Webový prehliadač založený na produktivite pre odborníkov v oblasti technológií. Postavený na chrom.

Webový prehliadač založený na produktivite pre odborníkov v oblasti technológií. Postavené na Chromi.

Mac
Windows
Prehliadač pre systém Android.

JumpGo je rýchly, spoľahlivý a ľahko použiteľný spôsob prehliadania webu! Vychádzajúc z prehliadača Blesk, JumpGo poskytuje jednoduché používateľské rozhranie s minimálnymi rozptýleniami. Prehliadač JumpGo pre Android je súčasťou projektu The JumpGo by JTechMe.

Android
xombrero je minimalistický webový prehliadač so sofistikovanými bezpečnostnými funkciami navrhnutými skôr ako ... Vytvorené konformnými systémami

xombrero je minimalistický webový prehliadač so sofistikovanými bezpečnostnými funkciami, ktorý je navrhnutý, a nie prostredníctvom dodatočného doplnku. Najmä poskytuje perzistentné a per-session ovládacie prvky pre skripty a cookies, čo uľahčuje útoky na sledovanie a skriptovanie.

Mac
Windows
Linux
Xfce
WebPositive alebo skrátene Web + je natívny webový prehliadač Haiku.

WebPositive alebo skrátene Web + je natívny webový prehliadač Haiku. Jedna časť jej názvu je špičkou klobúku pre BeOS 'jednoduchý NetPositive, ostatné poukazuje na jeho moderný základ: WebKit.

Haiku
Súkromný a bezpečný mobilný prehliadač s downloaderom, VR prehrávačom a neobmedzeným VPN Vytvoril Aloha Mobile Ltd.

Aloha Browser je rýchly, bezplatný, plne funkčný webový prehliadač, ktorý poskytuje maximálne súkromie a bezpečnosť.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
GNOME Web je webový prehliadač pre GNOME desktop, založený na populárnom WebKit engine. Vytvorené v projekte GNOME

GNOME Web je webový prehliadač pre GNOME desktop, založený na populárnom engine WebKit. Ponúka jednoduchý, čistý a krásny výhľad na web s prvotriednou integráciou desktopu GNOME. Jeho kódové meno je Epiphany.

Linux
BSD
Konqueror je webový prehliadač s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý využíva vykresľovací modul KHTML (a voliteľne ... Vytvoril tím KDE

Konqueror je webový prehliadač s otvoreným zdrojovým kódom poháňaný vykreslovacím nástrojom KHTML (a voliteľne Webkit), čo znamená, že podporuje najnovšie webové štandardy ako HTML5, Javascript, CSS3 a ďalšie. Konqueror je súčasťou balíka KDE "kdebase".

Mac
Windows
Linux
BSD
KDE
Safari. Najlepší spôsob, ako zobraziť stránky. Vytvoril Apple

Najlepší prehliadač pre váš počítač Mac je ten, ktorý sa dodáva s počítačom Mac. Safari je rýchlejší a energeticky úspornejší ako iné prehliadače. Praktické nástroje vám pomôžu ukladať, vyhľadávať a zdieľať vaše obľúbené stránky.

Mac
iPhone
iPad
Webový prehliadač pre rýchlosť, stabilitu a bezpečnosť. Vytvorené spoločnosťou Google

Bezplatný webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou Google z open source projektu Chromium so zameraním na rýchlosť a minimalizmus.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
BSD
...
iPad
PortableApps.com