Prehliadač SSH s rsync prenosovým motorom. To vám umožní bod-a-kliknite na rsync. Vytvoril David Gradwell

Správca vzdialených súborov s výkonným motorom rsync na prenášanie dát vo vysokej rýchlosti. Vyzerá to ako FTP klient, ale ide rovnako ako rsync. Vlastnosti: - Nahrajte a sťahujte cez rsync jednoduchým smerovaním a kliknutím. - Prechádzajte, premenujte, spravujte a odstraňujte vzdialené súbory rýchlo a ľahko. - Pracuje cez bezpečne šifrovaný tunel SSH (nie je potrebný žiadny inštalácia). - Obsahuje rsync 3.1.2 znalosť príkazového riadku je potrebná). - Pripája sa k ľubovoľnému vzdialenému počítaču. - Uložiť viac obľúbených. - Práca s viacerými servermi vo viacerých oknách. - Nalaďte všetky možnosti rsync (napr. --bwlimit, --compress, --partial, --dry -run, atď.) .- Automatické dopĺňanie a inline dokumentácia poskytnutá pre každú voľbu.- Zadajte, kedy sa táto voľba uplatňuje (napr. pri nahrávaní /sťahovaní /oboch) .- Použite SSH RSA súkromný kľúč namiesto hesla pre pripojenie k AWS, Google Cloud, atď- Rsync operácie protokolovanie.- Presunutie a usporiadanie vzdialených položiek rýchlo a easily.- Filtrovať akýkoľvek pohľad na súbory a pomocou klávesnice navigovať.Certified pre použitie s: - Google Cloud.- Amazon AWS .... Viac informácií »

Poznámka: - Ak sa chcete pripojiť k vzdialenému počítaču Mac, jednoducho povoľte možnosť "Remote Login" (Pripojenie vzdialeným pripojením) v System Preferences.

Alternatívy k Rsync Client - Pro Edition pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 14 programov podobných ako Rsync Client - Pro Edition.
Alternatives: 
FileZilla je výkonný FTP klient. Vytvoril projekt FileZilla

FileZilla je výkonný FTP klient. Bol navrhnutý pre jednoduché používanie a podporu pre čo najviac funkcií, pričom je stále rýchly a spoľahlivý. Program ponúka podporu pre firewally a proxy pripojenia, ako aj SSL a Kerberos GSS bezpečnosť.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
ReactOS
Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a ... Vytvoril Jakob Borg

Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a decentralizovaným. Vaše údaje sú vaše údaje samotné a zaslúžite si vybrať, kde sú uložené, ak sa zdieľajú s niektorou treťou stranou a ako sa prenášajú cez internet.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
BSD
Self-Hosted
Cloudron
FreeFileSync je priečinok porovnanie a synchronizáciu softvér, ktorý vytvára a spravuje zálohovanie ... Vytvoril Zenju

FreeFileSync je softvér na porovnávanie a synchronizáciu priečinkov, ktorý vytvára a spravuje záložné kópie všetkých dôležitých súborov.

Mac
Windows
Linux
openSUSE
CentOS
Ubuntu
Debian
Bezplatný FTP, SFTP, WebDAV, S3, Backblaze B2, Azure & amp; OpenStack Swift prehliadač. Vytvoril iterate GmbH

Cyberduck je otvorený FTP klient.

Mac
Windows
rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta ... Vytvoril Wayne Davison

rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta na druhé a zároveň minimalizuje prenos dát pomocou kódovania delta.

Linux
BSD
Cygwin
Mac
Haiku
Program GoodSync synchronizuje súbory medzi počítačom, mobilnými zariadeniami, FTP, SFTP, Amazon S3, Google Drive ... Vytvoril Siber Systems, Inc.

GoodSync je špičkový profesionálny jednoduchý a spoľahlivý softvér na zálohovanie súborov a synchronizáciu súborov.

Softvér automaticky zálohuje a synchronizuje súbory medzi ľubovoľným počítačom, mobilným zariadením alebo jednotkou; s použitím cloud alebo bez neho.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad

Zlatý štandard aplikácií na prenos súborov MacOS práve prešiel do budúcnosti. Vysielanie 5 je tu. Nahrávajte, sťahujte a spravujte súbory na tonách serverov s jednoduchým, známym a výkonným používateľským rozhraním. Je to celkom dobré.

Mac
SyncBack je nástroj na zálohovanie, synchronizáciu a obnovu dátových súborov. Vytvoril 2 Bright Sparks

SyncBack je nástroj na zálohovanie, synchronizáciu a obnovu dátových súborov.

· Free: SyncBackFree (Windows) je jednoduché riešenie zálohovania a obnovy zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows. Vytvoril Benjamin C. Pierce

Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows.

Mac
Windows
Linux

FireFTP je bezplatný, bezpečný, multiplatformový FTP klient pre Mozilla Firefox, ktorý poskytuje jednoduchý a intuitívny prístup k FTP serverom.

Mac
Windows
Linux
Waterfox
Pale Moon
Firefox
Dual table file manager a klient SFTP /FTP pre Mac OS X Vytvoril BinaryNights

ForkLift je navrhnutý tak, aby bol najrýchlejší a najvýkonnejší správca súborov pre Mac. Pripojte sa k FTP alebo SFTP serverom, spravujte svoj účet Amazon S3 alebo mobilné zariadenia cez Bluetooth.

Mac
SyncToy je zadarmo PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľný grafický užívateľ ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

SyncToy je bezplatný nástroj PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľné grafické používateľské rozhranie, ktoré dokáže automaticky synchronizovať lokálne alebo sieťové súbory a priečinky, ale nie súbory a priečinky WebDAV, "Windows Mobile" a žiadne synchronizácie

Windows
Syncany je open-source aplikácia na ukladanie a zdieľanie súborov. Vytvoril Philipp C. Heckel

Syncany je open-source aplikácia na ukladanie a zdieľanie súborov. Umožňuje používateľom zálohovať a zdieľať určité priečinky ich pracovných staníc pomocou akéhokoľvek typu úložiska, napr. FTP, Amazon S3 alebo Google Storage.

Mac
Windows
Linux
Voľný dvojitý panel správca súborov pre Mac s funkciou PRO Pack funkcií. Vytvoril Eltima Software

Commander One je duálny správca súborov pre OS X vytvorený v systéme Swift, ktorý umožňuje spravovať vaše súbory najlepším možným spôsobom.

Mac