesť má aj Linux, http://www.phoronix. com /scan.php? page = článok & amp; item = para & lowbar; linux & lowbar; skript & amp; num = 1

Toto je úžasné! Preč sú dni návštevy obchodov pre hry, stránky tvorcov vlečných sietí pre aktualizácie atď. Vždy uvoľňujú opravy chýb. Iba želanie bolo oddelené od spoločnosti Valve (tvorca hier), a preto by ho mohli používať viac ako len distribútori hier (systém distribúcie programov typu všetko-v-jednom a systém distribúcie programov pre všetkých?)

Najlepší spôsob pre softvér na poskytovanie hier.

Niekedy má klient niekedy problémy. Každý raz za čas sa nemôžem pripojiť k pare, je to problém, ktorý prichádza každú chvíľu a sám sa nejako rieši. Veľa iných ľudí má rovnaký problém. Všetky pary /ventily sú na vine ISP.

Vďaka obchodom je hra cenovo dostupná, čo je hlavný dôvod, prečo sa mi páči. Tiež som musel kúpiť Diablo 2 asi 3 krát teraz, a to sa stará o veci, ako je pre mňa.

Aj aspekt komunity má dlhú cestu a teraz môžete prostredníctvom služby Steam organizovať a zdieľať videá, snímky obrazovky atď.

Naposledy som skúšal Steam, keď som dostal Orange box na hranie portálu, ale musel som nainštalovať Steam. Problém je v tom, že nemôžete hrať hry offline. Musíte sa prihlásiť do pary on-line, a vybrať si hru z toho a potom môžete hrať svoju hru. Dávam prednosť hrám, ktoré môžem hrať offline, pretože zvyčajne, keď chcem hrať, nie som online.

Možno sa to v novších vydaniach zmenilo, ale nemyslím si, že to má. Takže ak existuje spôsob, ako hrať hry offline, rád by som vedel, ako? V opačnom prípade sa snažím vyhnúť akejkoľvek hre na báze pary, a len dostať hry, ktoré môžem hrať Kedykoľvek chcem. Mám starú verziu Halflife 1, ktorá nebola parná hra. Takže sa mi páči skutočnosť, že ju môžem hrať kedykoľvek.

Používam iba paru na dota a jej skvelé, ale v programe nie sú iné dobré hry a to je na hovno.

Big Picture mode
To je ideálna platforma pre multiplayer a komunikáciu. Nie je oneskorenie, žiadne reklamy, žiadne trolls a len hry. Vždy byť upozornený na predaj, pretože tam sú časté predaj a dáva veľmi ...
Vstúpil som do Steamu kvôli hrám a preto, že sa mi páčila myšlienka, že počítač je schopný vylepšiť hry a ovládacie prvky vo väčšej miere, než je možné na hernej konzole. Vtedy, rozhranie Steam ...