TasteDive vám môže pomôcť objavovať novú hudbu, filmy, televízne relácie, knihy, autorov, hry a ľudí s ... Vytvoril TasteKid Inc.

TasteDive (predtým TasteKid) je odporúčací nástroj pre hudbu, filmy, autorov a knihy. Stačí zadať svoje obľúbené skupiny, umelcov, filmové tituly, tituly kníh alebo autorov, oddelené čiarkami, a TasteDive navrhne ďalšie veci, ktoré si môžete vychutnať.

Na odporúčaných položkách môžete ľahko vytvoriť prvý dojem tak, že na stránke s podrobnosťami odškrtnete krátky popis alebo videoklip (dostupný iba prostredníctvom pripojenia Wi-Fi). Preskúmajte svoj vkus! Ďalšie informácie »

Alternatívy k TasteDive pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako TasteDive.
Alternatives: 
Last.fm je webová stránka hudobnej komunity, ktorá ponúka personalizované internetové rádio, pomocou ... Vytvoril Last.fm Ltd.

Last.fm je webová stránka hudobnej komunity, ktorá ponúka personalizované internetové rádio, pomocou systému odporúčaní s názvom „Audioscrobbler“ na vytvorenie podrobného profilu používateľov na základe ich hudobného vkusu a záujmov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
BSD
Kindle Fire