Prehliadač pre systém Android.

JumpGo je rýchly, spoľahlivý a ľahko použiteľný spôsob prehliadania webu! Vychádzajúc z prehliadača Blesk, JumpGo poskytuje jednoduché používateľské rozhranie s minimálnymi rozptýleniami. Prehliadač JumpGo pre Android je súčasťou projektu The JumpGo by JTechMe. Rýchlosť - JumpGo využíva vykresľovací mechanizmus WebKit zabudovaný do systému Android, ktorý poskytuje rýchly zážitok. Ochrana osobných údajov - JumpGo poskytuje jednoduchý a intuitívny režim inkognito pre prehliadanie bez obáv o cookies, cache a históriu. Okrem toho si stiahnite nástroj Orbot a zapnite podporu TOR proxy, aby ste využili sieť TOR na zvýšenú ochranu. Funkcie - Viacbarevné navigačné panely, návrhy vyhľadávania¹, záložky, režim čítania, história, AdBlock² a zástupcovia používateľov. Všetko, čo potrebujete, aby ste čo najlepšie využili svoje skúsenosti s prehliadaním. Open-source a zadarmo na použitie! JumpGo pre Android je založený na bleskovom prehliadači. Preskočiť vidlicu z https://github.com/JTechMe/JumpGo ¹Vyhľadávkami vyhľadávania poskytnutými službou Google.²AdBlock podporované iba v USA pre anglický jazyk. Podpora je k dispozícii aj čiastočne v UK, BC a AU len pre anglický jazyk .... Viac informácií »

Alternatívy k JumpGo pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako JumpGo.
Alternatives: 
Voľný a open-source webový prehliadač Vytvoril Mozilla Foundation

Mozilla Firefox (jednoducho známy ako Firefox) je bezplatný a open source webový prehliadač, ktorý pochádza z Mozilla Application Suite. Firefox je veľmi rozšíriteľný a k dispozícii sú tisíce doplnkov tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
iPad
...
PortableApps.com
Haiku
Webový prehliadač pre rýchlosť, stabilitu a bezpečnosť. Vytvorené spoločnosťou Google

Bezplatný webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou Google z open source projektu Chromium so zameraním na rýchlosť a minimalizmus.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
BSD
...
iPad
PortableApps.com
Rýchly, bezpečný a ľahko použiteľný prehliadač Vytvoril Opera Software

Opera je prehliadač s inovatívnymi funkciami, rýchlosťou a bezpečnosťou. Víziou Opery je poskytovať najlepší zážitok z internetu na akomkoľvek zariadení a spoločnosť je odhodlaná podporovať a prispievať k otvoreným štandardom.

Mac
Windows
Linux
Windows Mobile
Android
S60
Android Tablet
BSD
...
PortableApps.com
Kindle Fire
ReactOS
Rýchly a bezpečný prehliadač na blokovanie reklám a reklám. Vytvoril Brave Software Inc

Webový prehliadač Brave je rýchly, bezplatný, bezpečný webový prehliadač so zabudovaným blokovaním reklám *, ochranou pre sledovanie a ochranou a optimalizovanými skúsenosťami s údajmi a batériami.

* Čo je to Brave Ad Replacement?

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Electron / Atom Shell
Opera Mini vám umožní vziať si do svojho telefónu plnohodnotný webový zážitok. Vytvoril Opera Software

Opera Mini vám umožní vziať si celý webový zážitok do svojho telefónu. Má veľa dobrôt z najschopnejšej verzie Opery *, ako je napríklad prehliadanie kariet, Speed ​​Dial, vyhradený správca sťahovania atď.

Windows Mobile
Android
iPhone
Java Mobile
S60
Blackberry
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Blackberry 10
Kindle Fire
Dolphin je bezplatný, rýchly, inteligentný a osobný webový prehliadač pre Android, iPhone a iPad. Vytvoril MoboTap Inc.

Prehliadač Dolphin je najinteligentnejší mobilný webový prehliadač, ktorý vám umožní komunikovať a komunikovať s webom prostredníctvom mobilného zariadenia najjednoduchším a najintuitívnejším spôsobom.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Opera Touch je mobilný prehliadač a je navrhnutý tak, aby bolo ľahké prechádzať iba jednou rukou. Vytvoril Opera

Opera Touch je určená na použitie na cestách. Vyznačuje sa rýchlejším vyhľadávaním na webe a je ideálnym spoločníkom pre prehliadač Opera PC.

Android
iPhone
Light Firefox je ľahký prehliadač založený na zdrojovom kóde Mozilly. Vytvorené pomocou cstking

Light Firefox je ľahký prehliadač založený na zdrojovom kóde Mozilly. Mnohé komponenty sú zoštíhlené, takže sa môže spustiť rýchlejšie a používať menej pamäte. V predvolenom nastavení môže nástroj Svetlo bežať spolu s prehliadačom Firefox. K dispozícii sú x86 aj x64.

Windows
Linux
Webový prehliadač pomocou motora rozloženia Gecko na vykresľovanie webových stránok

Prehliadač používajúci motív rozloženia Gecko na vykreslenie webových stránok, ktoré implementujú aktuálne a očakávané webové štandardy.Fennec F-Droid je založený na najnovšom vydaní Firefoxu. Zameriava sa na odstránenie akýchkoľvek vlastných bitov nájdených v oficiálnych zostavách Mozilly.

Android
Android Tablet
Open-source prehliadač pre smartfóny zameraný na súkromie, ktorý vyrába DuckDuckGo Vytvoril Duck Duck Go, Inc.

Bezproblémovo prevezmite kontrolu nad svojimi osobnými údajmi, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate na internete. Sme presvedčení, že internet by sa nemal cítiť tak strašidelne a že získanie súkromia, ktoré si zaslúžite online, by malo byť rovnako jednoduché ako zatvorenie roliet. /p>

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
F-Droid
SuperBrowse je internetový prehliadač! Vytvoril allMotti, Inc

Väčšina typov obsahu a informácií, ktoré potrebujete, sa nachádza na internete. Netreba dodávať, že potrebujete vyhradený prehliadač, aby ste sa dostali na stránky, ktoré vás zaujímajú.

Windows
Android
Android Tablet
Stratus je jednoduchý webový prehliadač, ktorý uľahčuje multitask pri sledovaní videí. Vytvoril Chris Gonzales

Stratus je jednoduchý webový prehliadač, ktorý uľahčuje multitask pri sledovaní videí. Je vybavený obrazom v obraze (PiP) režim, ktorý bude vždy zostať na vrchole vašich ostatných okien, rovnako ako zbierka magických pluginov, ktoré optimalizujú video stránky pre sledovanie.

Windows
Windows S
Vyskúšajte nový prehliadač CryptoTab s integrovaným algoritmom ťažby a dosiahnite až osemnásobok ...

Vyskúšajte nový prehliadač CryptoTab s integrovaným algoritmom ťažby a dosiahnite až osemkrát vyššiu rýchlosť v porovnaní s prehliadačom Google Chrome.

Windows