Zobrazovač obrázkov a nástroj prehliadača - predovšetkým pre Linux Mint.

Toto je nástroj Pix, prehliadač obrázkov a nástroj prehliadača.

Pix je súčasťou projektu X-Apps, ktorý sa zameriava na tvorbu softvéru s cross-distribution a cross-desktop.

Čo je Pix ==============

* Pix je prehliadač obrázkov

+ Prehliadajte si pevný disk zobrazujúci miniatúry obrázkových súborov. + Náhľady sa ukladajú do rovnakej databázy, ktorú používa Nautilus, aby ste nevyužili miesto na disku. + Automaticky aktualizuje obsah priečinka. + Kopírovať, presúvať, mazať obrázky a priečinky. + Záložky priečinkov a katalógov. Viac informácií »

* Pix je prehliadač obrázkov

+ Zobraziť jednotlivé obrázky (vrátane GIF animácií). Podporované typy obrázkov sú: BMP, JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, ICO, XPM. + Voliteľná podpora pre obrázky RAW a HDR (vysoký dynamický rozsah). + Zobraziť údaje EXIF ​​pripojené k obrázkom JPEG. + Zobraziť v režime celej obrazovky. + Zobrazenie obrázkov otočených, preklopených, zrkadlovaných.

* Pix je organizátor obrázkov

+ Pridať komentáre k obrázkom. + Usporiadanie obrázkov v katalógoch, katalógoch v knižniciach. + Tlač obrázkov a komentárov. + Vyhľadajte obrázky na pevnom disku a uložte výsledok ako katalóg. Kritériá vyhľadávania zostávajú pripojené k katalógu, aby ste si ho mohli kedykoľvek aktualizovať.

* Pix je editor obrázkov

+ Zmena odtieňa, sýtosti, svetlosti, kontrastu a nastavenia farieb. + Mierka a otočenie obrázkov. + Uložiť obrázky v nasledujúcich formátoch: JPEG, PNG, TIFF, TGA. + Orezanie obrázkov. + Nástroj na odstránenie efektu červených očí.

* Pix je pokročilý nástroj

+ Import obrázkov z digitálneho fotoaparátu. + Prezentácie obrázkov. + Nastavte obrázok ako pozadie pracovnej plochy. + Vytvoriť indexový obrázok. + Premenujte obrázky v sérii. + Previesť formát obrázka. + Zmena dátumu a času obrázkov. + JPEG bezztrátové transformácie. + Nájdite duplicitné obrázky.

Alternatívy k Pix pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Pix.
Alternatives: 
XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konverziu grafických súborov a súborov fotografií alebo na vytváranie snímok ... Vytvoril Pierre-Emmanuel Gougelet

XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konvertovanie grafických a fotografických súborov alebo na vytváranie prezentácií, kontaktných hárkov, stránok HTML.

Mac
Windows
Linux
Služba Fotografie Google je domovom všetkých vašich fotografií a videí, ktoré možno vyhľadávať a organizovať ... Vytvoril Google, Inc.

Služba Fotografie Google je služba zdieľania a ukladania fotografií a videa od spoločnosti Google. Obsahuje neobmedzené ukladanie fotografií a videa a aplikácie pre Android, iOS a prehliadač. Neobmedzené ukladanie podporuje obrázky až 16 megapixelov a videá s rozlíšením 1080p.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
XnView je nástroj na prezeranie a konverziu grafických súborov. Vytvoril Pierre-Emmanuel Gougelet

XnView je nástroj na prezeranie a konverziu grafických súborov. XnView je poskytovaný ako FREEWARE pre súkromné ​​nekomerčné alebo vzdelávacie účely (vrátane neziskovej organizácie).

Windows
PortableApps.com
ReactOS
digiKam je pokročilá aplikácia pre správu digitálnych fotografií pre Linux /KDE, ktorá umožňuje import ... Vytvoril KDE Familly

digiKam je pokročilá aplikácia na správu digitálnych fotografií pre linux /KDE, ktorá umožňuje import a organizáciu digitálnych fotografií ako "snap". Fotografie sú usporiadané do albumov, ktoré môžu byť usporiadané chronologicky, podľa rozloženia priečinkov alebo podľa vlastných kolekcií.

Mac
Windows
Linux
BSD
KDE
Qt
Shotwell je open source organizátor fotografií určený pre prostredie GNOME. Vytvoril Yorba

Shotwell je organizátor fotografií s otvoreným zdrojovým kódom určený pre prostredie GNOME.

Funkcie

Linux
ACDSee sa stáva ACDSee Photo Studio - ACDSee Photo Studio Standard 2018 pokračuje v dedičstve ACDSee Vytvoril ACD Systems International Inc.

Najlepší správca digitálnych aktív na trhu

Mac
Windows
iPhone
iPad
gThumb je prehliadač obrázkov a prehliadač pre pracovnú plochu GNOME. Vlastnosti Prehliadač obrázkov Vytvorené v projekte GNOME

gThumb je prehliadač obrázkov a prehliadač pre pracovnú plochu GNOME.

Funkcie

Prehliadač obrázkov

Mac
Linux
GNOME
Fotografie je aplikácia na manipuláciu s digitálnymi fotografiami vyvinutou spoločnosťou Apple. Vytvoril spoločnosť Apple Inc.

Fotografie je aplikácia na manipuláciu s digitálnymi fotografiami vyvinutú spoločnosťou Apple, ktorá je menej komplexná ako jej predchodca iPhoto. Fotografie sú usporiadané podľa momentu, čo je kombinácia metadát času a umiestnenia pripojených k fotografii.

Mac
Web
Osobná aplikácia na správu fotografií pre desktopové prostredie GNOME. F-Spot je založený na MONO

Aplikácia Osobná správa fotografií pre pracovné prostredie GNOME. F-Spot je založený na MONO

Linux