Chráňte svoje súkromie, skryte svoju polohu a obísť bloky stránok pomocou The Onion Router (Tor) ...

Chráňte svoje súkromie, skryte svoju polohu a vynechajte bloky stránok.

Orxy je alternatíva Orbot, ktorá podporuje zariadenia s najnovším Androidom. Služba Orxy chráni sieťovú prevádzku pomocou sietovej siete Onion Router (Tor). Tor šifruje dáta a posiela ich cez náhodné body na celom svete, aby skryli, kde sa spojenie začalo. Napríklad, keď používate službu Orxy, webové stránky, ktoré navštívite, si môžu myslieť, že sa na ne pozeráte z inej krajiny. Viac informácií »

Orxy tiež umožňuje aplikáciám pochopiť .onionové adresy, ktoré sú špeciálnymi názvami, ktoré odkazujú na skryté služby v rámci siete Tor, niekedy označované ako "skrytý web", "Dark Net" alebo "Deep Web . "

Alternatívy k Orxy: Tor Proxy pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako Orxy: Tor Proxy.
Alternatives: 
Tor je slobodný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť proti dopravnej analýze, forma ... Vytvoril The Tor Project Inc.

Tor je bezplatný prenosný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť pred formou sieťového dohľadu, ktorý ohrozuje osobnú slobodu a súkromie, dôverné obchodné aktivity a vzťahy a bezpečnosť štátu známu ako analýza premávky.

Mac
Windows
Linux
BSD
Tor je slobodný softvér umožňujúci anonymnú komunikáciu. Vytvoril Tor Project

Softvér Tor chráni vás poskakovaním vašich komunikácií okolo distribuovanej siete relé, ktorú prevádzkujú dobrovoľníci z celého sveta: zabraňuje tomu, aby niekto sledoval vaše internetové pripojenie, aby sa dozvedel, ktoré stránky navštevujete, zabraňuje tomu, aby stránky, ktoré navštívite, a um

Mac
Windows
Linux
Android
OpenBSD
Orbot je open source ... Vytvoril projekt The Guardian

Orbot je otvorený zdroj TOR Aplikácia Proxy pre Android telefóny. Ak je telefón zakorenený, môže dokonca transparentne smerovať celú internetovú prevádzku v telefóne prostredníctvom Tor. Mal by byť inštalovaný popri Orweb, webový prehliadač open source Tor, ktorý automaticky použije Orbot.

Android
Android Tablet