Ubermix je všetko zadarmo, špeciálne postavený, Linux-založený operačný systém navrhnutý zo zeme ... Vytvoril ubermix

Ubermix je všestranný, špeciálne postavený, operačný systém založený na Linuxe, ktorý je navrhnutý tak, aby zodpovedal potrebám vzdelávania. Postavený pedagógmi s ohľadom na posilnenie postavenia študentov a učiteľov, ubermix zaberá zo študentských zariadení celú zložitosť tým, že je robia ako spoľahlivý a ľahko použiteľný ako mobilný telefón bez toho, aby obetoval silu a možnosti celého operačného systému. Vďaka inštalácii na kľúč, 5-minútovej inštalácii, 20-sekundovej rýchlej obnovovacej mechanizácii a viac ako 60 voľných aplikácií vopred nainštalovaných, ubermix premení akýkoľvek hardvér, ktorý máte na výkonné zariadenie na učenie .... Viac informácií »

ubermix je založený na Ubuntu Linux, najpopulárnejšej distribúcii Linuxu na svete.

Zatiaľ čo Ubuntu urobil obrovské pokroky pri vytváraní ľahko použiteľného systému Linux, jeho inštalácia a konfigurácia na zariadení môže byť komplexným, frustrujúcim zážitkom pre priemerného človeka. Navyše, predvolená kombinácia aplikácií a nástrojov od Ubuntu, aj keď je vynikajúca pre všeobecné účely, zvyčajne zanecháva niečo, čo je žiaduce, keď sa umiestňuje do vzdelávacieho prostredia. To, čo sa snažíme urobiť, je nakonfigurovať predbežne optimalizované prostredie (znížiť zložitosť), vytvoriť proces inštalácie na kľúč (jednoduché nasadenie, škálovateľnosť), vybudovať mechanizmus sebarežnosti (jednoduchosť správy, spoľahlivosť) a vytvoriť vlastné rozhranie, ktoré je rovnako jednoduché ako mobilný telefón (ľahko použiteľný, modelovo zameraný na zariadenie). Skrátka zostavujeme konfiguráciu a kombináciu aplikácií, ktoré sú podľa môjho názoru ideálne pre študenta vo vzdelávacom prostredí.

Špecifické požiadavky zahŕňajú:

Vytvorte ideálnu kombináciu aplikácií pre učenie sa študentov a kreativitu, pričom udržujte inštaláciu čo najmenšiu. Vytvorte cestu pre rýchle sebarealizáciu študentov v prípade problémov so systémom Vytvorenie rýchleho inštalačného mechanizmu na rýchle nasadenie tisícok zariadení (ak nie desiatky tisícov)

Funkcie: 
Alternatívy k Ubermix pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Ubermix.
Alternatives: 
Univerzálny operačný systém Vytvorené v projekte Debian

ČO je Debian?

Projekt Debian je združením jednotlivcov, ktorí spoločne vytvorili voľný operačný systém. Tento operačný systém, ktorý sme vytvorili, sa nazýva Debian.

Windows
Linux
Windows S
BSD
Self-Hosted
Linux Mint je jednou z najobľúbenejších distribúcií Linuxu a používajú ju milióny ľudí.

Linux Mint je elegantná, ľahko použiteľná, aktuálna a pohodlná distribúcia pracovnej plochy GNU /Linux.

Linux
Ubuntu
Windows 10 je operačný systém osobných počítačov vydaný spoločnosťou Microsoft ako súčasť systému Windows NT ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Operačný systém Windows 10 je operačný systém osobných počítačov vydaný spoločnosťou Microsoft ako súčasť operačného systému Windows NT rodiny

Windows
Projekt Fedora je otvorený projekt navrhnutý ... Vytvoril Red Hat

Projekt Fedora je otvorený projekt, ktorý navrhol Red Hat, otvorený pre všeobecnú účasť pod vedením meritokracie podľa súboru cieľov projektu. Cieľom projektu Fedora je spolupracovať s komunitou Linuxu na vybudovaní kompletného, ​​univerzálneho operačného systému výlučne z open source softvéru.

Linux
MacOS je operačný systém založený na Unixe vyvinutý a predávaný spoločnosťou Apple Inc. Vytvorené spoločnosťou Apple Inc.

MacOS je séria grafických operačných systémov založených na Unixe, vyvinutých a predávaných spoločnosťou Apple Inc. Je navrhnutý tak, aby bežal na počítačoch Macintosh a bol predinštalovaný na všetkých počítačoch Mac od roku 2002.

Mac
Voľný, rýchly a esteticky príjemný operačný systém založený na Ubuntu Vytvorený základným projektom

elementárny OS je slobodný, rýchly a esteticky príjemný operačný systém založený na Ubuntu.

elementárne OS sa dodávajú s starostlivo upraveným výberom aplikácií, ktoré vyhovujú potrebám každého dňa, takže môžete stráviť viac času pomocou počítača a menej času na čistenie bloatware.

Linux
Manjaro je užívateľsky prívetivá distribúcia Linuxu založená na nezávisle vyvinutom Arch ... Vytvoril Manjaro Linux

Manjaro je užívateľsky prívetivá distribúcia Linuxu založená na nezávisle vyvinutom operačnom systéme Arch.

Linux
Arch Linux
ReactOS je bezplatný, moderný operačný systém v alfa fáze, založený na dizajne Windows XP / 2003. Vytvorené nadáciou ReactOS Foundation

ReactOS je bezplatný, moderný operačný systém v alfa fáze, založený na dizajne Windows XP / 2003. Napísal úplne od nuly, jeho cieľom je nasledovať architektúru Windows navrhnutú spoločnosťou Microsoft z úrovne hardvéru až po úroveň aplikácie.

Windows
FreeBSD je pokročilý operačný systém pre x86 (vrátane Pentium® a Athlon ™). Vytvoril projekt FreeBSD

FreeBSD je pokročilý operačný systém pre x86 (vrátane Pentium® a Athlon ™), kompatibilný s amd64 (vrátane Opteron ™, Athlon ™ 64 a EM64T), ARM, IA-64, PowerPC, PC-98 a UltraSPARC® architektúry. Je odvodený od BSD, verzie UNIX® vyvinutej na University of California, Berkeley.

BSD
Self-Hosted
Lubuntu je rýchlejší, ľahší a energeticky úspornejší variant ... Vytvoril Canonical Ltd

Lubuntu je rýchlejší, ľahší a energeticky úspornejší variant Ubuntu s použitím LXDE, ľahkého prostredia X11 Desktop.

Linux
openSUSE je bezplatný operačný systém založený na Linuxe pre váš počítač, notebook alebo server. Vytvoril Novell, Inc

openSUSE je bezplatný operačný systém založený na Linuxe pre váš počítač, notebook alebo server.

Distribúcia openSUSE je stabilná, ľahko použiteľná a kompletná viacúčelová distribúcia.

Linux
Distribúcia operačného systému Linux odvodená z Ubuntu, ale s prostredím KDE. Vytvoril Canonical Ltd

Kubuntu je oficiálna "príchuť" Ubuntu, ktorá namiesto štandardného Unity používa desktopové prostredie KDE Plasma. To mu dáva úplne iný vzhľad a dojem.

Linux
Ubuntu Mate je stabilný, ľahko použiteľný operačný systém s konfigurovateľným desktopovým prostredím. Vytvoril tím Ubuntu MATE

Ubuntu Mate je stabilný, ľahko použiteľný operačný systém s konfigurovateľným desktopovým prostredím. Ideálny pre tých, ktorí chcú zo svojich stolových počítačov, notebookov a netbookov najviac a uprednostňujú tradičnú metaforu pre stolné počítače.

Linux
Operačný systém orientovaný na bezpečnosť, ktorý používa "zabezpečenie prostredníctvom rozdelenia" Vytvoril Qubes OS

Qubes je operačný systém s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval silnú bezpečnosť pre stolné počítače.

Linux
Fedora
Xen
Distribúcia Rolling Release kombinujúca škoricu s Arch Linuxom. Vytvoril Antergos

Antergos, ako jeho otec, Arch Linux, je rozhlasová distribúcia. Začalo sa to pod názvom Cinnarch a skombinovalo desktop Cinnamon s distribúciou Arch Linux, ale projekt sa presunul z pôvodných cieľov a teraz ponúka niekoľko desktopov vrátane GNOME 3 (predvolené), Cinnamon, Razor-qt a Xfce.

Linux