Služby riadenia CRM (Customer Relationship Management) na požiadanie pre riadenie celopodnikového predaja ... Vytvoril Zoho

Služby CRM na vyžiadanie (Customer Relationship Management) na riadenie predaja, marketingu, zákazníckej podpory a objednávok v rámci organizácie.

Alternatívy k Zoho CRM pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako Zoho CRM.
Alternatives: 
Formuláre Google, časť ... Vytvorené spoločnosťou Google

Formuláre Google, súčasť služby Disk Google, je nástroj, ktorý umožňuje zhromažďovať informácie od používateľov prostredníctvom personalizovaného prieskumu alebo testu. Informácie sa potom zhromaždia a automaticky sa pripoja k tabuľke s rovnakým názvom.

Web
Webový CRM pre operácie predaja, služieb, marketingu a call centra, ktoré umožňujú používateľom spravovať ...

Webový CRM pre operácie predaja, služieb, marketingu a call centra, ktoré umožňujú používateľom spravovať vzťahy so zákazníkmi a spokojnosť zákazníkov.

Web
Hodnotenia: 

Jednou dobrou alternatívou k Zoho je on-line CRM WORKetc. V skutočnosti má niekoľko chýbajúcich funkcií v programe Zoho, ako je napríklad prevod vedenia na cenovú ponuku, projekt alebo faktúru. Predstavte si automatizáciu niektorých dôležitých úloh, ktoré zvyčajne trvajú veľa času? To je efektívnosť:)

Jednou dobrou alternatívou k Zoho je on-line CRM WORKetc. V skutočnosti má niekoľko chýbajúcich funkcií v programe Zoho, ako je napríklad prevod vedenia na cenovú ponuku, projekt alebo faktúru. Predstavte si automatizáciu niektorých dôležitých ...