Sandstorm uľahčuje spustenie vlastného servera. Vytvoril sandstorm.io

Sandstorm uľahčuje spustenie vlastného servera. Nainštalujte aplikácie a vytvorte dokumenty, tabuľky, blogy, git repos, zoznamy úloh a rovnako jednoducho, ako by ste nainštalovali aplikácie do telefónu. Sandstorm je open source a môže byť nainštalovaný na akomkoľvek systéme Linux x86-64.

Navrhnuté pre ľudíJe to rovnako jednoduché ako váš telefón. Žiadne príkazové riadky, žiadne konfiguračné súbory, žiadna databáza.

Bezpečné predvolené bezpečnostné opatreniaSandstorm vás ochráni aj v prípade, ak sú aplikácie buggy. Ďalšie informácie »

FreedomRun ľubovoľnú aplikáciu, ktorú chcete - dokonca napíšte svoj vlastný. Nenechajte sa zamknúť do záhrady.

Veľa aplikácií Použite širokú škálu webových aplikácií na Sandstorm, vrátane vecí, ktoré nemôžete nájsť inde. Máme zvyčajné e-maily, zdieľanie fotografií a spoluprácu pri úpravách dokumentov, ale aj aplikácie, ktoré veľkí chlapci nikdy nebudú ponúkať, pretože ich nemožno speňažiť. Okrem toho, Sandstorm je jediný jednoduchý spôsob, ako spustiť mnoho skvelých open source aplikácií.

Chráňte svoje súkromieSandstorm aplikácie môžu hovoriť s okolitým svetom len s vaším výslovným súhlasom. To znamená, že na vás nemôžu tajne špehovať, rozvíjať reklamný profil z vašich údajov alebo vykonávať psychické pokusy na vás bez vášho súhlasu. Okrem toho aplikácie spustené na serveri nezmiznú, keď ich vývojár prestane podporovať.

Nenechajte sa zamknúť v prípade, že vývojári prevádzkujú servery, môžu vás uzamknúť do svojej murovanej záhrady, odmietajúc hrať pekne s konkurentmi, ktorým sa nepáči. Sandstorm stavia všetky vaše aplikácie a dáta pod strechu, kde môžete kombinovať aplikácie, ako sa vám páči. Môžete sa dokonca voľne pohybovať medzi hostiteľmi a vziať so sebou všetky svoje aplikácie a údaje.

Alternatívy k Sandstorm.io pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 12 programov podobných ako Sandstorm.io.
Alternatives: 
IPFS je permanentný web. Nový peer-to-peer hypermediálny protokol. Vytvoril Interplanetary Networks, Inc.

IPFS je globálny, verzovaný, peer-to-peer súborový systém. To kombinuje dobré nápady z Git, BitTorrent, Kademlia, SFS a web. Je to ako jeden bittorrentový roj, výmena objektov git. IPFS poskytuje rozhranie tak jednoduché, ako je web HTTP, ale s trvalou integráciou.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted
Vyberte si jednoduchosť, získajte Cozy. Vytvoril Cozy Cloud

Útulný robí osobný oblak prístupnejším. Cozy, rešpektujúci súkromie používateľa, zjednodušuje každodenné úlohy: synchronizuje a zálohuje fotografie, automatizuje sťahovanie faktúr, spravuje výdavky atď.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Self-Hosted
CouchDB
Go (Programming Language)
Platforma Cloudron vám pomáha bez námahy spúšťať webové aplikácie na vašom serveri. Vytvoril Cloudron UG

Cloudron je platforma, ktorá uľahčuje spúšťanie a údržbu webových aplikácií na serveri.

Linux
Web
Self-Hosted
BitNami Stacks je neuveriteľne jednoduché nasadenie vášho obľúbeného open source softvéru. Vytvoril BitNami

BitNami Stacks umožňuje neuveriteľne jednoduché nasadenie vášho obľúbeného open source softvéru. BitNami Stacks zahŕňajú open source aplikáciu a všetok iný softvér potrebný na jej spustenie, ako napríklad Apache, MySQL, PHP alebo Ruby.

Mac
Windows
Linux
Web
YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe v Debiane, ktorá je balená so slobodným softvérom, ktorý ...

YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe Debianu, ktorá je dodávaná so slobodným softvérom, ktorý automatizuje inštaláciu osobného webového servera.

Linux
Self-Hosted
Debian
Distribuované, šifrované a sálajúce rýchle ukladanie objektov, kde máte k svojim údajom prístup len vy. Vytvoril Storj Labs

Distribuované, šifrované a sálajúce rýchle ukladanie objektov, kde máte prístup len k svojim údajom.

Mac
Windows
Linux
Projekt FreedomBox je komunitný projekt na vývoj, dizajn a podporu osobných serverov ... Vytvorená Nadáciou FreedomBox

FreedomBox je komunitný projekt na vývoj, dizajn a propagáciu osobných serverov s bezplatným softvérom pre distribuovanú sociálnu sieť, e-mailovú a audio /video komunikáciu.

Linux
X Cloud, oveľa viac než vynikajúca, bezpečná a cenovo dostupná služba cloud storage. Vytvoril Internxt Inc.

X Cloud je oveľa viac než vynikajúca, bezpečnejšia a privátnejšia služba cloud storage. X Cloud je vzrušenie, ambícia. X Cloud je súčasťou niečoho jedinečného. Decentralizované ukladanie v cloude.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Implementácia siete IndieHosters založenej na platforme CoreOS

Libre.sh je malý rámec pre hosťovanie Docker. Je to jednoduché a modulárne a rešpektuje konvenciu nad konfiguračnou paradigmou. Toto je zamerané na Hosters, aby spravovali obrovské množstvo rôznych webových aplikácií a množstvo doménových mien súvisiacich s e-mailmi atď.

Linux
Automatizovaný balík škálovateľných webových serverov Vytvoril Kasra Bigdeli

Najjednoduchšia platforma na zavádzanie aplikácií a databáz a balík webového servera pre vaše aplikácie NodeJS, Python a Java. Žiadna dokovacia stanica, znalosť nginxu je potrebná!

Vážne! Kto by mal starať o CaptainDuckDuck?

Self-Hosted
NGINX
Let's Encrypt
Docker
Hosťujte svoje webové stránky bez námahy Vytvoril ston3o

Jednoduché používateľské rozhranie umožňuje vyhľadávať, inštalovať, aktualizovať, konfigurovať, zálohovať, kontrolovať, vrátiť späť, zabezpečiť, vystavovať, škálovať, speňažovať & amp; odinštalujte svoje bezplatné softvéry.

Linux
Web
Self-Hosted
UBOS je distribučná linka systému Linux, ktorej cieľom je 10 krát ľahšie spustiť aplikácie na strane servera pre seba alebo pre ...

UBOS je distribučná linka systému Linux, ktorej cieľom je 10 krát ľahšie spustiť aplikácie na strane servera pre seba alebo pre vašu rodinu na hardvérových alebo cloudových serveroch, ktoré vlastníte.

Linux
Web
WordPress running on Sandstorm
WordPress running on Sandstorm
Etherpad running on Sandstorm
Ethercalc running on Sandstorm
ShareLaTeX running on Sandstorm
Apache Wave (formerly Google Wave) running on Sandstorm
Mailpile running on Sandstorm
Roundcube running on Sandstorm
Groove Basin running on Sandstorm
MediaGoblin running on Sandstorm
Ghost running on Sandstorm
Ghost running on Sandstorm
IPython Notebook running on Sandstorm
Tiny Tiny RSS running on Sandstorm
Meteor Blocks running on Sandstorm
MediaWiki running on Sandstorm
Telescope running on Sandstorm
GitWeb running on Sandstorm
GitLab running on Sandstorm
Let's Chat running on Sandstorm
App Market
App Market
Sandstorm.io on an Android phone
Sandstorm.io on an Android phone