Alternatívy k Vuze pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako Vuze.
Hodnotenia: 

Vývoj spoločnosti Vuze sa takmer zastavil a jej pôvodní vývojári vytvorili bezplatnú vidlicu, BiglyBT. Je to rovnako ako Vuze, ale bez kecy ako reklamy a zbalené nežiaduce programy, a to sa aktívne rozvíja. Nebudete ľutovať prepínanie - jediná vec, ktorú mi chýba Vuze je roztomilá ikona žabky :)

Kedysi som rád veľa vuze, ale v týchto dňoch mám tendenciu sa vyhnúť, to zmení nastavenia vyhľadávače vo vašom prehliadači, nahradí ich francúzsky yahoo, zavádza niektoré otravné nákupný plugin a niektoré ďalšie. Zakaždým, keď to trvá dlhšie, ako sa zbaviť nainštalovaného malware. Takže áno, som rozčarovaný.

Vuze obsahuje mnoho dôležitých funkcií, ktoré nie sú prítomné v žiadnom inom bt klientovi, a je to veľmi stabilný a vyspelý softvér. Myslím, že najviac užitočná funkcia je rýchle vyhľadávanie (vyhľadávanie v rámci celého zoznamu torrentov počas písania). Stačí použiť Vuze s klasickým rozhraním, aby ste skrátili všetky kecy a budete ďalším šťastným používateľom.

Vuze poskytuje najväčšiu ponuku na prevzatie anonymného softvéru zadarmo

Je to najvýkonnejší klient BitTorrent

Premenoval som ho z "Vuze (Azureus)" na "Vuze", pretože "Vuze" je jeho oficiálny názov. :)

vuze je adware chuť malware

Pirovanie spoofing JAR je jediný spôsob, ako používať vuze bez obetovania súkromia