Synkron je aplikácia pre synchronizáciu priečinkov a zálohovanie priečinkov, ktorá umožňuje ... Vytvoril Matúš Tomlein

Synkron je aplikácia pre synchronizáciu priečinkov a zálohovanie priečinkov, ktorá vám umožňuje podrobne nakonfigurovať vaše synchronizácie. Napriek mnohým funkciám je užívateľské rozhranie Synkron veľmi užívateľsky príjemné a ľahko použiteľné.

Synkron dokáže synchronizovať viacero zložiek naraz, analyzovať zložky pred synchronizáciou, obnoviť prepisované alebo vymazané súbory, synchronizáciu plánov a oveľa viac.

Alternatívy k Synkron pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Synkron.
Alternatives: 
Total Commander je správca súborov Shareware pre Windows Vytvoril Christian Ghisler

Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pre Windows. Niektoré funkcie zahŕňajú vstavaný FTP klient, porovnanie súborov, navigáciu archívnych súborov a multi-premenovaný nástroj s podporou regulárneho výrazu. Medzi funkcie patrí:

Windows
Windows Mobile
Android
Android Tablet
FreeFileSync je priečinok porovnanie a synchronizáciu softvér, ktorý vytvára a spravuje zálohovanie ... Vytvoril Zenju

FreeFileSync je softvér na porovnávanie a synchronizáciu priečinkov, ktorý vytvára a spravuje záložné kópie všetkých dôležitých súborov.

Mac
Windows
Linux
openSUSE
CentOS
Ubuntu
Debian
Double Commander je multiplatformový open source správca súborov s dvomi panelmi vedľa seba. Vytvoril Alexander Koblov, Przemyslaw Nagay

Double Commander je multiplatformový open source správca súborov s dvomi panelmi vedľa seba. Je inšpirovaný Total Commander a ponúka niekoľko nových nápadov.

Mac
Windows
Linux
BSD
rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta ... Vytvoril Wayne Davison

rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta na druhé a zároveň minimalizuje prenos dát pomocou kódovania delta.

Linux
BSD
Cygwin
Mac
Haiku
Program GoodSync synchronizuje súbory medzi počítačom, mobilnými zariadeniami, FTP, SFTP, Amazon S3, Google Drive ... Vytvoril Siber Systems, Inc.

GoodSync je špičkový profesionálny jednoduchý a spoľahlivý softvér na zálohovanie súborov a synchronizáciu súborov.

Softvér automaticky zálohuje a synchronizuje súbory medzi ľubovoľným počítačom, mobilným zariadením alebo jednotkou; s použitím cloud alebo bez neho.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
SyncBack je nástroj na zálohovanie, synchronizáciu a obnovu dátových súborov. Vytvoril 2 Bright Sparks

SyncBack je nástroj na zálohovanie, synchronizáciu a obnovu dátových súborov.

· Free: SyncBackFree (Windows) je jednoduché riešenie zálohovania a obnovy zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows. Vytvoril Benjamin C. Pierce

Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows.

Mac
Windows
Linux
SyncToy je zadarmo PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľný grafický užívateľ ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

SyncToy je bezplatný nástroj PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľné grafické používateľské rozhranie, ktoré dokáže automaticky synchronizovať lokálne alebo sieťové súbory a priečinky, ale nie súbory a priečinky WebDAV, "Windows Mobile" a žiadne synchronizácie

Windows
Grsync je rsync gui, grafické používateľské rozhranie pre synchronizáciu rsync súborov a zálohovanie ... Vytvoril OPByte

Grsync je rsync gui, grafické používateľské rozhranie pre synchronizáciu súborov rsync a nástroj na zálohovanie. Funguje na linux, solaris, windows, mac os x a maemo. Používa knižnice gtk a môže pracovať pod gnome desktopom.

Windows
Linux
Xfce
Hodnotenia: 

Páči sa mi to ako synchronizačný nástroj. Avšak to naozaj nie je urobené pre zálohovanie, tak to naozaj nie je vhodné pre nás to ako jeden. Ak však máte pocit, že ju používate ako jeden, nezabudnite nastaviť pôvodné umiestnenie na "Master" a zálohovanie na "Slave" av pôvodnom umiestnení nastavte "Neupravovať obsah tejto zložky"

Jo, tento vyzerá dobre, má niektoré funkcie, ktoré by som považoval za užitočné, ale nekontroluje, že je to práca, a to je prelomový obchod. Žiadny kontrolný súčet, žiadny inštalačný. DirSync Pro je stále víťazom v mojej knihe, ale nie moc.

Nespokojnosť s touto voľbou, okrem DirSync Pro & TeraCopy na kontrolu synchronizácie nástrojov synchronizácie /kopírovania.

Nemôžem to stavať (inštalovať) na Fedora 11 (x86_64) ... Budova s ​​squirrelsh "povedzme" chýba libpcre.so.3. Nasledoval som nejaký náznak nájdený na google ....

 • nainštalovaný squirrell
 • zostavený squirrellsh
 • vyhľadajte a nainštalujte libpcre (x86_64 a i586)
 • ... Neviem, ako sa dostať ďalej! : - (

  Main window
  Sync 4 folders - Many languages
  Very good backup-functionality
  Advanced options
  Páči sa mi to ako synchronizačný nástroj. Avšak to naozaj nie je urobené pre zálohovanie, tak to naozaj nie je vhodné pre nás to ako jeden. Ak však máte pocit, že ju používate ako jeden, nezabudnite nastaviť pôvodný ...