Stylus je editor užívateľov štýlov a správca na základe zdrojového kódu štýlovej verzie 1.5.2. Vytvoril Jeremy Schomery

Vidlica populárneho štýlového rozšírenia, ktoré možno použiť na zmenšovanie webu. Nie "ish", ale "my", ako v "nás" skutoční užívatelia. Stylus je vidlica Štýlový, ktorá je založená na zdrojovom kóde verzie 1.5.2, ktorá bola najaktuálnejšou verziou, kým pôvodný vývojár prestal pracovať na projekte. Cieľom vytvorenia Stylusu bolo odstrániť všetky analytické údaje a vrátiť sa k užívateľsky prívetivšiemu používateľskému rozhraniu. Uvedomujeme si, že schopnosť prenášať vašu databázu zo štýlu je dôležitá, takže je to jediná funkcia, ktorú sme implementovali z novej verzie ... Viac informácií »

- Funkcie

? Zmena vzhľadu webových stránok inštaláciou motívov a skín? Je kompatibilný s veľkou zbierkou štýlov hosťovaných na adrese https://userstyles.org/? Podporuje automatickú aktualizáciu nainštalovaných používateľských štýlov

Alternatívy k Stylus - User Styles Manager pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako Stylus - User Styles Manager.
(Firefox Nightly 57.0a)
Wikipedia, one style (Firefox Nightly 57.0a)
bez sledovania a funguje rovnako ako staré štýlové.