Pekný a plnohodnotný súbor hosťujúci skript niektoré kvalitné funkcie Vytvoril NuLLFiX

Ak hľadáte skript, ktorý vám umožní držať krok s mnohými muchami a väčšími súbormi. Webový web je najlepší hostiteľský skript, ktorý nájdete, ktorý spúšťa SQLITE. Môže sa tiež integrovať do platieb PayPal API. Skript je dodávaný s kompletným zdrojovým kódom a PSD súbormi. Existujú určité obmedzenia so skriptom, ako to, že ho nemôžete ďalej predávať, nemôžete ho rozširovať a nemôžete používať súčasti na napájanie iného softvéru.

Skript je ľahko použiteľný a nemusíte byť odborníkom na počítač, aby ste pochopili Webget. Podporuje nasledujúce prehliadače IE8, Firefox, Safari, Google Chrome a Opera. To znamená, že je kompatibilný s väčšinou prehliadačov vo väčšine počítačov. Väčšina počítačov používa skripty, ako je tento, aby sa zabránilo naplneniu pevného disku veľkými súbormi a obrázkami. Uľahčuje to ukladanie a usporiadanie súborov .... Viac informácií »

Alternatívy k WebGet pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako WebGet.
Alternatives: 
MediaFire je jednoduché riešenie pre nahrávanie a sťahovanie súborov na internete. Vytvoril MediaFire

MediaFire je jednoduché riešenie pre nahrávanie a sťahovanie súborov na internete. Zameriava sa na poskytovanie pozitívnych skúseností pre downloaders, ale neponúka affiliate program pre uploaders.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry 10
4Shared je veľké online úložisko, kde si užívatelia internetu ukladajú svoj text, zvuk, video ... Vytvoril pmStation

4Shared je veľké online úložisko, kde užívatelia internetu ukladajú text, zvuk, video, fotografie a iné súbory a zdieľajú ich, ak si to želajú, s inými ľuďmi. Je to jednoduché, šikovné a zadarmo! 15 GB úložného priestoru pre bezplatný účet. Na spustenie preberania sa čaká 30 sekúnd.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
S60
Blackberry
...
iPad
Súbor hostiteľa. 100% zadarmo Žiadne limity sťahovania Až 200 MB na jeden súbor Neobmedzený priestor na disku

Súbor hostiteľa.

100% zadarmo bez obmedzení sťahovania až do 200 MB za súbor neobmedzený priestor na disku Nie je potrebné zaregistrovať sa

Web
Nahratý je web hosting súbor s affiliate program, ktorý platí uploaders od 1 € do 30 € za ... Vytvoril Cyando AG

Nahral je webová stránka na tvorbu súborov s partnerským programom, ktorý platí používateľov od 1 do 30 eur za 1000 sťahovaní (záleží na krajinách, na ktorých sa sťahovatelia nachádzajú, a na veľkosti stiahnutého súboru). Môžete nahrať súbory s veľkosťou až 1 GB.

Web
Android
myUpload.dk je jednoduchá služba hosťovania súborov. Stačí nahrať súbor a zdieľať adresu URL.

Otázka: Prečo ste vytvorili myUpload, keď už existuje mnoho ďalších služieb na odovzdávanie? A: Jedným z hlavných myšlienok za myUpload bolo vytvoriť jedinečnú a efektívnu službu na nahrávanie.

Web
Main Page