Stránka venovaná hrám vytvoreným pomocou obľúbeného softvéru RPGMaker.

Stránky určené pre hry vytvorené pomocou populárneho softvéru RPGMaker.

Alternatívy k RPGMaker.net pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako RPGMaker.net.
Alternatives: 
Steam je digitálna distribúcia, správa digitálnych práv, multiplayer a komunikačná platforma ... Vytvoril Valve Corporation

Steam je digitálna distribúcia, správa digitálnych práv, multiplayer a komunikačná platforma vyvinutá spoločnosťou Valve Corporation.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Trh online hier a komunita. Vytvoril list corcoran

itch.io vám dáva možnosť navrhnúť stránku, kde si ľudia môžu sťahovať hry, ktoré ste nahrali. Môžete voliteľne dať minimálnu cenu na vašu hru (ktorá môže byť 0), čo dáva ľuďom možnosť zaplatiť vám, čo si myslíte, že si zaslúžite.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Android Tablet
Mod DB je najväčšia webová stránka venovaná podpore nezávislého vývoja hier vrátane ... Vytvoril DBolical Pty Ltd

Mod DB je najväčšia webová stránka venovaná podpore nezávislého vývoja hier vrátane obsahu vytvoreného používateľmi, mody, addony a DLC. Cieľom Mod DB je zjednotiť vývojárov, hráčov a ich nápady, ktoré im umožňujú formovať hry, ktoré hráme.

Web
Hra Jolt, kde sú všetky najlepšie bezplatné Indie hry!

Hra Jolt, kde sú všetky najlepšie bezplatné Indie hry! Prejdite si tisíce bezplatných hier Indie, ktoré sú pre vás pripravené hrať. Toto je India.

Mac
Windows
Linux
Web
Indie DB nezávislé stránky hry. Správy, náhľad a médiá priamo od vývojárov. Vytvoril DesuraNET Pty Ltd

Indie DB nezávislý herný server. Správy, náhľad a médiá priamo od vývojárov. Powered by ramen noodles.

Web
Free Steam Keys je populárna on-line platforma, herná komunita a agregátor poháňaný fanúšikmi Steam. Vytvoril FreeSteamKeys

Voľný Steam Keys je populárna online herná platforma, komunita a agregátor poháňaný fanúšikmi Steam. Členovia predkladajú, nájdu a zdieľajú odkazy na prebiehajúce parné darčeky. Voľné parné kľúče uvádzajú tisíce legitímnych parných darčekov na jednom mieste, ktoré navštevujú hráči denne.

Web