RecentX je inovatívny spúšťač, ktorý vám poskytuje okamžitý prístup k súborom, priečinkom, programom ... Vytvoril spoločnosť Conceptworld Corporation

RecentX vám poskytuje najrýchlejší prístup k súborom, priečinkom, programom, webovým stránkam a histórii schránky v systéme Windows. Zvláštne je to, že si automaticky zapamätá vaše najnovšie a najobľúbenejšie položky, aby ste k nim mali prístup rýchlejšie, ako vyhľadávanie všetkých súborov, priečinkov atď. Môžete priradiť značky všetkým. Budete prekvapení, keď uvidíte, koľko problémov šetrí a robia výpočty naozaj príjemné. Vyčerpali sme túto aplikáciu inováciami, ktoré zvýšia vašu produktivitu.

- Najprv automaticky identifikuje nedávno a často používané súbory a priečinky pre rýchlejší prístup. - Indexuje všetky súbory, priečinky, programy, históriu internetu, internetové záložky na vašom počítači. - Označte súbory, priečinky atď. na základe vašich projektov. Šetrí veľa času.- Poskytuje pohodlné klávesové skratky pre rýchle spustenie.- Kopírovať súbory, priečinky, premenovať, odstrániť ich priamo z RecentX bez spustenia žiadneho správcu súborov, ako je Windows Explorer.- Spustiť programy, ktoré existujú kdekoľvek na pevnom disku (nielen tie, ktoré sú uvedené v ponuke Štart systému Windows) .- Prístup k histórii internetu zo všetkých populárnych prehliadačov - prehliadač Google Chrome, Mozilla Firefox & amp; Internet Explorer.- Prístup k záložkám zo všetkých populárnych prehliadačov - Google Chrome, Mozilla Firefox a Internet Explorer.- Pamätá si všetko, čo skopírujete do schránky (text, obrázky atď.), Aby ste ich mohli znova znova použiť .- A veľa zaujímavých vecí špeciálne navrhnuté pre vás:) ... Viac informácií »

Alternatívy k RecentX pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako RecentX.
Alternatives: 
TagSpaces je multiplatformová aplikácia, ktorá vám umožňuje spravovať a organizovať lokálne súbory ... Vytvoril TagSpaces UG

TagSpaces je správca osobných údajov s otvoreným zdrojovým kódom. Pomáha vám organizovať a prehľadávať súbory na každej platforme.

Označovanie súborov na viacerých platformách a vyhľadávanie súborov

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
...
Firefox
Vytvorte snímky webových stránok, súborov a aplikácií pre stolné počítače. Vytvoril Flamory

Flamory si pamätá veci, takže nemusíte. Vytvorte snímky webových stránok, súborov a aplikácií pre stolné počítače. Snímky môžete neskôr vyhľadať pomocou fulltextového vyhľadávania a miniatúr. Prilepte ich kdekoľvek ako odkazy alebo snímky obrazovky.

Windows
Internet Explorer
Chrome
Microsoft Office Powerpoint
Microsoft Office Word
Adobe Reader
Notepad++
Firefox
...
Adobe Acrobat
Hodnotenia: 

Používam RecentX už od začiatku XP. Ako vyhľadávací panel systému Windows sa zlepšuje, stále nezodpovedá jednoduchosti elegancie a šialenej funkčnosti systému Recentx. Práve som premiestnil počítače a inovoval na verziu 5. Nie sklamaný. Ako obvykle, úžasné.

Rýchla, jednoduchá, pohodlná. Práve som ho použil na vytvorenie svojho prihlásenia na túto stránku. Za cenu stojíte. Kúpil som si to pre stolné a prenosné počítače. Jednoduché a intuitívne.

Veľmi užitočný nástroj, ak mal len možnosť otvoriť na poslednej používanej značke namiesto zoznam nedávno otvorených súborov by bol ešte užitočnejší.
Používam RecentX už od začiatku XP. Ako vyhľadávací panel systému Windows sa zlepšuje, stále nezodpovedá jednoduchosti elegancie a šialenej funkčnosti systému Recentx. Práve som premiestnil počítače a ...