Skitch je nástroj na úpravu a zdieľanie obrazovky pre počítače Mac a iOS, ktoré umožňujú používateľovi pridať ... Vytvoril spoločnosť Evernote Corporation

Skitch je nástroj na úpravu a zdieľanie snímok obrazovky pre počítače Mac a iOS, ktorý umožňuje používateľovi pridať do obrázka tvary a text a potom ho zdieľať online. Obrázky je možné exportovať aj do rôznych formátov obrázkov.

Skitch.com je webová služba, ktorá pracuje ruka v ruke s aplikáciou Skitch, ktorá vám umožní nahrať obrázky jedným kliknutím na rýchle zdieľanie obrázkov.

Alternatívy k Skitch pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako Skitch.
Alternatives: 
Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s optickým znakom ... Vytvoril Jens Klingen, Thomas Braun, Robin Krom

Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s podporou optického rozpoznávania znakov (OCR).

Mac
Windows
Jumpshare je neuveriteľne rýchla aplikácia na zdieľanie súborov v reálnom čase. Vytvoril Jumpshare

Jumpshare je rýchle zdieľanie súborov zabudované do panela s ponukami. Jednoducho pretiahnite súbor na ikonu Jumpinghare v paneli s ponukami a odkaz sa skopíruje do vašej schránky okamžite, pripravený na zdieľanie.

Mac
Windows
Web
iPhone
Hodnotenia: 

Zdá sa, že Evernote ukončí podporu spoločnosti Skitch. Inštalátor si môžete prevziať a zálohovať, aby sa udržal v budúcnosti, ale nebudú existovať žiadne aktualizácie (zdroj: Lifehacker).

Hľadal som a našiel som dobrú alternatívu: Greenshot. Robí to isté a viac ako Skitch.

Nie je to tak silné, ako som očakával, je to veľmi jednoduché, avšak jeho veľkosť je veľká.

Online
Mám rád skip pre mobil (iOS a Android), ale aplikácia Mac nie je taká dobrá. Na Mac a Windows používam http://alternativeto.net/software/picasa/, ktoré považujem za lepšie a intuitívne. Ak ty...
Zdá sa, že Evernote ukončí podporu spoločnosti Skitch. Inštalátor si môžete prevziať a zálohovať, aby sa udržal v budúcnosti, ale nebudú existovať žiadne aktualizácie (zdroj: Lifehacker). Šiel som hľadať a našiel dobré ...