Wand je heslo operátora a správca formulára. Vytvoril opera

Wand je heslo operátora a správca formulára. Povoľte, aby spoločnosť Opera ukladala užívateľské mená a heslá pri ich prvom zadaní a automaticky vyplňovala osobné údaje vo webových formulároch.

Keď navštívite web s uloženým užívateľským menom a heslom, môžete sa jednoducho prihlásiť kliknutím na tlačidlo Wand na paneli s adresou alebo stlačením klávesov Ctrl + Enter.

Všimnite si, že používateľské mená a heslá sú šifrované na disku. Ak chcete chrániť svoj Wand od ostatných používateľov v tom istom počítači nastavením hlavného hesla, prejdite na položku Predvoľby zabezpečenia pod "Rozšírené". Viac informácií »

Heslá hárok môžu byť odstránené z nástrojov & gt; Odstrániť súkromné ​​údaje alebo Nástroje> Rozšírené & gt; Heslá na hárok.

Funkcie: 
Alternatívy k Opera - Wand pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako Opera - Wand.
Alternatives: 
Zabezpečené prihlásenie je rozšírenie prihlásenia pre integrovaného správcu hesiel Mozilla Firefox. Vytvoril Abine Inc.

Zabezpečené prihlásenie je rozšírenie prihlásenia pre integrovaného správcu hesiel Mozilla Firefox. Jeho hlavná funkcia je podobná prihlasovaniu Opera - Wand.

Vlastnosti:

Mac
Windows
Linux
Sunbird
Thunderbird
SeaMonkey
Firefox
Wand settings