Android For Laptop /PC založený na projekte Android-x86. Vytvorené službou Primebook

PrimeOS je operačný systém založený na systéme Android-x86, ktorý poskytuje zážitok z počítača na akomkoľvek zariadení založenom na zariadení x86, ktorý poskytuje používateľom špičkové funkcie ako multi-window, taskbar a deca-pro key mapper pre hráčov.

Je zadarmo používať softvér vo svojej beta verzii a je neustále vo vývoji, je založený na androidovej verzii Nougat 7.1.2 a Linux 4.9.x jadre.

Alternatívy k PrimeOS pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako PrimeOS.
Alternatives: 
Android je operačný systém pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tabletové počítače. Vytvorené spoločnosťou Google

Android je operačný systém pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tabletové počítače.

Android
Android Tablet
Operačný systém pre smartphony a tabletové počítače založený na systéme Android Vytvoril projekt LineageOS

Voľný a open source operačný systém pre smartfóny a tabletové počítače založený na mobilnej platforme Android. Je to nástupca veľmi obľúbeného zákazníka ROM CyanogenMod, z ktorého bol vyčistený v decembri 2016, keď spoločnosť Cyanogen Inc.

Android
Android Tablet
Jedná sa o projekt portu Android open source projektu na x86 platformu, predtým známy ako ...
Inštaluje Android na počítač. Na báze android-x86 Vytvoril Beijing Chaozhuo Technology Co., Ltd.

Phoenix OS je operačný systém osobného počítača, ktorý je ďalej skúmaný a vyvinutý na platforme Android, orientuje sa hlavne na inteligentné tablety, laptopy, stolné počítače a iné veľkoplošné zariadenia.

Windows
Linux
Android
Android Tablet
Android, prepracovaný pre pracovnú plochu. Vytvoril Jide Technology Co., Ltd.

Remix OS je inovatívny operačný systém založený na platforme Android, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rovnaký aj na mobilných a stolných zariadeniach.

Linux
Android
Android Tablet
MIUI je firmvér pre mobilné zariadenia a náhradné diely pre smartfóny a tabletové počítače založené na systéme Android. Vytvoril Xiaomi

MIUI je firmvér pre mobilné zariadenia a náhradné diely pre smartfóny a tabletové počítače založené na systéme Android.

MIUI, vyvinutý spoločnosťou Xiaomi, zahŕňa rôzne funkcie, ako je podpora tém. Aktualizuje sa každý piatok na základe spätnej väzby od používateľov testov.

Android
Ubuntu Touch je operačný systém Ubuntu pre mobilné telefóny pôvodne vytvorené spoločnosťami Canonical a ... Vytvoril komunitu UBports

Ubuntu Touch je mobilná verzia operačného systému Ubuntu pre mobilné zariadenia. Je prispôsobený na to, aby fungoval prirodzene v mobilnom prostredí s dotykovou obrazovkou, ale je tiež schopný fungovať ako stolný počítač v "režime desktop".

Linux
Paranoid Android poskytuje unikátny zážitok a dokonalé prispôsobenie pre vaše zariadenie Android.

Paranoid Android poskytuje unikátny zážitok a dokonalé prispôsobenie vášho zariadenia s Androidom.

Android
Android Tablet
zadarmo Uzavretý zdroj Neznámy obchodný model Drž sa ďalej, je to len veľmi stinné. Môžu to byť ťažobné bitcoins alebo kradnúť heslá.