Farebné & amp; výkonná aplikácia na vytváranie poznámok pre systém Windows & amp; Telefónov. Vytvoril Conceptworld Corporation

Urobte si rýchle poznámky o Post-It (r) ako poznámkach na ploche Windows, prilepte tieto poznámky na webové stránky, dokumenty a programy. zložky. Nastaviť alarm upozornenia na každú poznámku. Aby ste sa vyhli neporiadku na pracovnej ploche, môžete usporiadať tieto poznámky v priečinkoch. Odosielanie poznámok do iného počítača cez lokálnu sieť (LAN) alebo internet, synchronizácia poznámok medzi počítačmi pomocou služby cloudu Notezilla.Net, prístup k poznámkam s poznámkami na ľubovoľnom inteligentnom zariadení, ako je napríklad iOS (iPhone /iPad), Android, Windows Phone , Blackberry atď .... Viac informácií »

Medzi ďalšie atraktívne funkcie patrí označovanie poznámok, prepojenie súborov /priečinkov, zamykanie poznámok, šifrovanie poznámok, poznámok s textami, kontrola pravopisu, formátovanie textu v poznámkach, zmena písma, štýlov atď.

Najlepšie funkcie

Sticky notes na pracovnej ploche Priložte poznámky k dokumentom & amp; webstránky Nastaviť pripomenutie na lepkavé poznámky Usporiadanie lepiacich poznámok v priečinkoch Prístupové poznámky z akéhokoľvek smartfónu /tabletu Synchronizácia lepiacich poznámok Podpora skinu, kontrola pravopisu, vkladanie obrázkov do lepiacich poznámok Odosielanie poznámok do počítača cez lokálnu sieť Odosielanie poznámok do počítača cez internet

Alternatívy k Notezilla pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Notezilla.
Alternatives: 
Najjednoduchší spôsob, ako si poznámky. Vytvoril Automattic, Inc

Simplenote, ktorý spoločnosť vyrába za WordPressom, je jednoduchý spôsob, ako uchovávať poznámky, zoznamy, nápady a ďalšie. Vaše poznámky zostanú aktualizované vo všetkých zariadeniach. Žiadne tlačidlá na stlačenie. Je to len funguje.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Kindle Fire
Desktopová osobná wiki s inline náhľadom typu-you-type a množstvom pluginov Vytvoril Jaap G Karssenberg

Zim prináša koncept wiki na vašu pracovnú plochu. Ukladajte informácie, prepojovacie stránky a upravujte ich pomocou značiek WYSISYG alebo priamo napíšte určitú syntax ľahkého označenia a zobrazte ich ako typ zobrazenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe, ukladanie údajov ... Vytvoril Giuseppe Penone

Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe a ukladá údaje do jedného súboru XML alebo sqlite.

Windows
Linux
PortableApps.com
Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
Bezpečný, spolupracujúci notebook Vytvoril Lyon Bros. Enterprises, LLC

Či už je to záložky alebo heslá, súbory alebo nákupné zoznamy ... Turtl organizuje všetko a uľahčuje vyhľadávanie neskôr. Synchronizujte svoje zariadenia. Nenechávajte nič za sebou.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
Firefox
Joplin je open source poznámky a to-do aplikácie, ktorá zvládne veľké množstvo ...

Joplin je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a aplikáciami, ktorá dokáže spracovať veľké množstvo poznámok organizovaných do notebookov. Poznámky je možné prehľadávať, kopírovať, označovať a upravovať buď priamo z aplikácií, alebo z vlastného textového editora.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
Otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

OpenNote bol vytvorený ako otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

Funkcie

Self-Hosted
Tomboy je aplikácia na vytváranie poznámok na pracovnej ploche pre systémy Linux, Unix, Windows a Mac OS X. Vytvoril Alex Graveley

Tomboy je aplikácia na vytváranie poznámok na pracovnej ploche pre systémy Linux, Unix, Windows a Mac OS X. Jednoduchá a jednoduchá obsluha, ale s potenciálom pomôcť vám pri organizovaní nápadov a informácií, s ktorými každodenne pracujete.

Mac
Windows
Linux
BSD
Všetky vaše články, fotografie, video a & amp; obsah z webu & amp; aplikácie na jednom mieste. Vytvoril Rustem Mussabekov

Raindrop.io šetrí nielen záložky, ale súvisiaci obsah závisí od typu stránky.

Ak je to článok, bude prerezaný a uložený so záložkou. To isté platí pre video, fotografie a prezentácie. Takže môžete organizovať tematické zbierky s rôznym obsahom.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vivaldi Browser
...
Chrome
Safari
Yandex.Browser
Opera
Firefox
wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo ... Vytvoril wikidPad

wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo čohokoľvek iného, ​​na čo si môžete zapísať. Čo robí wikidPad odlišný od iných aplikácií poznámkového bloku je jednoduchosť, s akou môžete prepojiť vaše informácie.

Mac
Windows
Linux
BSD
RedNotebook je grafický denník a denník, ktorý vám pomáha sledovať poznámky a myšlienky. Vytvoril digitálny výpis

RedNotebook je grafický denník a denník, ktorý vám pomáha sledovať poznámky a myšlienky. Zahŕňa navigáciu v kalendári, prispôsobiteľné šablóny, funkcie exportu a slovo mrak. Vaše položky môžete tiež formátovať, označiť a vyhľadávať.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Xfce
Režim Org je určený na uchovávanie poznámok, uchovávanie zoznamov TODO, plánovacích projektov a autorských dokumentov ... Vytvoril Carsten Dominik

Org-mode je pre uchovávanie poznámok, uchovávanie zoznamov ToDo, plánovanie projektov a tvorbu rýchlych a efektívnych textových systémov.

Mac
Windows
Linux
Obyčajný textový poznámkový blok s podporou markdown a todo list manager pre Linux, Mac OS X a Windows, ktorý pracuje spolu s poznámkami aplikácie ownCloud
Bezpečný, spolupracujúci notebook Vytvoril Lyon Bros. Enterprises, LLC

Či už je to záložky alebo heslá, súbory alebo nákupné zoznamy ... Turtl organizuje všetko a uľahčuje vyhľadávanie neskôr. Synchronizujte svoje zariadenia. Nenechávajte nič za sebou.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
Firefox
Neoficiálny klient Linuxu pre Evernote. Vytvoril Randy Baumgarte

NixNote, predtým Nevernote, je open source klient pre Evernote. Je napísaný v jazyku Java, takže sa bude spúšťať aj vo Windows & amp; OS-X, ale hlavným cieľom bolo pokúsiť sa získať použiteľné prostredie pre Linux.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Hodnotenia: 

Páči sa mi, že sa synchronizuje medzi viacerými zariadeniami a že sa môže prilepiť k dokumentu alebo oknu av podstate k jeho funkčnosti. Tiež milujem rôzne farby, do ktorých poznámky prichádzajú.

Zlepšuje môj digitálny život doma a v práci v mnohých smeroch. Najlepšia lepiaca aplikácia vonku

Pros: Prispôsobiteľné funkcie ľahká váha Jednoduché použitie Dobre vyvinutá /aktualizované Priateľský podporný tím Zápory: Možnosť úplnej priehľadnosti V mori alternatív k predvoleným poznámkam „Sticky“ ...
Po dokončení skúšobnej verzie nebudete môcť aplikáciu otvoriť, pokiaľ nezaplatíte licenciu. To hrá špinavé.