websync je určený pre správcu úloh rsync, kde je možné pridávať, naplánovať a udržiavať úlohy ... Vytvoril Sander Struijk

Nastavenie: Nastavenie a správa zálohových úloh pomocou websync je breeze.Web Based: Jednoduché a intuitívne webové rozhranie s node.js na backend.Logging: Výstup z úloh rsync sa zobrazuje v reálnom čase ako logy na webe interface.Unix: Pracuje na ľubovoľnom operačnom systéme podobnom Unixu.

Správa hostiteľov: karta hostitelia vám umožňuje pridávať, odstraňovať a upravovať informácie o pripojeniach hostiteľov. Kliknutím na tlačidlo SSH sa zobrazí výzva na prihlásenie sa hesla do cieľového hostiteľa a potom sa skopíruje SSH ID websync a nikdy sa nevyzve znovu zadať heslo. Viac informácií »

Správa úloh: Karta úloh umožňuje zobraziť, pridať, odstrániť, upraviť a naplánovať rsync úlohy. Zdroj alebo cieľ môže byť vzdialený hostiteľ definovaný na karte hostiteľa. Ľahko pridávajte a odstraňujte príznaky rsync. Definujte viacero ciest na jednu úlohu. atď.

Alternatívy k websync pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako websync.
Alternatives: 
Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a ... Vytvoril Jakob Borg

Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a decentralizovaným. Vaše údaje sú vaše údaje samotné a zaslúžite si vybrať, kde sú uložené, ak sa zdieľajú s niektorou treťou stranou a ako sa prenášajú cez internet.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
BSD
Self-Hosted
Cloudron
Tasks Tab
Hosts Tab