Aplikácia Obvibase uľahčuje vytváranie a spoluprácu pri editovaní online databáz. Vytvoril ho Obvibase

Obvibase uľahčuje vytváranie a spoluprácu v online databázach.

Existuje niekoľko vecí, ktoré nám chýbajú v tabuľkách, keď pracujeme s údajmi, ktoré majú štruktúru. Ak chcete napríklad niečo také jednoduché ako stĺpec začiarkavacích políčok, najlepšie môžete mať stĺpec, v ktorom zadáte znak "Y" alebo "N". Ďalším príkladom sú hierarchické vzťahy - povedzme, že vytvoríte tabuľku klientov a potom pre každého klienta musíte zaznamenať viac zmlúv. To sú naozaj základné vlastnosti, ktoré môže využiť množstvo ľudí, a s Obvibase sme sa ich pokúsili sprístupniť bez toho, aby sme mali väčšiu zložitosť ... Viac informácií »

Na rozdiel od iných nástrojov v tomto priestore sa Obvibase neuplatňuje ako tvorca aplikácií, nie je založený na relačnej databáze - namiesto toho dúfa, že rozdelí bariéry, "je to jednoduché ako tabuľka, úplná zastávka".

- čistý a jednoduchý dizajn.

- zaškrtávacie políčka, rozbaľovacie ponuky s viacerými možnosťami, predvolené hodnoty,

- Pripojiť súbory do databázových záznamov. Vyberte existujúce súbory v službe Disk Google alebo Dropbox alebo nahrajte súbory z počítača.

- Pozrite si zmeny vykonané inými používateľmi v reálnom čase.

- Prihláste sa jednoducho pomocou svojho účtu v službe Google alebo na Facebooku - nebudete zverejňovať svoj e-mail.

Alternatívy k Obvibase pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Obvibase.
Alternatives: 
Aplikácia Microsoft Office Excel je komerčná tabuľková aplikácia. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Excel, súčasť balíka Microsoft Office Suite, je tabuľková aplikácia spoločnosti Microsoft. Pomocou používateľského rozhrania Microsoft Office Fluent je jednoduchšie vytvárať a používať prehľadné zobrazovanie údajov, prehľady pivotných tabuliek a grafy s profesionálnym vzhľadom.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Synchronizácia textového procesora online, ktorý je súčasťou služby Disk Google. Vytvorené spoločnosťou Google

Tabuľky Google, ktoré sú súčasťou služby Disk Google, sú online tabuľkové aplikácie, ktoré umožňujú vytvárať a formátovať tabuľky a zároveň pracovať s inými ľuďmi. Tu je to, čo môžete robiť s tabuľkami Google:

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Airtable je jednoduchý, ale výkonný organizačný nástroj, ktorý funguje presne tak, ako chcete. Vytvoril Formagrid

Rovnako jednoduché ako tabuľka spreadsheetAirtable vyzerá ako rýchla a flexibilná tabuľka, ale je to vlastne relačná databáza, ktorá dokáže uložiť takmer čokoľvek.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
FileMaker je cross-platformová relačná databázová aplikácia. Vytvoril FileMaker, Inc

FileMaker Pro je výkonný, ľahko použiteľný databázový softvér, ktorý vám a vášmu tímu pomáha rýchlejšie. Milióny ľudí v oblastiach podnikania, vlády a vzdelávania používajú súbor FileMaker Pro, ktorý bez problémov spravuje všetky informácie o operačnom systéme Windows, Mac a webe.

Mac
Windows
Web
iPhone
iPad
Vytvárajte a zdieľajte interaktívne tabuľky na webe. Vytvoril ZOHO Corp.

Vytvorte a zdieľajte interaktívne tabuľky na webe. Umožniť viacerým používateľom súčasne pracovať s tabuľkou. Kopírovať-n-vložiť z programu Excel alebo importovať súbor Excel.Môžete tiež exportovať späť.

Web
Ľahký editor Microsoft Word a Excel. Vytvoril Sanwhole

Vole Office je ľahký editor Microsoft Word a Excel, je ľahko použiteľný a má nízku cenu. Vole Office vám pomôže vytvoriť plnohodnotný dokument Microsoft Word DOCX a Microsoft Excel XLSX a replikovať skúsenosti používateľov systému Microsoft Office.

Windows
Aplikácia Excel Online, ktorá je súčasťou balíka Office Online, je on-line verzia programu Microsoft Excel. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Aplikácia Excel Online, ktorá je súčasťou balíka Office Online, je on-line verzia programu Microsoft Office Excel.

Uložiť tabuľky v programe Microsoft OneDrive. Zdieľajte ich s ostatnými a súčasne pracujte spoločne.

Web
Chrome OS
MDBLite je najrýchlejší spôsob, ako previesť databázy Microsoft Access ™ MDB na server sqlite. Vytvoril SQLabs srl

MDBLite je najrýchlejší spôsob, ako previesť databázy Microsoft Access ™ MDB na sqlite. Stačí iba pretiahnuť databázu MDB do MDBLite, aby ste spustili proces prevodu.

Mac
Merge Math je užívateľsky prívetivá tabuľková aplikácia. Vytvoril Nick Silverstein

Merge Math je užívateľsky prívetivá tabuľková aplikácia. Je plne kompatibilný s väčšinou formátov tabuľkových súborov. Je to skvelá hodnota v porovnaní s inými tabuľkovými aplikáciami. Je súčasťou Merge Soft Office.

Windows
Login page
Table view
Form view
Column options
Integration with Drive
Obvibase je úžasné. Myslím, že to môže byť len on-line databáza, ktorá je zadarmo. Aj keď to nemusí byť dokonalé, je to úžasne blízko. Táto aplikácia v podstate funguje tak rýchlo ako vaša rýchlosť internetu, ale ...