Remo MORE poskytuje funkciu "One Click Maintenance" na vyčistenie nevyžiadaných súborov, opravu problémov a ... Vytvoril Remo Software

Remo MORE poskytuje funkciu "One Click Maintenance" na vyčistenie nevyžiadaných súborov, opravu problémov a urýchlenie zariadení pomocou jednoduchého kliknutia. Tento proces môžete automatizovať a udržiavať svoje zariadenia na dennej báze bez akéhokoľvek zásahu. Remo More prichádza s viac ako 30 funkciami pre správu, optimalizáciu, obnovu a vylepšenie vášho PC, Mac a smartfónov. Remo More ponúka najlepšie užívateľské prostredie tým, že poskytuje jednoduché a ľahko použiteľné užívateľské rozhranie.

- Jedna aplikácia pre všetky vaše zariadenia (podpora viacerých platforiem zariadení) - Spravovať & amp; monitorujte všetky svoje zariadenia z webovej stránky (jedinečný model s povoleným cloudom) - opravte všetky problémy zariadenia jedným jednoduchým kliknutím (údržba jedným kliknutím) - Plánovanie inteligentnej údržby (automatická údržba) Viac informácií »

Technológia výkonnosti zariadenia s podporou cloudu

- Diaľkovo čistiť a opravovať všetky problémy so zariadeniami pomocou jediného kliknutia. Získať inventár hardvéru všetkých pridaných zariadení. ľahko ovládateľný ovládací panel cloudu

Alternatívy k Remo MORE pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Remo MORE.
Alternatives: 
vymaže nevyžiadané súbory na obnovenie miesta na disku a zachovanie súkromia Vytvoril Andrew Ziem

BleachBit vymaže nepotrebné súbory, aby uvoľnil cenné miesto na disku, zachoval súkromie a odstránil nevyžiadanú poštu. Zbavte sa svojho starého systému, vrátane vyrovnávacej pamäte, súborov cookie, histórie internetu, lokalizácií, protokolov, dočasných súborov a zlomených odkazov.

Mac
Windows
Linux
Blackberry
PortableApps.com
dupeGuru je nástroj na vyhľadávanie duplicitných súborov vo vašom počítači. Vytvoril Virgil Dupras

dupeGuru je bezplatný a otvorený zdrojový nástroj na vyhľadanie duplicitných súborov vo vašom počítači. To môže skenovať buď názvy súborov alebo obsahu. Skenovanie súborov obsahuje fuzzy algoritmus, ktorý dokáže nájsť duplicitné názvy súborov, aj keď nie sú úplne rovnaké.

Mac
Windows
Linux
Cache Cleaner je ad-free open source nástroj pre čistenie cache, ktorý nevyžaduje zakorenené ... Vytvoril FrozenDevelopers

Cache Cleaner je bezplatný open-source nástroj na čistenie cache, ktorý nevyžaduje zakorenené zariadenie. Vyznačuje sa prirodzeným vzhľadom a hologramom a rýchlym ovládaním.

Android
Android Tablet
AppleJack je užívateľsky prívetivý pomocník pri riešení problémov pre Mac OS X.

AppleJack je užívateľsky prívetivý pomocník pri odstraňovaní problémov pre Mac OS X. S AppleJack môžete riešiť problémy s počítačom, aj keď nemôžete načítať GUI, alebo nemáte k dispozícii pomocné CD pri spustení.

Mac
PC System Utilities Softvér navrhnutý tak, aby váš počítač fungoval rýchlo a hladko. Vytvorené spoločnosťou Macecraft, Inc.

jv16 PowerTools je dokonalá optimalizácia systému Windows a nástroj na ladenie. Pointa je, že váš počítač beží hladko, rýchlo a výrazne zlepšuje jeho celkovú stabilitu.

Windows
Správca súborov, vyhľadávací nástroj, odstráni osirelé súbory, zmrazí /obnoví /odstráni aplikácie, optimalizuje databázy ... Vytvoril Matthias Urhahn

Toto je mocný nástroj! Použitie na vlastné riziko Nikto nie je dokonalý a Android ani.Apps, ktoré ste už odstránili, niekedy zanechávajú údaje za sebou. Systém neustále vytvára protokoly, správy o zlyhaniach a debug súbory, ktoré naozaj nepotrebujete.

Android
Android Tablet
Zametač pomáha čistiť nežiaduce stopy, ktoré užívateľ zanechá v systéme a obnoví miesto na disku ...

Zametač pomáha čistiť nežiaduce stopy, ktoré používateľ ponecháva v systéme, a obnoviť miesto na disku odstránením nepoužívaných dočasných súborov.

Linux
Windows Repair Toolbox je softvér, ktorý vám pomôže opraviť systém Windows.

Panel nástrojov na opravu systému Windows je softvér, ktorý vám pomôže opraviť systém Windows, a to urýchlením, zjednodušením a zjednotením procesu.

Windows
Voľný Disk Cleaner a Defragmentácia Vytvoril WiseCleaner

Čistič diskov Wise Disk Cleaner je rýchly a bezpečný čistič nevyžiadaných súborov. Pokročilý skenovací stroj rýchlo vyhľadá nevyžiadané súbory vo vašom systéme a bezpečne ich odstráni. Odstránením dočasných a nevyžiadaných súborov sa zvýši voľné miesto na disku a zlepší sa výkon systému.

Windows
PortableApps.com
Click & Clean je bezplatné, rýchle a ľahko použiteľné rozšírenie pre https: //alternativeto. Vytvoril Mixesoft

Click & Clean je bezplatné, rýchle a ľahko použiteľné rozšírenie pre prehliadač Google Chrome a Mozilla Firefox, ktoré možno použiť ako výkonný nástroj na ochranu osobných údajov.

Mac
Windows
Linux
Chrome OS
Chrome
Waterfox
Pale Moon
Firefox
Wise Care 365 je balík dôležitých registrov, diskov a ďalších systémových pomôcok pre váš počítač. Vytvoril WiseCleaner

Wise Care 365 je balík dôležitých systémových, diskových a iných systémových pomôcok pre váš počítač. Jednoduché použitie a efektívne, to je najlepšie riešenie pre zlepšenie výkonu vášho počítača. Získajte Wise Care 365 a váš počítač sa už nikdy nebude spúšťať pomaly.

Windows
Ďalšia generácia ladenia a vyčistenia počítača Vytvoril Avast Software s.r.o.

Urobte si svoj počítač žiť dlhšie a spúšťajte rýchlejšie Zlepšite rýchlosť počítača, uvoľnite miesto na disku odstránením bloatware a nevyžiadaných súborov a vyriešte malé problémy skôr, než sa stanú veľkým problémom. Pozrite si, ako to funguje.

Windows
Android
Uvoľnite miesto v telefóne Vytvoril Google LLC

Súbory Go je nový správca úložného priestoru, ktorý vám pomáha uvoľniť miesto v telefóne, rýchlejšie vyhľadať súbory a jednoducho ich zdieľať s ostatnými.

Android
Android Tablet
Cache Cleaner je ad-free open source nástroj pre čistenie cache, ktorý nevyžaduje zakorenené ... Vytvoril FrozenDevelopers

Cache Cleaner je bezplatný open-source nástroj na čistenie cache, ktorý nevyžaduje zakorenené zariadenie. Vyznačuje sa prirodzeným vzhľadom a hologramom a rýchlym ovládaním.

Android
Android Tablet
Anti-Twin je malá softvérová aplikácia, ktorá porovnáva súbory, tzn. Vytvoril Jörg Rosenthal

Anti-Twin je malá softvérová aplikácia, ktorá porovnáva súbory, tzn. vyhľadáva duplicitné alebo podobné súbory na pevnom disku. Všetky podobné alebo identické súbory, ktoré boli nájdené, môžu byť odoslané do koša alebo priamo vymazané. Tým sa zvýši miesto na pevnom disku v počítači.

Windows
Hodnotenia: 

Určite je to zadarmo 30 dní, ale to je všetko.

Určite je to zadarmo na 30 dní, ale to je všetko.