You voted 'hore'.
WizKnowledge je osobný softvér pre správu vedomostí, ktorý je špeciálne určený pre internetové ...

WizKnowledge je softvér na správu osobných vedomostí, ktorý je špeciálne určený pre užívateľov internetu a užívateľov mobilného internetu. Okrem kľúčových vlastností CyberArticle sa WizKnowledge viac zameriava na znalosti rýchleho zhromažďovania, správy, čítania a zdieľania. V porovnaní s programom CyberArticle, WizKnowledge je menšia, stabilnejšia a vhodnejšia pre Win7. Má bohatšiu znalostnú organizáciu a rýchle vyhľadávanie plných textov. Pomocou pridruženej online služby môžete synchronizovať znalosti medzi počítačom a mobilným telefónom. Je to zadarmo ... Viac informácií »

Funkcie: 
Alternatívy k WizKnowledge pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako WizKnowledge.
Alternatives: 
Zachyťte to, čo máte na mysli. Vytvoril Evernote Corporation

Evernote je multiplatformová aplikácia freemium určená na zaznamenávanie poznámok, organizovanie a archiváciu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
Kindle Fire
Pebble
Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe, ukladanie údajov ... Vytvoril Giuseppe Penone

Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe a ukladá údaje do jedného súboru XML alebo sqlite.

Windows
Linux
PortableApps.com
Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
Joplin je open source poznámky a to-do aplikácie, ktorá zvládne veľké množstvo ...

Joplin je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a aplikáciami, ktorá dokáže spracovať veľké množstvo poznámok organizovaných do notebookov. Poznámky je možné prehľadávať, kopírovať, označovať a upravovať buď priamo z aplikácií, alebo z vlastného textového editora.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
Farebné & amp; výkonná aplikácia na vytváranie poznámok pre systém Windows & amp; Telefónov. Vytvoril Conceptworld Corporation

Urobte si rýchle poznámky o Post-It (r) ako poznámkach na ploche Windows, prilepte tieto poznámky na webové stránky, dokumenty a programy. zložky. Nastaviť alarm upozornenia na každú poznámku. Aby ste sa vyhli neporiadku na pracovnej ploche, môžete usporiadať tieto poznámky v priečinkoch.

Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Neoficiálny klient Linuxu pre Evernote. Vytvoril Randy Baumgarte

NixNote, predtým Nevernote, je open source klient pre Evernote. Je napísaný v jazyku Java, takže sa bude spúšťať aj vo Windows & amp; OS-X, ale hlavným cieľom bolo pokúsiť sa získať použiteľné prostredie pre Linux.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Poznámka poskytuje služby pre poznámky a blog. Vytvoril Tie Li

Poznámka poskytuje služby pre poznámky a blog. Ak chcete zdieľať obsah s priateľmi, môžete použiť poznámku ako poznámku alebo poznámku na blog.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Veľmi podobný Notational Velocity, ale pre Windows. Vytvoril C.Y.Yen

Rýchle poznámky v systéme Windows

Funkcie

• Jednoduché a rýchle poznámky v systéme Windows

• Synchronizovať online s Simplenote

Windows
Mac note-taking app s integráciou Evernote. Vytvoril AlternoteApp

Nádherná aplikácia na vytváranie poznámok pre Mac s integráciou Evernote. Alternote má pixelovo perfektné rozhranie, robustné vyhľadávanie, režim bez rušenia a mnoho ďalšieho.

Mac
Digitálny notebook, ktorý vám pomôže študovať. Vytvoril NimbleNotes

NimbleNotes je online platforma pre učenie a štúdium, ktorá má študentom pomôcť naučiť sa efektívnejšie. Náš digitálny prenosný počítač zlepšuje váš pracovný tok učenia pomocou okamžite generovaných balíkov kariet, analýzy študijných relácií a rozšírených možností filtrovania.

Web
Aplikácia na zaznamenávanie poznámok s robustným editorom Markdown, ktorý podporuje MacOS, Windows a Linux. Vytvoril Takuya Matsuyama

Inkdrop umožňuje hackerom sledovať ich každodenný pokrok, pokiaľ ide o hackovanie na jednom mieste, bez nutnosti spoliehať sa na tradičné textové procesory.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
MemPad je textový program na vytváranie poznámok a poznámok so štruktúrovaným indexom.

MemPad je program na vytváranie poznámok a poznámok s jednoduchým textom so štruktúrovaným indexom. Všetky stránky sú uložené v jednom súbore. Používateľské rozhranie je k dispozícii v 20 jazykoch. Unicode.

Windows
Boostnote je aplikácia na vytváranie poznámok s otvoreným zdrojovým kódom pre programátorov rovnako ako vy. Vytvoril b00st.io

Boostnote je jednoduchá aplikácia na poznámky, správca kódu, správca úryvkov a aplikácia poznámok pre programátorov softvéru. Boostnote ukladá všetky vaše informácie o vývoji. Buďte mozgom hackera.

Použitie Boostnote je úplne zadarmo. Prémiový plán sa blíži čoskoro!

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet