UserReport je bezplatná online služba, ktorá umožňuje majiteľom webových stránok robiť rýchle a zábavné online ... Vytvoril UserReport

UserReport je bezplatná on-line služba, ktorá umožňuje majiteľom webových stránok robiť rýchle a zábavné online prieskumy a získavať spätnú väzbu používateľov pomocou tlačidla a fóra online spätnej väzby. Pomocou online prieskumu UserReport môžete získať rýchle odpovede na takmer čokoľvek, čo chcete požiadať návštevníkov svojich webových stránok. Služba UserReport sa dokonca integruje so službou Google Analytics, ktorá vám umožňuje segmentovať návštevníkov podľa demografických informácií zhromaždených vo vašom prieskume online. Fórum pre spätnú väzbu od používateľov umožňuje návštevníkom komunikovať s vašimi webovými stránkami a uverejňovať nové nápady na zdokonalenie webových stránok. Používatelia môžu hlasovať o názoroch ostatných ľudí, ktoré dávajú správcovi webu prioritný zoznam nových nápadov na zlepšenie webových stránok. Sledovanie kliknutí a záznamy zo súboru UserReport vám dokonca umožňuje zistiť, kde ľudia kliknú na vašu webovú stránku. Všetko sa vám prezentuje v krásnom správy, ktoré možno exportovať do formátu PDF a dokonca zdieľať s priateľmi a kolegami .... Viac informácií »

Alternatívy k UserReport pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako UserReport.
Alternatives: 
MySurveyLab je online prieskumový softvér pre akýkoľvek druh a veľkosť podnikania.

Mobilné prieskumyMySurveyLab prieskumy fungujú skvele na ľubovoľnom zariadení - počítač /laptop, tablet alebo mobil. Všetky prieskumy plne reagujú a prispôsobujú sa obrazovke zariadenia.

Web
Formuláre Google, časť ... Vytvorené spoločnosťou Google

Formuláre Google, súčasť služby Disk Google, je nástroj, ktorý umožňuje zhromažďovať informácie od používateľov prostredníctvom personalizovaného prieskumu alebo testu. Informácie sa potom zhromaždia a automaticky sa pripoja k tabuľke s rovnakým názvom.

Web
LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a ... Vytvoril Carsten Schmitz /tím LimeSurvey

LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a zhromažďovanie odpovedí na online & offline prieskumy. Anonymný a neanonymný prieskum, otvorená a uzavretá skupina prieskumov účastníkov, dobrovoľná verejná registrácia pre prieskumy.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Vytvárajte konverzné formuláre, prieskumy, kvízy, vstupné stránky a ďalšie. Vytvorené podľa formátu

Typeform je on-line softvér založený v Barcelone ako služba (SaaS), ktorá sa špecializuje na tvorbu online formulárov a on-line prieskumy. Jeho hlavný softvér vytvára dynamické formy založené na potrebách používateľov. Softvér Typeform používajú spoločnosti Apple Inc., Airbnb, Uber a Nike, Inc.

Web
Intercom
MailChimp
Trello
Autopilot
Slack
Salesforce.com
Google Drive - Sheets
...
HubSpot
Nástroj na spätnú väzbu, vďaka ktorému sú zákazníci zbytočne zbavení a konkurenti sa rozhýbajú. Vytvoril Responster AB

Spätná väzba od zákazníkov, angažovanosť zamestnancov, sledovanie vedenia - Responster je nástroj vytvárania prieskumov so zreteľom na podniky.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
S tisíckami zákazníkov vo viac ako 40 krajinách, tam je dobrá šanca, že niekto viete ... Vytvoril SurveyMonkey.com

S tisíckami zákazníkov vo viac ako 40 krajinách, je tu dobrá šanca, že niekto, koho poznáte, už používa. Zadarmo: Len 10 otázok a 100 odpovedí.

Windows
Web
First page of UserReport online survey - Own logo and colors can be added
Questions in the survey come down from the top as questions are answered
User Feedback Forum from UserReport
Heatmaps tracking click on your website - even showing gender and age
You can add as many websites to your account as you want - Survey and Feedback Forum supports more than 30 languages
7 day overview screen from UserReport admin area
UserReport dashboard showing main results of survey and user feedback forum
Example report from UserReport - Can be exported to PDF file
Example report from UserReport - Can be exported to PDF file