Online tvorca formulárov s databázou cloud storage Vytvoril SurveyMonkey

Wufoo sa usiluje byť najjednoduchším spôsobom zhromažďovania informácií cez internet.

Náš nástroj na tvorbu formulárov HTML vám pomôže vytvoriť formuláre kontaktov, online prieskumy a pozvánky, aby ste mohli zbierať údaje, registrácie a platby online, bez toho, aby ste napísali jediný riadok kódu.

Alternatívy k Wufoo pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Wufoo.
Alternatives: 
MySurveyLab je online prieskumový softvér pre akýkoľvek druh a veľkosť podnikania.

Mobilné prieskumyMySurveyLab prieskumy fungujú skvele na ľubovoľnom zariadení - počítač /laptop, tablet alebo mobil. Všetky prieskumy plne reagujú a prispôsobujú sa obrazovke zariadenia.

Web
Formuláre Google, časť ... Vytvorené spoločnosťou Google

Formuláre Google, súčasť služby Disk Google, je nástroj, ktorý umožňuje zhromažďovať informácie od používateľov prostredníctvom personalizovaného prieskumu alebo testu. Informácie sa potom zhromaždia a automaticky sa pripoja k tabuľke s rovnakým názvom.

Web
Vytvárajte konverzné formuláre, prieskumy, kvízy, vstupné stránky a ďalšie. Vytvorené podľa formátu

Typeform je on-line softvér založený v Barcelone ako služba (SaaS), ktorá sa špecializuje na tvorbu online formulárov a on-line prieskumy. Jeho hlavný softvér vytvára dynamické formy založené na potrebách používateľov. Softvér Typeform používajú spoločnosti Apple Inc., Airbnb, Uber a Nike, Inc.

Web
Intercom
MailChimp
Trello
Autopilot
Slack
Salesforce.com
Google Drive - Sheets
...
HubSpot
Nástroj na spätnú väzbu, vďaka ktorému sú zákazníci zbytočne zbavení a konkurenti sa rozhýbajú. Vytvoril Responster AB

Spätná väzba od zákazníkov, angažovanosť zamestnancov, sledovanie vedenia - Responster je nástroj vytvárania prieskumov so zreteľom na podniky.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Tellform je alternatíva s otvoreným zdrojovým kódom ako typový typ postavený na zásobníku MEANJS. Krásne formy, ktoré sú ľahko hostiteľské.
Forma backend platforma pre návrhárov a vývojárov Vytvorené spoločnosťou Getform

Getform je jednoduchá forma backendovej platformy, ktorá je navrhnutá tak, aby pomohla majiteľom vytvoriť jednoduchú správu svojich webových formulárov. Nastavenie formulára je ľahké.

Web
Hodnotenia: 

Voľná ​​základná verzia umožňuje 3 prieskumy a 3 súhrnné správy, ale viaceré odpovede. Oveľa drahšie grafy (správy) a ja by som tiež povedať, že je ľahšie použiť ako môj pohotovostný Surveymonkey. +++ pre vtipnosť pripomienok, ktoré pridali dizajnéri. Poslal e-mailovú funkciu, keď ľudia reagujú na prieskum.

Bezplatná základná verzia umožňuje 3 prieskumy a 3 súhrnné správy, ale viaceré odpovede. Oveľa drahšie grafy (správy) a ja by som tiež povedať, že je ľahšie použiť ako môj pohotovostný Surveymonkey. +++ pre ...