Prenesieme všetky súbory, ktoré potrebujete na zdieľanie, a dovolíme príjemcom počúvať, sledovať a ... Vytvoril Smash & amp; čo

Služba Smash, služba prenosu súborov pre 21. storočie.Smash je jedinečný bezplatný a najjednoduchší spôsob odosielania súborov z jedného do viacerých bez obmedzenia veľkosti. Funkcia Smash okrem toho umožňuje príjemcom z ľubovoľného zariadenia prezerať fotografie /obrázky, počúvať hudbu, sledovať videá a čítať dokumenty ... bez toho, aby si ich priamo stiahli.

Počas odovzdávania súborov vám pomáhajú objavovať umelcov, dizajnérov, hudobníkov a kreatívne organizácie prostredníctvom prezentácie na celej obrazovke bez reklamy. Viac informácií »

Po nahraní sú súbory nainštalované na serveroch SMASH, kde zostanú prístupné počas 7 po sebe nasledujúcich dní alebo 30 dní, ak sa používateľ prihlásil k účtu Smash Premium.

Alternatívy k Smash pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Smash.
Alternatives: 
Služba zdieľania súborov medzi platformami, ktorá umožňuje používateľom ľahko zdieľať digitálny obsah ... Vytvoril estmob Inc.

Služba zdieľania súborov na viacerých platformách, ktorá umožňuje používateľom jednoducho zdieľať peer-to-peer digitálneho obsahu v reálnom čase bez ukladania cloudu. súborov ľubovoľného typu a veľkosti, koľkokrát chcú, naprieč operačným systémom Android, iOS a Desktop.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Chrome
Kindle Fire
Služba WeTransfer je služba na odosielanie veľkých alebo malých súborov od A do B.
Jumpshare je neuveriteľne rýchla aplikácia na zdieľanie súborov v reálnom čase. Vytvoril Jumpshare

Jumpshare je rýchle zdieľanie súborov zabudované do panela s ponukami. Jednoducho pretiahnite súbor na ikonu Jumpinghare v paneli s ponukami a odkaz sa skopíruje do vašej schránky okamžite, pripravený na zdieľanie.

Mac
Windows
Web
iPhone
Bezplatná služba prenosu súborov až do 4 GB. Nie je potrebná registrácia. SendGB uchováva súbory 14 dní!

Voľná ​​služba prenosu súborov až do 4 GB. Nie je potrebná registrácia. SendGB uchováva súbory 14 dní! Až 500 simultánnych odovzdaní. Neobmedzené sťahovanie. Prevody chránené heslom! Rýchle e-mailové upozornenia pre každý prenos. 100% zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Šifrovaný prenos súborov Vytvoril Tresorit

Tresorit Send prináša bezpečné zdieľanie súborov na dosah ruky. Šifrované zdieľanie s odkazmi pomáha nahradiť prílohy a nespoľahlivé stránky na prenos súborov.

Web
Start page
Upload interface
Je to jednoduchý a efektívny systém na prenos súborov bez obáv. Neodporúčam to pre rozumné ani súkromné ​​súbory. Spoločnosť za ňou môže vždy zmeniť spôsob, ako udržať ...