Vectera vytvára výkonné video konferenčné miestnosti pre efektívne rozhovory. Vytvoril Vectera

Vectera vytvára výkonné video konferenčné miestnosti pre efektívne rozhovory.

Pevne veríme, že každá interakcia s klientmi je dôležitá. Sú vzdelaní a nároční. Čas trvá, čo znamená, že akékoľvek trenie je príliš veľa. Poskytovanie značne bezchybnej skúsenosti pre klienta je mimoriadne dôležité.

Vectera hostí videokonferencie pre každého z vašich klientov. Všetka komunikácia a zdieľaný obsah medzi vami a klientom je uložený a vždy k dispozícii. Pre vás, svojho klienta a váš tím. Viac informácií »

Vectera ponúka video konferenčné miestnosti pre vnútorný predaj, úspech zákazníkov, podporu a on-line trénerov a učiteľov. Integrácia s niekoľkými crms, plánovanie aplikácií a vlastné postavené platformy sú k dispozícii - alebo na požiadanie.

Alternatívy k Vectera pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 4 programov podobných ako Vectera.
Alternatives: 
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Vytvoril komunitu Nextcloud

Mali by ste mať úplnú kontrolu nad svojimi údajmi. Pomôžeme vám dosiahnuť to: bezpečný domov pre všetky vaše údaje. Bezpečná, pod vašou kontrolou a vyvinutá otvoreným, transparentným a dôveryhodným spôsobom. Sme Nextcloud.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Cloudron
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
Videorozhovory s až 8 ľuďmi v prehliadači - bez preberania, bez prihlásenia. Vytvorené na stránkach appear.in

Pozrite si až 8 priateľov na živom videu počas rozhovoru s nimi! Vytvorte si svoju vlastnú miestnosť (objavte sa v miestnosti) a posielajte odkaz na chat, Facebook Messenger, SMS alebo e-mail, aby ste pozvali ľudí. Nevyžaduje sa žiadna registrácia, keď ľudia kliknú na odkaz, uvidia sa s vami!

Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Jednoduché online stretnutia, videokonferencie a zdieľanie obrazovky.

Webkamera? Zdieľanie obrazovky? Hlasový chat? Okamžité správy?. Jednoduché a bezplatné online stretnutia priamo vo vašom prehliadači. Spolupracujte, komunikujte a vymieňajte si nápady navzájom.

Web
Meet with 1 click video
Powerful video conversations
Create new meeting rooms from your dashboard & retrieve existing rooms.
Start co browsing with HD video chat
Zďaleka najsilnejší webový nástroj na stretnutie online!