You voted 'hore'.
Aplikácia umožňuje ľahko konvertovať súbory csv, et, numbers, xls, xlsx, ods a ďalšie tabuľkové súbory ... Vytvoril Roxy

Nástroj na konverziu tabuliek funguje s rôznymi typmi formátov tabuľkových procesorov. Aplikácia umožňuje ľahko konvertovať súbory csv, et, numbers, xls, xlsx, ods a ďalšie tabuľkové súbory do súborov png, pdf, html, jpg a iných formátov. Priateľský, prehľadný a pohodlný dizajn umožňuje jednoduchú a zrozumiteľnú prácu s aplikáciou.

Úplný zoznam formátov dostupných na konverziu:

* Zo súboru Spreadsheet do súboru - csv - & gt; html, pdf, jpg, png, ods, xls, xlsx - et -> csv, html, ods, pdf, xls, xlsx - čísla - & gt; html, pdf, jpg, png, csv, xls, xlsx- ods - & gt; html, pdf, jpg, png, csv, xls, xlsx-sdc - & gt; html, pdf, jpg, png, csv, ods, xls, xlsx - xls - & gt; html, pdf, jpg, png, xps, csv, ods, xlsx- xlsm - & gt; html, pdf, jpg, png, xps, ods, xls, xlsx- xlsx - & gt; html, pdf, jpg, png, xps, csv, ods, xls ... Viac informácií »

* Zo súboru do tabuľkového súboru - csv & lt; - et, čísla, ods, sdc, xls, xlsx- ods

Alternatívy k Spreadsheet Conversion Tool pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako Spreadsheet Conversion Tool.
Alternatives: 
LibreOffice Calc je tabuľkový program, ktorý ste vždy potrebovali. Vidlica OpenOffice. Vytvorené nadáciou Document Foundation

LibreOffice Calc je tabuľkový program, ktorý ste vždy potrebovali. Vidlica OpenOffice.org Calc, profesionálni baníci a početní chrumpači ocenia rozsiahlu škálu pokročilých funkcií.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
ReactOS
Aplikácia Microsoft Office Excel je komerčná tabuľková aplikácia. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Excel, súčasť balíka Microsoft Office Suite, je tabuľková aplikácia spoločnosti Microsoft. Pomocou používateľského rozhrania Microsoft Office Fluent je jednoduchšie vytvárať a používať prehľadné zobrazovanie údajov, prehľady pivotných tabuliek a grafy s profesionálnym vzhľadom.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Synchronizácia textového procesora online, ktorý je súčasťou služby Disk Google. Vytvorené spoločnosťou Google

Tabuľky Google, ktoré sú súčasťou služby Disk Google, sú online tabuľkové aplikácie, ktoré umožňujú vytvárať a formátovať tabuľky a zároveň pracovať s inými ľuďmi. Tu je to, čo môžete robiť s tabuľkami Google:

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Tabuľka Gnumeric je súčasťou desktopového prostredia GNOME: projekt na vytvorenie bezplatného, ​​užívateľského ... Vytvoril projekt GNOME

Tabuľka Gnumeric je súčasťou desktopového prostredia GNOME: projekt na vytvorenie voľného, ​​užívateľsky prívetivého desktopového prostredia.

Mac
Linux
PortableApps.com
AmigaOS
Xfce
Webová tabuľka

EtherCalc je webová tabuľka. Vaše údaje sú uložené na webe a ľudia môžu upravovať ten istý dokument súčasne. Všetky zmeny sú okamžite premietnuté na všetkých obrazovkách. Pracujte spoločne na inventároch, formulároch prieskumov, riadení zoznamov, brainstorming a ďalšie!

Mac
Windows
Linux
Web
BSD
Cloudron
Vytvorte nádherné tabuľky s číslami pre počítače Mac. Vytvorené spoločnosťou Apple

Vytvorte nádherné tabuľky s číslami pre Mac. Začnite s jednou z mnohých šablón navrhnutých spoločnosťou Apple pre svoj domáci rozpočet, kontrolný zoznam, faktúru, hypotekárnu kalkulačku a ďalšie. Pridajte tabuľky, grafy, text a obrázky kdekoľvek na voľnom plátne.

Mac
Web
iPhone
iPad
Calc, časť https: //alterntiveto. Vytvoril Apache Software Foundation

Calc, ktorá je súčasťou balíka Apache OpenOffice, je tabuľková aplikácia. Je podobný programu Microsoft Office Excel s približne rovnakým rozsahom funkcií. Calc je schopný otvárať a ukladať väčšinu tabuliek vo formáte Microsoft Excel.

Mac
Windows
Linux
NeoOffice je plnohodnotná sada kancelárskych aplikácií (vrátane textového editora, tabuľky ... Vytvoril Planamesa Inc

NeoOffice je plnohodnotná sada kancelárskych aplikácií (vrátane textových, tabuľkových, prezentačných, kresliacich a databázových programov) pre Mac OS X.

Mac
PlanMaker je tabuľka kompatibilná s programom Microsoft Excel, časť https: //alternatíva. Vytvoril SoftMaker

PlanMaker je tabuľka kompatibilná s programom Microsoft Excel, ktorá je súčasťou softvéru SoftMaker FreeOffice a otvára všetky vaše pracovné zošity programu Excel a poskytuje vám mnoho funkcií, ktoré šetria čas. Je k dispozícii zadarmo v balíku FreeOffice.

Windows
Linux
Windows Mobile
Android
Android Tablet
Kingsoft Tabuľky umožňujú používateľom vykonávať komplexné výpočty a analýzy údajov. Vytvoril Kingsoft Office

Tabuľky Kingsoft umožňujú používateľom vykonávať komplexné výpočty a analýzy údajov. Program je kompatibilný s Microsoft Excel (97/2000/2003/2007/2010) a má podobné rozhranie. Má veľké množstvo vstavaných vzorcov a množstvo funkcií, ktoré pomáhajú pri analýze údajov.

Windows
Linux
Spread32 je mini-Excel so všetkými základnými funkciami, ktoré by ste očakávali v kompetentnom ... Vytvoril Bye Design Ltd

Spread32 je mini-Excel so všetkými základnými funkciami, ktoré by ste očakávali v kompetentnom tabuľkovom programe. Spustite makrá, nakreslite objekty, vytvárajte grafy, vypočítajte funkcie a vzorce, všetko tu. Číta a píše formáty xls, csv, text a pxl.

Windows
Windows Mobile
Android
Vytvárajte a zdieľajte interaktívne tabuľky na webe. Vytvoril ZOHO Corp.

Vytvorte a zdieľajte interaktívne tabuľky na webe. Umožniť viacerým používateľom súčasne pracovať s tabuľkou. Kopírovať-n-vložiť z programu Excel alebo importovať súbor Excel.Môžete tiež exportovať späť.

Web
TableEdit je jednoduchý, čistý & elegantná tabuľková aplikácia určená špeciálne pre systém Mac OS ... Vytvoril CoreCode

TableEdit je jednoduchý, čistý & amp; elegantný tabuľkový procesor navrhnutý špeciálne pre Mac OS X.

Mac