Najlepší svetový súborový kompresor na svete. Vytvoril WinZip

WinZip je vlastný súborový archivátor a kompresor. To vám umožní ľahko zips (komprimovať) a rozbaľovať (dekomprimovať) súbory, šifrovanie súborov so zipsom, a e-mail súbory so zipsom. WinZIP natívne používa formáty ZIP a ZIPX, ale má aj rôzne úrovne podpory pre iné formáty archívov.

S jediným kliknutím otvorte všetky hlavné kompresné formáty, vrátane Zip, Zipx, RAR, 7z, TAR, GZIP, VHD, XZ, POSIX TAR a ďalších. Ľahko vyhľadávajte, otvárajte, upravujte, presúvajte a zdieľajte svoje súbory bez ohľadu na to, či sa nachádzajú v počítači, v sieti alebo v službe cloud. Ľahko šifrovať súbory, ako si zips k zabezpečeniu informácií a dát. Vytvorte súbory PDF len na čítanie a pridajte vodoznaky, aby ste zabránili kopírovaniu. Jednoduché zdieľanie veľkých súborov prostredníctvom e-mailu, cloudových služieb, sociálnych médií a okamžitých správ. Rýchlo zdieľajte odkazy na súbory vo formáte cloud .... Viac informácií »

Alternatívy k WinZip pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako WinZip.
Alternatives: 
7-Zip je súborový archivátor s vysokým kompresným pomerom. Vytvoril Igor Pavlov

Hlavné funkcie funkcie 7-Zip

Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
ReactOS
PeaZip je bezplatný súbor archivátor nástroj, založený na technológiách Open Source 7-Zip, p7zip, FreeArc ... Vytvoril PeaZip srl

PeaZip je bezplatný nástroj na archiváciu súborov založený na technológiách Open Source 7-Zip, p7zip, FreeArc, PAQ a PEA.

Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Keka je bezplatný archivátor súborov pre MacOS Vytvoril aONe

Keka je plne vybavený súborový archivátor, ktorý je tak jednoduchý, ako je možné.

Mac
File Roller je správcom archívov pre desktopové prostredie GNOME. Vytvoril projekt Gnome

File Roller je správcom archívov desktopového prostredia GNOME. Dokáže extrahovať, zobraziť, vytvárať a upravovať archívy. File Roller je iba grafické rozhranie pre archivačné nástroje, ako je tar a zip.

Linux
GNOME
p7zip je port príkazového riadka 7-Zip archívu súborov do POSIX-u ... \ t

p7zip je port príkazového riadka 7-Zip archívu súborov do operačných systémov, ako sú Unix (Linux, Solaris, OpenBSD, FreeBSD, Cygwin, AIX, ...), MacOS X a tiež BeOS a Amiga.

Mac
Linux
BSD
Haiku
FreeArc je bezplatný a open source archív súborov vyvinutý Bulatom Ziganshinom. Vytvoril Bulat Ziganshin

FreeArc je bezplatný a otvorený zdrojový archív súborov vyvinutý Bulatom Ziganshinom. Používa algoritmy LZMA, PPMD, TrueAudio a GRzip s automatickým prepínaním podľa typu súboru a tiež používa sadu filtrov - napríklad môže odstrániť opakovania z textu.

Windows
Linux
Jednoduché a ľahko použiteľné GUI založené na 7zip pre vytváranie samorozbaľovacích archívov a ... Vytvoril Max Schmerz

Jednoduché a ľahko použiteľné GUI založené na 7zip pre vytváranie samorozbaľovacích archívov a samorozbaľovacích inštalátorov.

Windows
Easy 7-Zip je ľahko použiteľná verzia 7-Zipu. Pôvodne bol Easy 7-Zip postavený na 7-Zip 9.20. Vytvoril James Hoo

Easy 7-Zip je ľahko použiteľná verzia 7-Zipu. Easy 7-Zip bol postavený na 7-Zip 15.06 beta. Easy 7-Zip zachováva všetky funkcie systému 7-Zip a pridáva niekoľko užitočných funkcií, vďaka ktorým je softvér viac užívateľsky užitočný.

Windows
Ark je program na správu rôznych archívnych formátov v prostredí KDE. Vytvoril KDE

Arkáda je program na prezeranie, extrahovanie, vytváranie a úpravu archívov. Archa dokáže spracovať rôzne archívne formáty ako tar, gzip, bzip2, zip, rar, 7zip, xz, rpm, cab a deb (podpora pre určité formáty archívov závisí od nainštalovaných programov príkazového riadka).

Linux
KDE
Haozip je výkonný správca bezplatných archívov. Vytvorené softvérom HaoZip Software Studio

Haozip je výkonný správca bezplatných archívov.

Windows
Jednoduchý správca archívu Vytvoril Giuseppe Torelli - Kolos

Xarchiver je ľahký stolný nezávislý správca archívov postavený na súprave nástrojov GTK + 2. Bola vyvinutá s jednoduchým GUI, ktoré by sa mohlo používať s akýmkoľvek desktopovým prostredím a fungovalo by s použitím príkazového riadka namiesto volania API.

Linux
BSD
Xfce
Ľahko komprimovať aplikácie. Vytvoril PortableApps.com

Aplikácia AppCompactor umožňuje jednoducho komprimovať aplikácie, aby sa zmenšila veľkosť na disku a zvýšila výkonnosť pri spustení z pomalých médií, napríklad jednotiek flash. Je balená ako prenosná aplikácia, takže môžete pracovať s aplikáciami kdekoľvek.

Windows
PortableApps.com
IZArc je najlepší freeware archív nástroj pre podporu mnohých archívnych formátov, ako sú: 7-ZIP, A, ACE ... Vytvoril Ivan Zahariev

IZArc je najlepší freeware archívny nástroj na podporu mnohých formátov archívov ako sú: 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UZ, WAR, X

Windows
iPhone
iPad
ExtractNow je jednoduchý nástroj, ktorý vám umožní extrahovať viac archívov rýchlo a ľahko. Vytvoril Nathan Moinvaziri

ExtractNow je jednoduchý nástroj, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché extrahovanie viacerých archívov.

Mac
Windows
Linux
Wine
Easy 7-Zip je ľahko použiteľná verzia 7-Zipu. Pôvodne bol Easy 7-Zip postavený na 7-Zip 9.20. Vytvoril James Hoo

Easy 7-Zip je ľahko použiteľná verzia 7-Zipu. Easy 7-Zip bol postavený na 7-Zip 15.06 beta. Easy 7-Zip zachováva všetky funkcie systému 7-Zip a pridáva niekoľko užitočných funkcií, vďaka ktorým je softvér viac užívateľsky užitočný.

Windows
Hodnotenia: 

Vždy som použil bezplatnú verziu. aj keď je komerčná verzia zadarmo verzia fungovala rovnako dobre. Než som sa dozvedel o 7zip, použil by som tento program, ale v súčasnosti používam iba 7zip.

frack Musel som preinštalovať tento pos na čítanie zipx súbory, ktorí tam právo myseľ používa zipx. docx + zipx = sux

predtým, ako sa dozvedel o 7zip, sa používa bezplatná verzia. po zistení 7zip som sa nikdy nevrátil (-a) k použitiu tohto pos

Main Window
El mejor compresor del mundo!
7-Zip je lepší ako winzip