Nahraďte staré USB zariadenia pomocou SHAREit, FAST, EASY & BEZPEČNÝ spôsob zdieľania súborov. Vytvoril spoločnosť SHAREit Technologies Co.

SHAREit - nástroj na prenos medzi telefónmi, ktorý má nulovú sieťovú prevádzku; Funguje aj bez pripojenia k internetu a 60x rýchlejšie ako Bluetooth. Najrýchlejší spôsob zdieľania fotografií, aplikácií a ďalších zariadení na celom svete ... bez sieťových poplatkov alebo Wi-Fi pripojenia. Spoločnosť Lenovo SHAREit eliminuje potrebu káblov na rýchle bezdrôtové prenosy informácií medzi zariadeniami - buď s priateľmi, alebo aby ste si vzali svoj osobný obsah na cestách • Zdieľajte všetko s ostatnými zariadeniami - obrázky, videá, hudobné súbory, dokumenty, kontakty ... dokonca aj aplikácie! • Zariadenia s funkciou SHAREit sa môžu automaticky nájsť v dosahu • Prenášať HUGE súbory a videá v priebehu niekoľkých sekúnd ... až o 40-krát rýchlejšie ako Bluetooth® • Zdieľať bez potreby Bluetooth, telefónnej siete alebo aktívnej siete Wi-Fi ... nemusíte, t zaplatiť za sieťové poplatky. Zariadenia sa bezdrôtovo pripájajú priamo • Dokonca aj samotná aplikácia sa dá bezdrôtovo zdieľať s inými zariadeniami a rýchle zdieľanie môže začať okamžite • Podporuje zdieľanie skupín - až 5 zariadení súčasne. Okamžite zdieľajte videorozhovory, hudobné albumy alebo fotografickú knižnicu až s piatimi priateľmi naraz! Oveľa lepšie ako AirDrop! Spoločnosť SHAREit podporuje nielen telefóny s Androidom, tablety, ale aj iPhone, iPad a mobilné zariadenia. dokonca aj WIndows PC. Je to skutočne prenosný nástroj s viacerými platformami! Zdieľajte prosím zodpovedne. Prevod súborov s autorskými právami je podľa uváženia používateľa ... Viac informácií »

Alternatívy k SHAREit pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako SHAREit.
Alternatives: 
Služba zdieľania súborov medzi platformami, ktorá umožňuje používateľom ľahko zdieľať digitálny obsah ... Vytvoril estmob Inc.

Služba zdieľania súborov na viacerých platformách, ktorá umožňuje používateľom jednoducho zdieľať peer-to-peer digitálneho obsahu v reálnom čase bez ukladania cloudu. súborov ľubovoľného typu a veľkosti, koľkokrát chcú, naprieč operačným systémom Android, iOS a Desktop.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Chrome
Kindle Fire
Open source aplikácia slúži na prenos súborov cez WebRTC a WebTorrent. Vytvoril Alex Kern, Neeraj Baid

Pomocou WebRTC FilePizza eliminuje počiatočný krok nahrávania vyžadovaný inými webovými službami zdieľania súborov. Keď odosielatelia inicializujú prenos, dostanú "tempalink", ktorý môžu distribuovať príjemcom.

Web
Self-Hosted
Bezpečné odosielanie súborov až do 6 GB zadarmo. Žiadne obmedzenie rýchlosti sťahovania. Žiadna registrácia nie je potrebná.

FileTransfer umožňuje bezpečne zdieľať súbory až do 6 GB s rodinou, spolupracovníkmi alebo priateľmi zadarmo. Súbory sa odovzdajú na obdobie 3 týždňov. Odkaz na stiahnutie môžete odoslať na e-maily príjemcov priamo z webových stránok.

Web
Nová verzia SHAREit už nie je dobrá. Príliš veľa bloatware. > :(