You voted 'down'.
Perfect Browser je najrýchlejší a najpokročilejší fullscreen prehliadač vybavený funkciami ... Vytvoril Vivek Javvaji

Perfect Browser je najrýchlejší a najpokročilejší fullscreen prehliadač vybavený funkciami na celú obrazovku. Obsahuje režim na celú obrazovku, neobmedzené karty + načítanie pozadia, výstup VGA, možnosť ukladania webových stránok pre čítanie offline, kompresiu webového servera, in-page textové vyhľadávanie, nastavenie veľkosti písma, renderovací režim prehliadača na plochu, zámok otáčania, súkromný režim, záložky, prepínanie na záložku non-reloading, ukladanie obrázkov a blokovanie obrázkov. Inovujte svoje prehliadanie!

Alternatívy k Perfect Browser pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 10 programov podobných ako Perfect Browser.
Alternatives: 
Rýchly, bezpečný a ľahko použiteľný prehliadač Vytvoril Opera Software

Opera je prehliadač s inovatívnymi funkciami, rýchlosťou a bezpečnosťou. Víziou Opery je poskytovať najlepší zážitok z internetu na akomkoľvek zariadení a spoločnosť je odhodlaná podporovať a prispievať k otvoreným štandardom.

Mac
Windows
Linux
Windows Mobile
Android
S60
Android Tablet
BSD
...
PortableApps.com
Kindle Fire
ReactOS
Safari. Najlepší spôsob, ako zobraziť stránky. Vytvoril Apple

Najlepší prehliadač pre váš počítač Mac je ten, ktorý sa dodáva s počítačom Mac. Safari je rýchlejší a energeticky úspornejší ako iné prehliadače. Praktické nástroje vám pomôžu ukladať, vyhľadávať a zdieľať vaše obľúbené stránky.

Mac
iPhone
iPad
Opera Mini vám umožní vziať si do svojho telefónu plnohodnotný webový zážitok. Vytvoril Opera Software

Opera Mini vám umožní vziať si celý webový zážitok do svojho telefónu. Má veľa dobrôt z najschopnejšej verzie Opery *, ako je napríklad prehliadanie kariet, Speed ​​Dial, vyhradený správca sťahovania atď.

Windows Mobile
Android
iPhone
Java Mobile
S60
Blackberry
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Blackberry 10
Kindle Fire
Dolphin je bezplatný, rýchly, inteligentný a osobný webový prehliadač pre Android, iPhone a iPad. Vytvoril MoboTap Inc.

Prehliadač Dolphin je najinteligentnejší mobilný webový prehliadač, ktorý vám umožní komunikovať a komunikovať s webom prostredníctvom mobilného zariadenia najjednoduchším a najintuitívnejším spôsobom.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Min je inteligentný a super rýchly webový prehliadač so zabudovaným blokovaním reklám. Vytvoril PalmerAL

Min je inteligentnejší webový prehliadač s otvoreným zdrojovým kódom.

FEATURES

Zabudované blokovanie reklám

Mac
Windows
Linux
Lunascape je nový webový prehliadač, ktorý spracováva všetky tri hlavné nástroje na vykresľovanie webových stránok - Mozilla ... Vytvoril Lunascape čo., LTD.

Lunascape je webový prehliadač s viacerými motormi, ktorý spracúva všetky tri hlavné nástroje na vykresľovanie webových stránok - Mozilla Firefox Gecko, Internet Explorer Trident a WebKit (ktorý používajú prehliadače Google Chrome a Safari). a weboví vývojári.

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Opera Touch je mobilný prehliadač a je navrhnutý tak, aby bolo ľahké prechádzať iba jednou rukou. Vytvoril Opera

Opera Touch je určená na použitie na cestách. Vyznačuje sa rýchlejším vyhľadávaním na webe a je ideálnym spoločníkom pre prehliadač Opera PC.

Android
iPhone
Nahý prehliadač používa WebView Web (WebKit), ktorý je vo vašom zariadení - ten istý, ktorý používa ... Vytvoril Feverish Development

Nahý prehliadač používa webový prehliadač Android (WebKit), ktorý je vo vašom zariadení - ten istý, ktorý používa prehľadávač. Vývojár prehľadal kód prehliadača, ktorý odstránil nadúvanie, čím vytvoril ľahkú alternatívu blesku.

Android
Android Tablet
Open-source prehliadač pre smartfóny zameraný na súkromie, ktorý vyrába DuckDuckGo Vytvoril Duck Duck Go, Inc.

Bezproblémovo prevezmite kontrolu nad svojimi osobnými údajmi, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate na internete. Sme presvedčení, že internet by sa nemal cítiť tak strašidelne a že získanie súkromia, ktoré si zaslúžite online, by malo byť rovnako jednoduché ako zatvorenie roliet. /p>

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
F-Droid
iCab je alternatívny webový prehliadač pre Mac a iOS, s mnohými užitočnými funkciami, ktoré sa nenachádzajú v ... Vytvoril Alexander Clauss

iCab je alternatívny webový prehliadač pre Mac a iOS, s mnohými užitočnými funkciami, ktoré sa nenachádzajú v iných prehliadačoch.

Mac
iPhone
iPad
Apple Watch
On the iPad
On the iPad