Voľný, open-source, multiplatformový, vysoko konfigurovateľný a peer-to-peer VPN softvér, navrhnutý tak, aby ... Vytvoril Julien Kauffmann

Voľný open-source, multiplatformový, vysoko konfigurovateľný a peer-to-peer VPN softvér navrhnutý na jednoduché pripojenie vzdialených hostiteľov a zameraný hlavne na bezpečnosť a výkon.

Mac
Windows
Linux
cmus je malý, rýchly a výkonný konzolový hudobný prehrávač pre Linux a * BSD. Vytvoril Timo Hirvonen, Gregory Petrosyan, Jason Woofenden

cmus je malý, rýchly a výkonný konzolový hudobný prehrávač pre Linux a * BSD.

Vstupy /výstupy Pluginy vstup: Ogg /Vorbis, MP3, FLAC, Musepack, WAVPack, WMA, WAV, AAC, MP4 a všetko podporované libmodplug Výstup: PulseAudio, ALSA, OSS, libao, aRts, Sun a WaveOut (Windows)

Linux
BSD
JRiver Media Center je multimediálna aplikácia, ktorá umožňuje užívateľovi hrať a organizovať rôzne ... Vytvoril JRiver (Jim Hillegass)

JRiver Media Center je multimediálna aplikácia, ktorá umožňuje používateľovi prehrávať a usporiadať rôzne typy médií v počítači so systémom Windows.

Mac
Windows
Distribucia Linuxu založená na Kubuntu Vytvoril tím KDE

KDE neon je distribúcia Linux na báze Kubuntu a živé DVD s najnovším desktopom KDE Plasma a iným komunitným softvérom KDE. Okrem inštalovateľného obrazu DVD ponúka projekt rýchlo sa rozvíjajúci softvérový archív s najnovším softvérom KDE.

Linux
Populárna bezplatná aplikácia terminálu. Väčšinou sa používa ako klient SSH.

PuTTY je bezplatný a open-source emulátor terminálu, sériová konzola a aplikácia pre prenos sieťových súborov. Podporuje niekoľko sieťových protokolov, vrátane SCP, SSH, Telnet, rlogin a raw socket pripojenie. Môže sa tiež pripojiť k sériovému portu.

Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
ReactOS
Robota budúcnosti terminálov Vytvoril Steve Boddy

Terminátor, viac terminálov v jednom okne. Cieľom tohto projektu je vytvoriť užitočný nástroj na usporiadanie terminálov. Inšpiruje sa programami ako gnome-multi-term, quadkonsole atď.

Mac
Linux
BSD
FreeFileSync je priečinok porovnanie a synchronizáciu softvér, ktorý vytvára a spravuje zálohovanie ... Vytvoril Zenju

FreeFileSync je softvér na porovnávanie a synchronizáciu priečinkov, ktorý vytvára a spravuje záložné kópie všetkých dôležitých súborov.

Mac
Windows
Linux
openSUSE
CentOS
Ubuntu
Debian
Aktívne vyvinutý prehliadač s klávesnicou s minimálnym GUI, inšpirovaný inými ... Vytvoril Florian Bruhin The-Compiler

qutebrowser je prehliadač orientovaný na klávesnicu s minimálnym GUI. Je založený na jazyku Python, PyQt5 a QtWebKit a slobodnom softvéri, licencovanom v rámci GPL.

Inšpirovali ho iné prehliadače /addony ako dwb a Vimperator /Pentadactyl.

Mac
Windows
Linux

SidebarDiagnostics - Jednoduchý bočný panel pre pracovnú plochu systému Windows, ktorý zobrazuje informácie o diagnostike hardvéru.

Windows

LightBulb - Aplikácia na pozadí, ktorá prispôsobuje obrazovku gamma počas dňa, čím znižuje modré svetlo, keď sa oneskorí

Windows

Stránky