You voted 'hore'.
Pri rolovaní kolieska myši plynule posúva dokument Vytvoril Avi Halachmi

Smoothwheel je doplnok pre Firefox, Thunderbird a SeaMonkey, ktorý hladko roluje stránku pri posúvaní kolieska myši (alebo šípky klávesnice, ak je povolené). Funguje na všetkých platformách podporovaných týmito aplikáciami.

SmoothWheel je kompatibilný aj s aplikáciami ChatZilla, Songbird, Flock, KompoZer, Prism, XUL Runner a niekoľkými zastaranými aplikáciami. Údržba týchto kompatibilít však môže byť menej častá. Viac informácií »

SmoothWheel ponúka rozšírenú a konfigurovateľnú verziu vstavaného hladkého rolovania. Využíva niektoré unikátne algoritmy pre plynulosť a dynamické správanie (rýchle alebo pomalé rolovanie tým, že sa snaží predvídať zámer). Vyzerá trochu ako kredity na konci filmu, ale ovláda sa posúvaním kolieska myši ako obvykle. Pracuje tiež s textovými políčkami a rozbaľovacími oknami.

Prečo?

- Rýchlejšia navigácia v rámci dlhých webových stránok (dynamická vzdialenosť posúvania) .- Menšia dezorientácia pri rolovaní, najmä pri dlhých textoch (posúvanie tekutín) .- Čítanie počas rolovania je skutočne možné.- Žiadna krivka učenia - nezmenená interakcia, ale užitočnejší výsledok.- Veľmi prispôsobiteľné, zdravé defaults.- Fun, Addictive - môže spôsobiť emocionálnu odpoveď, dávajte si pozor;)

Alternatívy k SmoothWheel (AMO) pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako SmoothWheel (AMO).