You voted 'hore'.
Reveal.js je moderný open-source nelineárny prezentačný rámec založený na HTML5, CSS3 a ... Vytvoril Hakim El Hattab

Reveal.js je moderný open-source nelineárny prezentačný rámec založený na jazykoch HTML5, CSS3 a JavaScript, s efektmi 3D prechodu, podporou cross-browserov, exportom PDF a editorom WYSIWYG.

Štruktúra posúva "vodorovne" ako v klasickej prezentácii, ale z každej snímky môže používateľ "vrhnúť" vertikálne do detských snímok. Prezentácie môžu tiež odkazovať na iné snímky. Viac informácií »

Vlastnosti: * WYSIWYG editor * Podpora cross-browser, vrátane IE8 * ľahko použiteľný pomocou CSS; päť tematických okien * cool 3D prechody (4 efekty) * navigácia z klávesnice * progresívny panel * prehľad všetkých snímok * zväčšenie na ľubovoľnú snímku pomocou Alt + Kliknutím * môžete spustiť offline alebo online * PDF export * podpora gestov (prstom, podpora * zvýraznenie syntaxe pre kód * "režim pauzy" * pomenované interné odkazy z jednej snímky na inú * nepoužíva Flash

Alternatívy k Reveal.js pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Reveal.js.
Alternatives: 
Prezi umožňuje každému, kto môže nakresliť nápad na utierku, aby vytvoril a vykonal úžasné nelineárne ...
Vytvárajte dynamické prezentácie pomocou programu Microsoft PowerPoint, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft PowerPoint, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite, umožňuje používateľom vytvárať dynamické prezentácie s vysokým dopadom a zároveň integrovať pracovné postupy a spôsoby na jednoduché zdieľanie informácií.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Apple Watch
Sozi je open-source prehliadač-založený prezentačný softvér pomocou SVG a JavaScript pre prehrávanie ... Vytvoril Guillaume Savaton

Sozi je open source prehliadač-založený prezentačný softvér pomocou SVG a JavaScript pre prehrávanie animovaných prezentácií.

Mac
Windows
Linux
Inkscape
Rýchle vytváranie prezentácií ľahko pomocou Markdown. Vytvoril ju Yuki Hattori

Marp je najjednoduchší spisovateľ s Markdown.

FUNKCIE

Vytvorte snímky podľa náhľadu MarkdownCross-platformLive s 3 režimamiTheThe podporuje (predvolené a Gaia téma) Export snímky ako PDF! Napíšte prezentáciu s pocitom editora Markdown.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Spojenie pohodlia a pohode!

* Napíšte svoje prezentácie v jazykovom jazyku. Žiadne pomalé, obmedzujúce GUI, žiadne nepríjemné HTML! * Pan, otáčanie a zväčšenie 3D, s automatickým premiestňovaním snímok! * Presenter konzola s poznámkami a náhľadmi snímok!

Web
Academic Presenter je bezplatný offline prezentačný softvér, ktorý umožňuje používateľom pripraviť špeciálne ... Vytvoril GAKSoftware

Academic Presenter je softvér, ktorý umožňuje používateľom pripraviť špeciálny typ vektorových prezentácií. Tento unikátny softvér pomáha používateľom predstavovať veľmi veľké grafy okrem rastrových obrázkov, zvukov a dokonca aj videí.

Windows
Cube transition