USE prehliadač pre Android je bezplatný webový prehliadač pre Android zariadenia, ktoré vám zážitok z rýchleho ...

Prehliadač USE Pre Android je bezplatný webový prehliadač pre zariadenia Android, ktorý vám prináša skúsenosti s rýchlym preberaním, surfovaním na internete, ukladaním dátového plánu, funkciou Ad-Block a prístupom k obľúbenej hudbe, videu, zážitok.

Hlavné funkcie? Viacnásobné karty /viaceré úlohy? Rýchle zdieľanie? Režim prehliadania v režime inkognito? Rýchle zrýchlenie a šetrenie dát? Funkcia Ad Block? Najlepšie video a herné zážitky? Podpora Flash? Záložky? Stránka Find-In? Režim čítania Viac informácií »

? Rýchlosť načítavania viacerých kariet /viacnásobná úloha načítania stránok s viacerými kartami ako prehliadač PC. Navštívte rôzne webové stránky bez toho, aby ste museli zatvárať niektorú z webových stránok.

? Rýchle zdieľanieNespomínam na zdieľanie vašich obľúbených webových stránok s priateľmi pomocou aplikácií nainštalovaných vo vašom zariadení.

? Režim prehliadania inkognito Vychutnajte si vaše súkromie pri prehliadaní webu. Súkromné ​​prehliadanie zablokuje sledovanie vašej aktivity prehliadania zo špionážnych častí webových stránok. Využite stopu svojej činnosti prehliadania.

? Rýchle zrýchlenie a úspory dát Browser pre Android je veľmi ľahká android aplikácia, ktorá komprimuje dáta, robí navigáciu ľahké a šetrí vám veľa bunkovej dátovej prevádzky. Čím viac budete surfovať na webe, tým menej dát používate s prehliadačom USE pre systém Android.

Funkcia blokovania Ad-BlockAd vám pomôže zablokovať rôzne formy nepríjemných reklám, ktoré ovplyvňujú vašu skúsenosť s surfovaním.Pozrite sa na pop-up bannerových reklám pri prehliadaní webových stránok na vašom zariadení so systémom Android

? Najlepšie video a hra ExperienceUSE Browser vám umožní sledovať filmové a televízne seriály okamžite a rýchlo z akýchkoľvek webových stránok. Môžete tiež hrať svoje obľúbené webové hry.

? Podpora bleskuPonúkajte prehliadanie webových stránok, ktoré vyžadujú blesk rýchlosťou blesku. Zahrajte si hry a vychutnávajte si ďalšie stránky s videami

? Find-In PageHaving ťažké nájsť niečo na webovej stránke. Jednoducho použite túto funkciu.

? Režim čítania Prepnite do režimu čítania na prehliadači USE Pre Android môžete pohodlnejšie čítať.

Alternatívy k USE Browser pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako USE Browser.
Alternatives: 
Voľný a open-source webový prehliadač Vytvoril Mozilla Foundation

Mozilla Firefox (jednoducho známy ako Firefox) je bezplatný a open source webový prehliadač, ktorý pochádza z Mozilla Application Suite. Firefox je veľmi rozšíriteľný a k dispozícii sú tisíce doplnkov tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
iPad
...
PortableApps.com
Haiku
Webový prehliadač pre rýchlosť, stabilitu a bezpečnosť. Vytvorené spoločnosťou Google

Bezplatný webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou Google z open source projektu Chromium so zameraním na rýchlosť a minimalizmus.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
BSD
...
iPad
PortableApps.com
Prehliadač pre našich priateľov. Rýchly, bohatý na funkcie a vysoko prispôsobiteľný, ktorý kladie užívateľov na prvé miesto. Vytvoril Vivaldi Technologies

Vivaldi je bezplatný webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou Vivaldi Technologies, spoločnosťou založenou spoluzakladateľom a bývalým generálnym riaditeľom Opery, Jonom Stephensonom von Tetzchnerom, Opera dev a Tatsuki Tomitou.

Mac
Windows
Linux
Chromium je open-source prehliadač, z ktorého prehliadač Google Chrome čerpá svoj zdroj. Vytvorené spoločnosťou Google Inc.

Chromium je otvorený projekt prehliadača, ktorého cieľom je vybudovať bezpečnejší, rýchlejší a stabilnejší spôsob, akým môžu všetci používatelia využívať web.

Mac
Windows
Linux
BSD
PC-BSD
Xfce
Rýchly, bezpečný a ľahko použiteľný prehliadač Vytvoril Opera Software

Opera je prehliadač s inovatívnymi funkciami, rýchlosťou a bezpečnosťou. Víziou Opery je poskytovať najlepší zážitok z internetu na akomkoľvek zariadení a spoločnosť je odhodlaná podporovať a prispievať k otvoreným štandardom.

Mac
Windows
Linux
Windows Mobile
Android
S60
Android Tablet
BSD
...
PortableApps.com
Kindle Fire
ReactOS
Rýchly a bezpečný prehliadač na blokovanie reklám a reklám. Vytvoril Brave Software Inc

Webový prehliadač Brave je rýchly, bezplatný, bezpečný webový prehliadač so zabudovaným blokovaním reklám *, ochranou pre sledovanie a ochranou a optimalizovanými skúsenosťami s údajmi a batériami.

* Čo je to Brave Ad Replacement?

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Electron / Atom Shell
Waterfox je vysoko výkonný prehliadač založený na platforme Mozilla. Vytvoril Alex Kontos

Waterfox je vysokovýkonný prehliadač založený na platforme Mozilla. Vyrobený špeciálne pre 64-bitové systémy, Waterfox má na pamäti jednu vec: rýchlosť.

Čo robí Waterfox tak rýchly?

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
PortableApps.com
Pale Moon je otvorený zdrojový webový prehliadač Goanna, ktorý je k dispozícii pre systémy Microsoft Windows a Linux ... Vytvoril Moonchild Productions

Pale Moon je otvorený zdrojový webový prehliadač Goanna, ktorý je k dispozícii pre systémy Microsoft Windows a Linux so zameraním na efektívnosť a jednoduchosť používania.

Windows
Linux
Safari. Najlepší spôsob, ako zobraziť stránky. Vytvoril Apple

Najlepší prehliadač pre váš počítač Mac je ten, ktorý sa dodáva s počítačom Mac. Safari je rýchlejší a energeticky úspornejší ako iné prehliadače. Praktické nástroje vám pomôžu ukladať, vyhľadávať a zdieľať vaše obľúbené stránky.

Mac
iPhone
iPad
Postavený pre tých, ktorí stavajú na webe. Jediný prehliadač vytvorený pre vývojárov. Vytvoril Mozilla Foundation

Firefox Developer Edition prináša spolu s niektorými výkonnými novými nástrojmi, ktoré rozšíria vašu schopnosť pracovať na viacerých platformách z jedného miesta. Je to všetko, na čo ste zvyknutí, len lepšie. K dispozícii v 64-bitovom formáte.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Firefox Nightly je pre-release verzia Mozilla Firefox. Vytvoril Mozilla

Firefox Nočné je vývojový (alfa) kanál Mozilla Firefox. Firefox Nightly dostane novú verziu každý deň. Ponúka prístup k funkciám vo vývojových mesiacoch predtým, ako urobia finálnu verziu prehliadača Firefox.

Mac
Windows
Linux
Android
Úplne nový webový prehliadač spoločnosti Microsoft. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Edge, pôvodne vyvinutý pod kódovým označením Project Spartan, je webový prehliadač vo vývoji spoločnosti Microsoft. Oficiálne predstavený 21. januára 2015 a prvýkrát zverejnený ako ukážka 30.

Windows
Android
iPhone
Windows Phone
Yandex.Browser je jednoduchý a ľahko použiteľný založený na prehliadači Chromium Vytvoril Yandex LLC.

Yandex.Browser je jednoduchý a ľahko použiteľný internetový prehliadač. Na základe technologickej platformy Chromium načíta stránky rýchlo, len vám ukáže, čo potrebujete a poskytuje vám dostatok priestoru na prezeranie webových stránok.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Projekt SeaMonkey je snaha komunity vyvinúť internetový prehliadač SeaMonkey ... Vytvoril ju SeaMonkey Council

Projekt SeaMonkey je snahou komunity vyvinúť sadu aplikácií pre aplikáciu SeaMonkey all-in-one. Ľahšia alternatíva k Mozilla Firefox.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Falkon, predtým QupZilla, je webový prehliadač založený na platforme QtWebEngine.

Falkon, predtým QupZilla, je webový prehliadač založený na platforme QtWebEngine.

Jeho cieľom je byť ľahký webový prehliadač dostupný prostredníctvom všetkých hlavných platforiem.

Windows
Linux