Webzilla Instant Files je on-line úložisko, ktoré ponúka trojnásobnú redundanciu dát za bezkonkurenčné ceny. Vytvoril Webzilla

Webzilla Instant Files je on-line ukladací priestor, ktorý ponúka trojnásobnú redundanciu dát za bezkonkurenčné ceny. Zálohovacie nástroje pre všetky operačné systémy sú podporované. Webzilla Instant Files je tiež schopný poskytovať multimediálny obsah, video streaming a plne CDN-enabled.

Alternatívy k Webzilla Instant Files pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Webzilla Instant Files.
Alternatives: 
Amazon S3 je online úložná webová služba, ktorú ponúka služba Amazon Web Services. Vytvoril Amazon Web Services, Inc.

Amazon S3 je online ukladacia webová služba, ktorú ponúka služba Amazon Web Services. Amazon S3 poskytuje ukladanie prostredníctvom rozhraní webových služieb (REST, SOAP a BitTorrent).

Web
Rackspace US, Inc. (NYSE: RAX) je spoločnosť poskytujúca IT služby so sídlom v San Antoniu, Texas.

Rackspace US, Inc. (NYSE: RAX) je spoločnosť poskytujúca IT služby so sídlom v San Antoniu, Texas. Spoločnosť má tiež pobočky v Austrálii, Spojenom kráľovstve a Holandsku [2] a dátových centrách pôsobiacich v štátoch Texas, Illinois, Virginia, Veľká Británia a Hongkongu koncom roka 2008.

Web
Zabezpečené zdieľanie a ukladanie súborov v cloude Vytvoril ho BrickFTP

Zabezpečený hostiteľ FTP s Cobrandable Web Workspace, Desktop App & amp; Zdieľanie súborov. Dobré pre agentúry, HIPAA, veľké súbory, video. Od 49 USD /mesiac (50 GB). Okamžité nastavenie.

Web
Zabezpečená webová aplikácia na zdieľanie obchodných súborov, ktorá spravuje používateľov a riadi údaje prostredníctvom robustných ... Vytvoril SmartFile

Zabezpečte webovú aplikáciu na zdieľanie obchodných súborov, ktorá spravuje používateľov a riadi údaje prostredníctvom robustných prístupových práv a vlastných používateľských rolí.

Web
Skladovanie je jednoduché. Rýchlejšie než S3 Amazon. Menej drahšie ako ľadovec. Vytvoril Wasabi Technologies, Inc

Ukladanie jednoduché. Rýchlejšie než S3 Amazon. Menej drahšie ako ľadovec.

Web