VEVO je poprednou svetovou platformou pre video a zábavu. Vytvoril VEVO

VEVO je poprednou svetovou platformou pre video a zábavu v oblasti hudby.

VEVO je k dispozícii v USA, Austrálii, Brazílii, Kanade, Francúzsku, Írsku, Taliansku, na Novom Zélande, v Španielsku a Spojenom kráľovstve prostredníctvom VEVO.com, mobilného webu, mobilných a tabletových aplikácií (iPhone, iPad, Android, Windows Phone, BlackBerry Playbook), Pripojené televízne prijímače (Xbox, Roku, Boxee) a používateľské videoprehrávače, ktoré je možné vložiť. VEVO ovláda hudobné videá na stránkach interpreta cez Facebook, ako aj syndikáty na desiatky online stránok, vrátane AOL, BET, CBS Interactive Music Group (vrátane Last.fm a MP3.com), Disney Interactive, Fuse.tv, Univision, Viacom Media Networks, Wenner Media a Yahoo! Music. Okrem toho je VEVO prostredníctvom špeciálneho partnerstva so službou YouTube prístupné vo viac ako 200 krajinách a rozširuje dosah platformy po celom svete. Viac informácií »

VEVO ponúka najrozsiahlejší katalóg prémiového hudobného obsahu, ktorý sa nachádza kdekoľvek na webe vďaka obchodom s takými poprednými hudobnými spoločnosťami ako Universal Music Group, Sony Music Entertainment, EMI Music, ABKCO, Beggars Group, Big Machine Records, CBS Interactive Music Group, Concord Music Group, Hollywood Records, Lyric Street Records, Razor & amp; Kravata Entertainment, Ultra Records, Walt Disney Records, Wind-up Records, Caroline Distribution, Entertainment One Distribution, Empire Distribution, INgrooves Fontana, IODA, RED, SAAVN a The Orchard, medzi mnohými ďalšími.

Funkcie: 
Alternatívy k VEVO pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako VEVO.
Alternatives: 
Služba YouTube je webová stránka na zdieľanie videí, ktorá používateľom umožňuje nahrávať, prezerať a zdieľať videá. Vytvorené spoločnosťou Google, Inc.

YouTube je webová stránka na zdieľanie videí, stránka umožňuje používateľom nahrávať, prezerať a zdieľať videá.

Dostupný obsah zahŕňa videoklipy, televízne klipy, hudobné videá, filmy (platené) a iný obsah, ako je blogovanie videa, krátke originálne videá a vzdelávacie videá.

Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Apple TV
...
Fire TV
Last.fm je webová stránka hudobnej komunity, ktorá ponúka personalizované internetové rádio, pomocou ... Vytvoril Last.fm Ltd.

Last.fm je webová stránka hudobnej komunity, ktorá ponúka personalizované internetové rádio, pomocou systému odporúčaní s názvom „Audioscrobbler“ na vytvorenie podrobného profilu používateľov na základe ich hudobného vkusu a záujmov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
BSD
Kindle Fire
Pandora Radio je bezplatné (ad-podporované) internetové rádio založené v roku 2000. Vytvoril Pandora Media, Inc.

Rádio Pandora je bezplatné (ad-podporované) internetové rádio založené v roku 2000. S použitím projektu Music Genome sa analyzuje viac ako 400 atribútov skladieb, aby sa rádiové stanice prispôsobili hudbe, ktorú chcete.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Apple Watch
Apple TV
Kindle Fire