Dynamické spracovanie obrazu, hosting a bohaté médiá pre maloobchodníkov a eCommerce. Vytvoril Sirv

Spoločnosť Sirv je najvyšším riešením pre správu a doručovanie médií pre webové stránky a aplikácie zamerané na elektronický obchod. So službou Sirv môžete zvýšiť rýchlosť vašej webovej stránky a znížiť čas na uvedenie vašich snímok na trh. Niektoré funkcie zahŕňajú: - Robustné API na spracovanie obrazu. Manipulujte svoje obrázky jednoduchou zmenou URL. Pôvodný obrázok je zálohovaný na troch samostatných serveroch a zostáva nedotknutý. - Moderné a známe rozhranie na správu vašich médií. - Robustné funkcie spolupráce s viacerými úrovňami prístupu. - Pridávajte vodoznaky a prekrytie textu. - Automatická optimalizácia obrazu. - Automatické generovanie a odovzdávanie citlivých obrázkov. - Konverzia formátu obrázkov "on-the-fly" na dosiahnutie optimálneho formátu obrazu. WebP je podporovaný.- Všetky obrázky sú bez problémov dodávané prostredníctvom globálneho CDN. - Úžasný efekt priblíženia obrazu pre hi-res obrázky.- Skutočný život ako 360 stupňov prehliadač produktu .- Extrémne ľahké začať s. K dispozícii sú viaceré integrácie vrátane WordPress, WooCommerce, Magento, Prestashop, BigCommerce, Shopify. ... Viac informácií »

Alternatívy k Sirv pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako Sirv.
Alternatives: 
Amazon S3 je online úložná webová služba, ktorú ponúka služba Amazon Web Services. Vytvoril Amazon Web Services, Inc.

Amazon S3 je online ukladacia webová služba, ktorú ponúka služba Amazon Web Services. Amazon S3 poskytuje ukladanie prostredníctvom rozhraní webových služieb (REST, SOAP a BitTorrent).

Web
A familiar OS-like interface.
You can covert your 360 spins to videos or GIFs.
Jednoduchá optimalizácia obrazu - oveľa menšia veľkosť súborov a podaná cez CDN. Odovzdať obrázky a to jednoducho funguje. Reagujúca zmena veľkosti, podávanie WebP a sietnice je skutočne v pohode - všetci používatelia vidia najoptimálnejšiu ...