Či už pracujete, doma alebo hrať, Jing vám dáva možnosť vytvárať základné vizuálne prvky a ... Vytvoril Techsmith

Jing nasníma obraz alebo video z obrazovky počítača používateľa a odovzdáva ho na webe alebo ho lokálne ukladá do vášho počítača.

Webová adresa sa automaticky vytvorí a môže sa zdieľať s inými, aby sa zobrazený súbor mohol zobraziť alebo pristupovať. Pomocou obrázkového nástroja môžete pridať text, zvýrazniť existujúci text alebo pridať šípku alebo obdĺžnik na poznámku o svojom zachytení. S Jingom môžete zachytiť rýchlejšie ako s podobnými aplikáciami. Viac informácií »

Alternatívy k Jing pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Jing.
Alternatives: 
Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s optickým znakom ... Vytvoril Jens Klingen, Thomas Braun, Robin Krom

Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s podporou optického rozpoznávania znakov (OCR).

Mac
Windows

Vytvárajte videá pre web pomocou špičkového formátu H.264. Žiadne vylepšenia alebo technospeak, len šumivé video v kvalite HD s kompaktnými veľkosťami súborov ... zakaždým.

Mac
Windows

SimpleScreenRecorder je Linuxový rekordér, ktorý podporuje X11 a OpenGL. Je ľahko ovládateľný, bohatý na funkcie a má grafické používateľské rozhranie založené na Qt. Môže nahrávať celú obrazovku alebo jej časť, alebo nahrávať aplikácie OpenGL priamo.

Linux
Uložte čokoľvek, čo vidíte online - vrátane textu, odkazov a obrázkov - do účtu Evernote s ... Vytvoril Evernote

Uložte všetko, čo vidíte online - vrátane textu, odkazov a obrázkov - do svojho účtu Evernote jediným kliknutím.

Web
Microsoft Edge
Internet Explorer
Chrome
Safari
Opera
Firefox

Captura zachytáva screencasts s vysokým rozlíšením (h264, FFMpeg mp4) s kurzorom myši a bez neho. Zachytáva konkrétne regióny alebo okná. Okrem toho je možné zachytiť kliknutie myšou alebo stlačenia klávesov. Zvuková karta z mikrofónu. Podporuje príkazový riadok.

Windows
Hodnotenia: 

Každý, kto poznajú žiadne dobré alternatívy k Jing, ktoré sa automaticky nahrávajú do cloudu pre systém Windows?

[Upravil Ola, 06. marca]

musíte ho používať na internete, existujú lepšie rekordéry, ktoré pracujú offline

Reli dobré riešenie pre systém Mac OS X, ale verzia systému Windows je taká zlá. Potrebujete opraviť modul "Sun" v systéme Windows.

Mám rád Jing, ale prajem si, aby to bolo ľahšie. Vyžaduje veľa pamäte RAM a vyžaduje aj .NET Framework.

Ahoj em4020, Ďakujeme za pripomienky a návrhy nižšie. Tím Jing a chcem vám poďakovať za vašu podporu. Veľa skvelých vecí je stále na ceste, takže zostaňte naladení! Ako poznámku k vášmu komentáru z decembra 2009 (hej, lepšie neskoro ako nikdy predtým!) Máme možnosť spätnej väzby na produkt v časti More ball of Jing. Páči sa mi vaša myšlienka formulára v produkte na odosielanie komentárov a návrhov. Bez ohľadu na to, ako nás kontaktujete, máme vždy záujem počuť od našich používateľov, takže počúvame od vás! Ďakujeme znova!

S pozdravom, Dirk Frazier Produktový manažér Jing & Screencast.com TechSmith Corporation d.frazier@techsmith.com

Pretože Jing v súčasnosti chýba vstupná cesta pre HTTP webový proxy s užívateľským menom a heslom ako DropBox, tak Jing nefunguje v podnikovej sieti s ochranou heslom, kde však DropBox a SugarSync fungujú veľmi dobre. Navrhoval som spoločnosti TechSmith: Zadajte položku protokolu HTTP pre pro Jing ako novú funkciu, rovnako ako s DropBox s používateľským menom a heslom pre protokol HTTP a Socks proxy alebo ako SugarSync s ďalším zadaním domény. Len jeden deň odpovedali vývojári spoločnosti TechSmith: je to úplne jasné, že potrebujeme a chcem zvládnuť proxy lepšie. Vďaka technológii TechSmith za túto veľmi rýchlu reakciu!

Mám rád Jing naozaj veľa kvôli svojej unikátnej funkcii web-upload, ale mám 3 malé želania vývojárom Jing: (A) Spoločnosť Jing by mala poskytnúť okno s rýchlou spätnou väzbou (alebo aspoň odkaz na stránku "Môj Stuff" na webe) na návrh nových funkcií alebo vylepšení priamo v aplikácii (GreenShot má odkaz na webové stránky pre hlásenie chýb /zlepšení). (B) Ak ukladám Jing-Screenshot ako súbor, rád by som používal názov súboru neskôr aj ako text s niekoľkými slovami a prázdne medzery medzi slovami namiesto podčiarkov (cez schránku). Jing by nemal premeniť všetky prázdne značky (vo variante: lokálne ukladanie snímok obrazovky) v názve súboru na podčiarknuté, Preto často používam GreenShot namiesto Jingu na tieto účely. (C) Jing by mal vytvoriť možnosť definovať tlačidlo pre lokálne uloženie snímky obrazovky bez zmeny /strate obsahu schránky ako pred uložením snímky obrazovky. Až doteraz som musel použiť GreenShot.

image tools  to annotate your  capture
highlighting, arrow, text
The "Jing Sun" Button for a quick Capture - Always ready at the top of the desktop
Používam Jing každý deň na odosielanie snímok obrazovky zákazníkom a spolupracovníkom a mám ich rád. Možnosť odoslania odkazu na adresu URL namiesto skutočného obrázka je neuveriteľne pohodlná. Funkcia videa je taky ok, ale ...
Jing havaruje niekoľkokrát denne, unavený a hľadá náhradu! Reinsatallation nepomôže, mám Windows 10.