Qualtrics je vedúcim poskytovateľom online prieskumového softvéru.

Qualtrics je vedúcim poskytovateľom online prieskumového softvéru. Pozrite si, ako vám môžeme pomôcť pri vytváraní online prieskumu. Získajte zadarmo účet dnes!

Alternatívy k Qualtrics pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako Qualtrics.
Alternatives: 
MySurveyLab je online prieskumový softvér pre akýkoľvek druh a veľkosť podnikania.

Mobilné prieskumyMySurveyLab prieskumy fungujú skvele na ľubovoľnom zariadení - počítač /laptop, tablet alebo mobil. Všetky prieskumy plne reagujú a prispôsobujú sa obrazovke zariadenia.

Web
LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a ... Vytvoril Carsten Schmitz /tím LimeSurvey

LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a zhromažďovanie odpovedí na online & offline prieskumy. Anonymný a neanonymný prieskum, otvorená a uzavretá skupina prieskumov účastníkov, dobrovoľná verejná registrácia pre prieskumy.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Vytvárajte konverzné formuláre, prieskumy, kvízy, vstupné stránky a ďalšie. Vytvorené podľa formátu

Typeform je on-line softvér založený v Barcelone ako služba (SaaS), ktorá sa špecializuje na tvorbu online formulárov a on-line prieskumy. Jeho hlavný softvér vytvára dynamické formy založené na potrebách používateľov. Softvér Typeform používajú spoločnosti Apple Inc., Airbnb, Uber a Nike, Inc.

Web
Intercom
MailChimp
Trello
Autopilot
Slack
Salesforce.com
Google Drive - Sheets
...
HubSpot
Formuláre Google, časť ... Vytvorené spoločnosťou Google

Formuláre Google, súčasť služby Disk Google, je nástroj, ktorý umožňuje zhromažďovať informácie od používateľov prostredníctvom personalizovaného prieskumu alebo testu. Informácie sa potom zhromaždia a automaticky sa pripoja k tabuľke s rovnakým názvom.

Web
Nástroj na spätnú väzbu, vďaka ktorému sú zákazníci zbytočne zbavení a konkurenti sa rozhýbajú. Vytvoril Responster AB

Spätná väzba od zákazníkov, angažovanosť zamestnancov, sledovanie vedenia - Responster je nástroj vytvárania prieskumov so zreteľom na podniky.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Tellform je alternatíva s otvoreným zdrojovým kódom ako typový typ postavený na zásobníku MEANJS. Krásne formy, ktoré sú ľahko hostiteľské.
S tisíckami zákazníkov vo viac ako 40 krajinách, tam je dobrá šanca, že niekto viete ... Vytvoril SurveyMonkey.com

S tisíckami zákazníkov vo viac ako 40 krajinách, je tu dobrá šanca, že niekto, koho poznáte, už používa. Zadarmo: Len 10 otázok a 100 odpovedí.

Windows
Web
Engageform: Konečný nástroj na vytváranie kvízov, prieskumov & ankety ... v momente! Vytvoril 4Screens

Pomocou služby Engageform môžete vytvárať kvízy, prieskumy & amp; v niekoľkých minútach. Publikujte ich a budú vyzerať úžasne na všetkých druhoch obrazoviek.

Web
Ak použijete Qualtrics na to, aby ste mali veľa prieskumov, buďte pripravení na to, že budete musieť vynaložiť značný čas na ich export, ak by ste niekedy museli prekročiť predplatné alebo jednoducho chcete mať kópiu vašich vlastných údajov. ...