Konektor skryté služby TOR s protokolom IPv6.

OnionCat vytvára transparentnú vrstvu protokolu IPv6 nad skrytými službami TOR. Umožňuje používateľom anonymne pristupovať k internetovým službám. Vysiela všetky dáta založené na protokole IPv6 transparentne cez sieť TOR na skrytom mieste. Môžete si to predstaviť ako VPN typu point-to-multipoint medzi skrytými službami. OnionCat je samostatná aplikácia, ktorá beží v užívateľskej krajine a je konektorom medzi TOR a miestnym operačným systémom. Každý protokol, ktorý je založený na protokole IPv6, sa môže prenášať. Samozrejme, UDP6 a TCP6 (a pravdepodobne ICMP6) sú najdôležitejšie, ale všetky ostatné protokoly môžu byť tiež prenesené cez to. Hlavným účelom spoločnosti OnionCat je umožniť každému používateľovi jednoduché používanie skrytých služieb a umožniť skrytým poskytovateľom služieb poskytovať akýkoľvek typ služby .... Viac informácií »

Pretože OnionCat je transparentný pre protokol IPv6, klientske aplikácie nemusia byť nakonfigurované žiadnym špeciálnym spôsobom (SOCKSifying), pretože pre každú skrytú službu je OnionCat priradená jedinečná adresa IPv6. Vytvára internet v rámci internetu s veľkou výhodou, že je miesto skryté! Táto úloha sa vykonáva vyriešením adresy IPv6 na adresu URL .onion a následným otvorením spojenia s požadovanou skrytou službou. Služba OnionCat vytvára hlavnú výhodu v používaní skrytých služieb TOR, ako sú obvyklé IP hostitelia na internete.

Môžete poskytnúť a používať akúkoľvek službu, ktorú by ste mohli poskytovať na internete, SMTP, DNS, HTTP, Torrent, čokoľvek. Je šifrovaný koncový. Jeho architektúra zaručuje, že skutočnú IP používateľov nemožno v žiadnom prípade odhaliť. Spolu s OnionCat by sa mohol vyvíjať "internet v rámci internetu".

Alternatívy k OnionCat pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako OnionCat.
Alternatives: 
Tor je slobodný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť proti dopravnej analýze, forma ... Vytvoril The Tor Project Inc.

Tor je bezplatný prenosný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť pred formou sieťového dohľadu, ktorý ohrozuje osobnú slobodu a súkromie, dôverné obchodné aktivity a vzťahy a bezpečnosť štátu známu ako analýza premávky.

Mac
Windows
Linux
BSD
Tor je slobodný softvér umožňujúci anonymnú komunikáciu. Vytvoril Tor Project

Softvér Tor chráni vás poskakovaním vašich komunikácií okolo distribuovanej siete relé, ktorú prevádzkujú dobrovoľníci z celého sveta: zabraňuje tomu, aby niekto sledoval vaše internetové pripojenie, aby sa dozvedel, ktoré stránky navštevujete, zabraňuje tomu, aby stránky, ktoré navštívite, a um

Mac
Windows
Linux
Android
OpenBSD
Sieť I2P poskytuje silnú ochranu súkromia pre komunikáciu cez internet.

I2P je anonymná sieť, ktorá ponúka jednoduchú vrstvu, ktorú aplikácie citlivé na identitu môžu bezpečne komunikovať. Všetky dáta sú zabalené s niekoľkými vrstvami šifrovania a sieť je distribuovaná a dynamická bez žiadnych dôveryhodných strán.

Mac
Windows
Linux
Android
BSD
Freenet je bezplatný softvér, ktorý vám umožňuje anonymne zdieľať súbory, prezerať a publikovať ... Vytvoril projekt The Freenet

Freenet je slobodný softvér, ktorý vám umožňuje anonymne zdieľať súbory, prehliadať a publikovať "freesites" (webové stránky dostupné iba cez Freenet) a chatovať na fórach, bez obáv z cenzúry.

Mac
Windows
Linux
BSD
GNUnet je rámec pre bezpečné peer-to-peer siete, ktorý nepoužíva žiadne centralizované alebo ... Vytvoril Christian Grothoff

GNUnet je rámec pre bezpečné peer-to-peer siete, ktorý nepoužíva centrálne alebo inak dôveryhodné služby. Prvá služba implementovaná nad sieťovou vrstvou umožňuje anonymné zdieľanie súborov, ktoré je odolné voči cenzúre.

Mac
Windows
Linux
BSD
Cjdns je sieťový protokol a referenčná implementácia založená na ideológii, ktorú sietí ...

Cjdns (Sieťová sada Caleb James DeLisle) je sieťový protokol a referenčná implementácia založená na ideológii, že siete by mali byť jednoducho nastaviteľné, protokoly by mali hladko zvyšovať a bezpečnosť by mala byť všadeprítomná.

Mac
Linux
BSD