Či už pracujete, doma alebo hrať, Jing vám dáva možnosť vytvárať základné vizuálne prvky a ... Vytvoril Techsmith

Jing nasníma obraz alebo video z obrazovky počítača používateľa a odovzdáva ho na webe alebo ho lokálne ukladá do vášho počítača.

Mac
Windows
iEasyRecorder je výkonný Mac zvukový záznamový program, ktorý vám umožní nahrávať zvuk, zvuky ... Vytvoril 321soft

iEasyRecorder je výkonný Mac zvukový záznamový program, ktorý vám umožňuje nahrávať zvuk, zvuky a hudbu zo všetkých aplikácií, webových stránok, konverzácie VoIP, mikrofónu alebo externého zariadenia na Mac. Môže tiež nahrávať z viac ako jednej aplikácie súčasne.

Mac
Online audio editor pre ľudí. Nahrávajte, upravujte a exportujte zvuk v rámci prehliadača. Vytvoril Stuart Memo

Sodafonic je najlepší spôsob, ako zaznamenávať a upravovať zvuk vo webovom prehliadači. Či už ide o premenu skladby na vyzváňací tón alebo o nahrávanie hlasu pre vaše nové video, Sodaphonic poskytuje jednoduché rozhranie pre rýchle zmeny bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Web
Nahrávanie hlasu bez šumu Vytvoril Roman Aliyev

Speecap je vysokokvalitná aplikácia pre nahrávanie hlasu pre iPhone, iPad a iPod touch. Funkcia Speecap automaticky detekuje a odstraňuje šum pri pozadí počas nahrávania. Nie je potrebný nákladný profesionálny mikrofón. Jednoduché nahrávanie čistých reči pomocou lacného mikrofónu.

iPhone
iPad
Audio Recorder, Upraviť zvuk, zmeniť zisk, pitch, pridať reverb, timestretch. Pridajte hudbu na pozadí. Vytvoril ResonanceVista

Zaznamenávajú vaše nahrané videoklipy čisté a nudné? ? Chcete pridať novú dimenziu do nahrávania? Chcete zvuk ako chipmunk alebo robot alebo Batman? Chcete, aby zvuková správa bola efektívnejšia pridaním hudby na pozadí? Alebo upravte pitch, pridajte echo: add reverb: a DO MORE.

Android
Fillmore je multitrackový audio rekordér /editor pre GNOME založený na ... Vytvoril Yorba

Fillmore je multitrackový zvukový rekordér /editor pre GNOME založený na gstreamer a Gnonlin.

Funkcie

Linux
Leawo Music Recorder je najlepší zvukový záznamový softvér, ktorý dokáže ľahko nahrávať hudbu a zvuk ... Vytvoril Leawo Software

Leawo Music Recorder je najlepší zvukový záznamový softvér, ktorý dokáže ľahko nahrávať hudbu a zvuk v systéme Windows 8. Je tiež online audio rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať zvuky rôznych online hudobných zdrojov, ako sú YouTube, AOL Music, Last.fm atď. .

Mac
Windows
Komplexné riešenie pre úpravu zvuku, ovládanie a obnovu na počítači Mac a PC. Vytvoril Acon Digital Media

Acoustica je komplexný audio editor pre nahrávanie, editovanie, mixovanie a zvládnutie.

Mac
Windows
Zvukový záznamník zvukových poznámok s synchronizáciou iCloud Vytvorené spoločnosťou Rational Creative

"Nahrajte čokoľvek rýchlo."

Rýchly záznam je najrýchlejší spôsob, ako nahrávať audio so zariadením.

iPhone
iPad
RecordPad je program na nahrávanie zvuku pre systémy Windows, Mac OS X, Linux, Pocket PC a Smartphones. Vytvoril NCH Software

RecordPad je program na nahrávanie zvuku pre systémy Windows, Mac OS X, Linux, Pocket PC a Smartphones. Nahrávanie do počítača nebolo nikdy jednoduchšie. Počas niekoľkých minút budete môcť spustiť záznam, uložiť ho a prehrať súbor.

Mac
Windows
Windows Mobile
iPhone

Stránky