Služba YouTube je webová stránka na zdieľanie videí, ktorá používateľom umožňuje nahrávať, prezerať a zdieľať videá. Vytvorené spoločnosťou Google, Inc.

YouTube je webová stránka na zdieľanie videí, stránka umožňuje používateľom nahrávať, prezerať a zdieľať videá.

Dostupný obsah zahŕňa videoklipy, televízne klipy, hudobné videá, filmy (platené) a iný obsah, ako je blogovanie videa, krátke originálne videá a vzdelávacie videá.

Všetko na YouTube, okrem Filmy (https://www.youtube.com/user/movies/) a niektorých kanálov (https://www.youtube.com/channels/paid_channels/), je free.Moreover Youtube Red, s plateným členstvom, ponúka: - prehrávanie pozadia, režim zvuku a prístup v režime offline do aplikácie YouTube Music - videá bez reklám - originálne prehliadky od tvorcov YouTube Viac informácií »

YouTube využíva technológie WebM, H.264 /MPEG-4 AVC a Adobe Flash Video na zobrazenie širokej škály video-generovaných a firemných mediálnych videí.

Alternatívy k YouTube pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako YouTube.
Alternatives: 
VEVO je poprednou svetovou platformou pre video a zábavu. Vytvoril VEVO

VEVO je poprednou svetovou platformou pre video a zábavu v oblasti hudby.

Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
YouTube
...
Kindle Fire
Hodnotenia: 

Vždy ju používam

Najlepšie a najpopulárnejšie. Používam ho už tak dlho.

YouTube je nielen skvelá platforma na pozeranie, ale aj nahrávanie videí. Mať takéto vplyvné miesto, kde môžem zdieľať svoje kreatívne materiály, bolo požehnaním, pretože žiadna iná platforma neposkytuje takýto dosah. Okrem toho, aj keď nemám rád určité aspekty, nedávne zmeny v algoritme sa ukázali ako "optimalizované" pre vírusové videá a jeden môže doslova zmeniť svoj život cez noc. ??

Najlepší a najpopulárnejší softvér, ktorý som kedy sledoval vo svojich videách.

Myslím, že je skvelé, môžete nájsť takmer všetko, ale táto "rodičovská kontrola", ktorú majú, keď to deti používajú, jednoducho nefunguje tak dobre, môžete nájsť naozaj zvláštne veci.

Naozaj sa mi páči youtube, môžete nájsť video takmer všetko, ale možno by mali mať lepšie filtre pri vysielaní.

Najlepšie

Používam ho už tak dlho, nezmenil by som ho.

Našiel som niektoré z najlepších učebných videí na youtube. Veci, ktoré som sa nemohla na univerzite učiť. Preto nepoužívam slovo vzdelávanie, pretože akademické vyučovanie je naplnené učiacim sa zbytočným ...
Používam youtube, pretože tam, kde sú všetky videá, nie preto, že je to dobré. Vymazávajú účty a videá ľudí bez akýchkoľvek dôvodov a odstránia funkcie, ako napríklad hodnotenie videí hviezdami. Google zničil ...