WampServer je vývojové prostredie Windows.

WampServer je prostredie vývoja webových aplikácií pre systém Windows. Umožňuje vytvárať webové aplikácie s Apache, PHP a databázou MySQL. Dodáva sa tiež s aplikáciami PHPMyAdmin a SQLite Manager, ktoré jednoducho spravujú vaše databázy.

WampServer sa automaticky nainštaluje (inštalátor) a jeho používanie je veľmi intuitívne. Môžete vyladiť váš server bez toho, aby ste sa dokonca dotkli súborov nastavení.

WampServer je jediné balené riešenie, ktoré vám umožní reprodukovať výrobný server. Akonáhle je WampServer nainštalovaný, máte možnosť pridať toľko verzií Apache, MySQL a PHP, ako chcete. Viac informácií »

Alternatívy k WampServer pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako WampServer.
Alternatives: 
XAMPP je úplne bezplatná a ľahko inštalovateľná distribucia Apache obsahujúca MariaDB, PHP a Perl. Vytvoril Priatelia Apache

XAMPP je úplne bezplatná a ľahko inštalovateľná Apache distribúcia obsahujúca MariaDB, PHP a Perl. XAMPP open source balík bol nastavený tak, aby bol neuveriteľne jednoduchý na inštaláciu a používanie. XAMPP je zadarmo aj pre komerčné použitie

p>
Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
BitNami Stacks je neuveriteľne jednoduché nasadenie vášho obľúbeného open source softvéru. Vytvoril BitNami

BitNami Stacks umožňuje neuveriteľne jednoduché nasadenie vášho obľúbeného open source softvéru. BitNami Stacks zahŕňajú open source aplikáciu a všetok iný softvér potrebný na jej spustenie, ako napríklad Apache, MySQL, PHP alebo Ruby.

Mac
Windows
Linux
Web
Hodnotenia: 

Je to tak jednoduché inštalovanie a používanie! Veľmi ľahké začať a zastavovať. Vysoko odporucany. Lepšie ako XAMPP (čo je skvelé, ale je ťažšie nastaviť).

Žiadne nastavenie! Xampp sa nepodarilo nakonfigurovať - ​​v skutočnosti majú toľko * .conf súborov - a umožnili nastavenie v ktoromkoľvek z nich, aby prekonali ten, ktorý som sa pokúšal zmeniť ... nič nie je rovnaké, ako by malo byť. Tak - bye bye. Príjemne pracuje WAMP.

Menu
Homepage
To je tak jednoduché nainštalovať a používať! Veľmi ľahké začať a zastavovať. Vysoko odporucany. Lepšie ako XAMPP (čo je skvelé, ale je ťažšie nastaviť).