Populárny a efektívny blokátor pre Chrome, Chrome, Edge, Firefox, Opera, Safari, Thunderbird. Vytvoril Gorhill

Širokospektrálny účinný blokátor. Ktoré blokujú reklamy, sledovače a stránky so škodlivým softvérom. Podporuje Chróm, Chrome, Edge, Firefox, Opera, Safari, Thunderbird. Rýchle a chudé, a od roku 2017 stále aktívne zlepšovať. Roztiahnuté od uBlock

Viac ako 12 miliónov používateľov. Vrátane 3,8+ miliónov používateľov v prehliadači Firefox a 8,9 miliónov používateľov v prehliadači Chrome

uBlock Origin získal pochvalu od technologických webových stránok a uvádza sa, že je omnoho menej náročný na pamäť ako iné rozšírenia Viac informácií »

Manifest • Používateľ rozhoduje o tom, ktorý webový obsah je v prehliadači prijateľný alebo nie, • projekt uBlock Origin nepodporuje "prijateľný Manifest reklám Adblock Plus", pretože marketingová kampaň "Prijateľné reklamy" je podnikateľský plán ziskového subjektu • Používatelia majú najlepšie predpoklady vedieť, čo je pre nich prijateľné. uBlock Jediným účelom je poskytnúť používateľom prostriedky na presadzovanie vlastných možností.

Alternatívy k uBlock Origin pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako uBlock Origin.
Hodnotenia: 

Skvelá aplikácia! Vynakladá ešte menej prostriedkov ako Adblock Plus!

Najlepší blokátor reklám pre prehliadač Chrome a Firefox. Otvorte zdroj a zablokujte všetky reklamy.

Neexistuje žiadna životaschopná alternatíva k uBlock Origin.

Používa rovnaký kód ako Adblock, ale bez zoznamu povolených reklám a menšej pamäte. Potrebujem povedať viac.

Nezastavuje sa, nezobrazuje propagované reklamy [lepšie ako AdBlock], obmedzuje zobrazovanie stránok s prevzatým softvérom typu malware alebo crapware a takými vecami. Toto je druh mojej prvej línie obrany yo. Dokonalá. Tiež jeho oveľa ľahší ako Edge.

Použil som všetky známe aplikácie adblocker a našiel som to najsilnejší spomedzi nich.

uBlock Origin je efektívny a ľahký. Podarilo sa mu zablokovať všetky rušivé reklamy a zároveň zabezpečiť, že kompatibilita webových stránok netrpí kvôli tomu. Samozrejme, vždy existujú výnimky z tohto posledného bodu (ako pri každom inom blokovači reklám), ale má tendenciu robiť svoju prácu a spravovať systém používateľa pre neho lepšie.

Možnosť dokonale blokuje presnú časť, ktorú chcete. Vyskúšajte to.

Môžete skryť kontextové okná alebo povoliť kontextové okná na niektorých webových stránkach. Môžete tiež povoliť ľubovoľné reklamy. 3. skripty blokujú alebo povoľujú vzdialené css alebo dokonca fonty. S tým sa dá urobiť všetko. Príklad Me, Kedykoľvek vidím nejaké webové stránky "adblock-zabijak". Chcel by som povoliť skripty adblock-killer, aby som ich obišiel pri blokovaní reklám.

Poznámka: Skontrolujte systém protokolov rozšírenia. K dispozícii sú dokonca tlačidlá, pomocou ktorých môžete blokovať prepojenia na webovej stránke

[Upravil ugurozturk, 10. marec]

Toto je jediný adblocker, ktorý sa má použiť. Prečo:

  • Zadarmo ako v pive
  • Bezplatne ako v otvorenom zdroji, skontrolujte ich github
  • Žiadni chamtiví devs predávajúci ako ten idiot wladimi palant
  • Zoznamy blokovania reklám podporované komunitou

Najlepší blokátor platforiem, ktorý používam

Skvelé! Bloky skvelé, prispôsobiteľné, milovať

Rýchlejšie prehľadávanie. Spoľahlivé a ľahko použiteľné.

jeho schopnosti v porovnaní s funkciou Adblock plus, ale s menším využitím a efektivitou prostriedkov

Basic mode. Popup user interface.
Advanced-user mode. A point-and-click firewall which can be configured on a per-site basis.
Advanced-user mode. A point-and-click firewall which can be configured on a per-site basis.
On average, uBlock Origin does make your browser run leaner
uBlock Origin is easy on the CPU