You voted 'hore'.
Vektorový softvér určený pre tablety. Vytvoril Marjupi Software

Preskúmajte svoju kreativitu pomocou vektorového interpreta! Či ste umelec, dizajnér alebo len pre zábavu! Vektorový umelec je skvelý pre začiatočníkov a užitočný nástroj pre profesionálnych grafikov. Je to plne vybavený grafický editor, ktorý funguje skvele v systéme Windows 8 s dotykovými obrazovkami alebo bez nich. Nakreslite všetky rôzne tvary, ako napríklad

* Nakresliť elipsy, obdĺžniky a cesty (vytvoriť s Bezierovými krivkami) * Nakresliť voľné ruky * Nakresliť tvary ako hviezdy, mraky a srdce * Vyplniť lineárnymi a radiálnymi prechodmi * Transparentnosť * Nakresliť text Viac informácií »

Naplňte ich rôznymi farbami a sklonmi. Vektorový nákres sa líši od maľovania tým, že vytvárate veľmi presné tvary, ktoré je možné zväčšovať na ľubovoľnú sumu a zostať ostré. Ale môžete tiež nakresliť vodiaci obrázok, ktorý môžete vystopovať s vektorovými tvarmi.

Vytvárať a upravovať vektorové súbory vo formáte SVG. Jedná sa o všestranný formát, ktorý je kompatibilný s množstvom softvéru, ako sú Inkscape a Photoshop. Je skvelé vytvoriť skvelé umelecké diela, ktoré vydrží. Skvelé pre umelecké mysle.

Vytvorte umenie s tvarmi a krivkami v tomto umeleckom programe. Vytvorte umenie spôsobom, akým profesionáli robia. Použite štandardné tvary alebo krivky "bezier". Vložte grafiku SVG, ktorú chcete upraviť a upraviť.

Načítať a ukladať súbory vo vektorovom formáte alebo ako obrázky s priehľadnosťou.

Jeden z najúčinnejších vektorových grafických editorov v obchode Windows 8.

Nakreslite grafiku, ikony alebo návrhy. Uložiť ako SVG na PNG. Použite špeciálne efekty, ako sú lineárne a radiálne prechody a transparentnosť, aby vaše fotografie vyzerali úžasne. Môžete načítať svoje obrázky do iných programov, ako je napríklad Photoshop.

Priblížte čo najviac a vektorové obrázky ostávajú ostré. Pridajte farebné prechody, transparentnosť alebo priehľadné prechody.

Veľa vstavaných tvarov vrátane kružnice, obdĺžnika, trojuholníka, hviezdneho oblaku, srdca, mesiaca, línie, prsteňového diamantu a sektoru.

Viac tipov, zdrojov a spätnej väzby nájdete na našich webových stránkach.

Uvoľnite svoje vnútorné Leonardo DaVinci alebo Raphiel a bavte sa s Vektorovým umelcom.

Alternatívy k Vector Artist pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako Vector Artist.
Alternatives: 
Open Source vektorový grafický editor s funkciami podobnými Illustratoru, CorelDrawu alebo Xare ... Vytvoril Inkscape

Grafický editor s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý má podobné funkcie ako Illustrator, CorelDraw alebo Xara X, s použitím formátu SV3 (Scalable Vector Graphics) štandardného štandardu W3C.

Mac
Windows
Linux
Windows S
BSD
PortableApps.com
X11
MacPorts
...
XQuartz
Profesionálny softvér na úpravu obrázkov pre desktop a iPad. Vytvoril Serif Ltd

Affinity Photo je profesionálny, plne funkčný rastrový grafický editor. Práca v Affinity Photo je vždy živá a môžete posúvať a približovať na 60fps, s živými náhľadmi a nedeštruktívne aplikácie.

Mac
Windows
iPad
Kompletné grafické riešenie Vytvoril Serif Ltd

Affinity Designer je najrýchlejší, najhladší a najpresnejší vektorový grafický dizajn. Každá funkcia, nástroj, panel a funkcia, ktorá bola postavená od základu počas päťročného obdobia, bola vyvinutá s potrebami tvorivých profesionálov.

Mac
Windows
iPad
Adobe Illustrator CC je komerčný vektorový grafický editor. Vytvoril Adobe

Rýchlo a s istotou navrhnite softvér Adobe Illustrator. Sofistikované nástroje pre kreslenie a typografiu spolu s pokročilými ovládacími prvkami farieb a kreatívnymi efektmi poskytujú komplexné prostredie vektorovej grafiky.

Mac
Windows
Sketch je vektorová aplikácia pre kreslenie pre Mac s intuitívnym, výkonným a prehľadným ... Created by Bohemian Coding

Skica je vektorová aplikácia na kreslenie pre Mac s intuitívnym, výkonným a prehľadným rozhraním.

Mac
S vektorové ilustrácie, rozloženie stránky, softvér pre úpravu fotografií a sledovanie, CorelDRAW Graphics Suite ... Vytvoril Corel Corporation

CorelDRAW Graphics Suite X7 s vektorovou ilustráciou, rozložením stránky, softvérom na úpravu fotografií a sledovaním je ideálny pre profesionálnych a príležitostných dizajnérov, ktorí riešia akýkoľvek typ grafického projektu.

Windows
Výkonný nástroj na kreslenie a ilustráciu. Vytvoril CELSYS, Inc.

Clip Studio Paint, predtým Manga Studio alebo ComicStudio v Japonsku, je rodina softvérových aplikácií pre Mac OS X a Microsoft Windows, ktoré sa používajú na digitálne vytváranie komiksov a manga.

Mac
Windows
Vectr je bezplatný grafický editor. Vytvoril Vectr Labs Inc.

Bezplatný a intuitívny grafický softvér pre vektorovú grafiku.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Kreslenie, časť https: //alternativeto. Vytvoril Apache Software Foundation

Draw, súčasť balíka Apache OpenOffice, je grafický editor, ktorý vám poskytuje nástroje na komunikáciu s vizuálmi a diagramami. S maximálnou veľkosťou stránky 300 cm x 300 cm je nástroj Draw mocným nástrojom pre plagáty, grafy, grafy a ďalšie položky.

Mac
Windows
Linux
Boxy SVG je vektorový grafický editor vytvorený pre moderný web. Vytvoril Jaroslaw Foksa

Boxy SVG je vektorový grafický editor podobný programom Adobe Illustrator, Sketch a Inkscape. Vyrobené s a pre modernú webovú platformu. Môžu robiť ilustrácie, ikony, bannery, makety, grafy, tlačidlá a ďalšie položky.

Funkcie

Mac
Windows
Chrome OS
Chrome
Karbon je škálovateľná vektorová aplikácia pre kreslenie v KDE. Vytvoril Calligra Suite

Karbon, súčasť Calligra Suite, je škálovateľná vektorová aplikácia pre kreslenie v KDE. To umožňuje umelcom vytvárať komplexné kresby bez straty kvality obrazu pri priblížení alebo zmene veľkosti výkresu.

Mac
Windows
Linux
BSD
KDE
Experiment Google, ktorý vám pomôže s relevantnými návrhmi. Vytvorené experimentmi Google

AutoDraw je intuitívny nástroj na kreslenie pre každého. Je to projekt Experiment Google, ktorý poskytuje relevantné návrhy počas kreslenia na základe toho, čo odhadujete.

Web
Vektor Magic automaticky prevádza bitmapové obrázky ako JPEG, GIF a PNG na ostrý, čistý ... Vytvoril Vector Magic, Inc.

Vector Magic automaticky prevádza bitmapové obrázky ako JPEG, GIF a PNG na ostrý, čistý, škálovateľný vektorový obrázok EPS, SVG a PDF.

Mac
Windows
Web