Streamujte svoje hry Xbox na počítač Mac

Streamujte svoje hry Xbox One na počítač Mac a hrajte odkiaľkoľvek. Už nikdy nebude vaša hra prerušená, keď niekto iný potrebuje televíziu!

Funkcia KvalitaPodporuje video HD 1080p pre ostrý a plynulý gameplayControlPlay pomocou pôvodného bezdrôtového ovládača Xbox One pripojeného k počítaču Mac USB alebo BluetoothPerformanceHighly naladený výkon s extrémne nízkou podporou profilu lagProfilesMultiple, aby ste mohli použiť ľubovoľný počet rôznych konzol Xbox One alebo konzoly Xbox Live gamertagsPriatelia priateľskéQuick a jednoduché jednorazové nastavenie, začať hrať v priebehu secondsCustomizeRun v celej obrazovke alebo v režime okna, prispôsobiť sa podľa vašich predstávPrehrávanie kdekoľvekPrehrávajte Xbox hry, keď ste mimo domova streamovaním cez internet (prosím, berte na vedomie, že to vyžaduje manuálnu konfiguráciu, pozri návod na obsluhu pre podrobnosti) PodporaTechnická podpora prostredníctvom e-mailu je súčasťou nákupu licencie ... Viac informácií »

Alternatívy k OneCast pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako OneCast.
Alternatives: 
Mesačný svit, ktorý si prenášate zo zbierok hier z hry kompatibilného s GameStream doiaryného ... \ t Vytvoril Diego Waxemberg

Mesačný svit (predtým ako Limelight) je open source implementácia protokolu NVIDIA GameStream.

Windows
Android
iPhone
iPad
Úžasné hranie. Kdekoľvek. Vytvoril Channeleyes LLC

SILA GAMINGU

iPhone
iPad
Prehrajte svoje obľúbené hry na ľubovoľnom zariadení. Vytvoril RainwayApp

Dráha je služba na hranie videohier. Prostredníctvom pripojenia k internetu môžu užívatelia Rainway spustiť hry na svojom počítači a prehrávať ich na iných zariadeniach.

Windows