You voted 'down'.

Sweet Home 3D je bezplatná aplikácia pre interiérový dizajn Java, ktorá vám pomôže nakresliť plán vášho domu, zariadiť na ňom nábytok a navštíviť výsledky v 3D.

Alternatívy k Sweet Home 3D pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Sweet Home 3D.
Alternatives: 

3D dizajn vám umožní navrhnúť a prerobiť svoj domov a ľahko zdieľať svoje výsledky v 2D a 3D.

DIZAJN VÁŠ FLOORPLAN - V 2D a 3D, nakreslite svoj pozemok, izby, priečky- Zmeňte výšku alebo hrúbku stien, vytvorte rohy - Pridajte dvere a okná s plne prestaviteľnými dielmi stolárstva

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Steam

ArchiCAD ponúka počítačové riešenia na riešenie všetkých bežných aspektov estetiky a inžinierstva počas celého procesu navrhovania zastavaného prostredia - budov, interiérov, mestských oblastí atď.

Mac
Windows

Objavte cenovo dostupný CAD softvér so štandardnými funkciami, 2D kreslením a 3D návrhárskymi nástrojmi, podporou súborov .DWG a funkciou 3D tlače.

Windows

Live Interior 3D je softvér pre interiérový dizajn pre Mac, ktorý ponúka pokročilé možnosti úprav a zároveň je intuitívny pri používaní.

Mac
Windows

Softvér domáceho dizajnu od hlavného architekta pre dizajn domu, interiérový dizajn, dizajn izieb, zdobenie, dizajn krajiny a paluby. 3D softvér domáceho dizajnu pre domácich nadšencov.

Mac
Windows

Space Designer je online architektonická aplikácia na plánovanie priestoru, ktorá umožňuje používateľom virtuálne obývať 3D svet ich tvorby. Jeho intuitívne nástroje sú užívateľsky príjemné pre profesionálov, ako aj pre nováčikov.

Web

Navrhnite si izbu, kanceláriu, byt alebo dom, plánujte záhrady a viac ...

Windows
Linux

Floorplanner je najjednoduchší, najrýchlejší a najlepšie vyzerajúci spôsob vytvárania a zdieľania interaktívnych pôdorysov. Pomocou nástrojov point-and-click, drag-and-drop môžete vytvoriť svoj plán domu v priebehu niekoľkých minút a usporiadať ho tak často, ako chcete.

Web

Coohom je platforma interiérového dizajnu, ktorá vám umožní vytvoriť pôdorys od nuly, pretiahnúť 3D modely a navrhnúť si miestnosť alebo dom a vizualizovať konečný výstup v sekundách vo vysoko kvalitných renderoch alebo VR.

Mac
Windows
Linux
Web
iPad
Hodnotenia: 

Po jednom dni plánovania nemôžem načítať svoj uložený projekt, program len visí s výnimkou, keď sa pokúšam načítať svoj projekt, deň dole.

Cool zdroje! Sweet Home 3D je bezplatná aplikácia pre interiérový dizajn, ktorá vám pomôže umiestniť nábytok na 2D plán domu s 3D náhľadom ... 3D Design izieb

Je to najjednoduchší program, ktorý som našiel (nemám žiadne skúsenosti s CAD). Je to však obmedzené a je to open source (aspoň z hľadiska modelov /pluginov /textúr), takže sú len tak dobré a rozsiahle ako to, čo je ...
Po jednom dni plánovania nemôžem načítať môj uložený projekt, program len visí s výnimkou, keď sa snažím načítať svoj projekt, deň dole do kanalizácie.